JinkoSolar از بزرگترین تصفیه کننده روغن ژاپن برای ساخت نیروگاه PV ایستگاه گاز در ژاپن پشتیبانی می کند

JinkoSolar از بزرگترین تصفیه کننده روغن ژاپن برای ساخت نیروگاه PV ایستگاه گاز در ژاپن پشتیبانی می کند

شانگراو ، چین، 17 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – JinkoSolar Holding Co.، Ltd. (“JinkoSolar” یا “شرکت”) (NYSE: JKS) ، یکی از بزرگترین و نوآورترین تولید کنندگان ماژول های خورشیدی در جهان ، امروز قصد خود را برای همکاری اعلام کرد. با شرکت ENEOS (“ENEOS”) ، ژاپنی ها بزرگترین تصفیه کننده روغن ، در تهیه واحدهای خورشیدی برای یک پروژه نیروگاه مجازی (“VPP”). برای این پروژه ، محصولات تک بلوری با کارایی بالا JinkoSolar مستقر و روی سقف پمپ بنزین های متصل به یک نیروگاه توزیع شده مبتنی بر ابر نصب می شوند و به اولین پروژه VPP JinkoSolar در ژاپن.

VPP مجموعه ای از منابع مستقل برق را در یک شبکه برق ادغام می کند و دارایی های جمع شده آنها برای تهیه و تقاضای برق مورد استفاده قرار می گیرد. روی این پروژه ، VPP متشکل از ماژول های خورشیدی با بازده بالا JinkoSolar است که در پشت بام چندین پمپ بنزین نصب شده و به صورت خوشه ای به چرخه شارژ / دشارژ سیستم ذخیره سازی متصل شده اند. این امکان بهینه سازی کنترل باتری کارآمدتر را فراهم می کند و به طور م theثر از تولید انرژی خورشیدی در صورت تقاضا استفاده مجدد می کند.

مارک خورشیدی مشهور در جهان ، JinkoSolar همچنین اولین تولید کننده ماژول خورشیدی متعلق به خارج از کشور است که به محموله های سالانه بیش از 1 گیگاوات در ژاپن[1]. آقای Kangping Chen ، مدیر ارشد اجرایی JinkoSolar ، اظهار داشت ، “با تشکر از کیفیت بالا و کارایی بالا در محصولات ما ، JinkoSolar به طور مداوم همکاری خود را با شرکای محلی تقویت می کند. JinkoSolar مفتخر است که به شما کمک می کند تا توسعه انرژی خورشیدی را تسریع کند و انرژی پاک در ژاپن از طریق این همکاری استراتژیک با ENEOS. این همکاری نشان می دهد که شرکت های سنتی انرژی و گاز به تدریج مدل های تجاری خود را تغییر می دهند و استفاده از انرژی های تجدید پذیر را گسترش می دهند. این همچنین نشان می دهد که چگونه انرژی سنتی و انرژی جدید می توانند با هم زندگی کنند و منجر به حرکت تدریجی از یک دوره انرژی فسیلی به یک دوره انرژی جدید شود. “

درباره شرکت ENEOS ، با مسئولیت محدود

شرکت ENEOS ، با مسئولیت محدود ، یکی از پیشروترین ارائه دهندگان خدمات انرژی و منطقه ای در نسل بعدی است. این شرکت بر گسترش استفاده از انرژی های تجدید پذیر به سمت توسعه سیستم های انرژی غیرمتمرکز تمرکز کرده و استفاده انعطاف پذیر از منابع تغذیه غیرمتمرکز را ترویج می کند.

درباره شرکت JinkoSolar Holding Co.، Ltd.

JinkoSolar (NYSE: JKS) یکی از بزرگترین و ابتکاری ترین تولید کنندگان ماژول های خورشیدی در جهان است. JinkoSolar محصولات خورشیدی خود را توزیع می کند و راه حل ها و خدمات خود را به یک مشتری متنوع خدمات بین المللی ، مشتری تجاری و مسکونی در چین، ایالات متحده، ژاپن، آلمان، انگلستان، شیلی، آفریقای جنوبی، هند، مکزیک، برزیل، امارات متحده عربی، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، بلژیک، و سایر کشورها و مناطق JinkoSolar یک زنجیره ارزش محصول خورشیدی یکپارچه را با ظرفیت سالانه یکپارچه 17.5 گیگاوات برای ویفرهای مونو ، 10.6 گیگاوات برای سلول های خورشیدی و 16 گیگاوات برای ماژول های خورشیدی ساخته است ، از 31 مارس 2020.

JinkoSolar دارای 7 تسهیلات تولید جهانی و 14 شرکت تابعه خارج از کشور در است ژاپن، کره جنوبی، ویتنام، هند، بوقلمون، آلمان، ایتالیا، سوئیس، ایالات متحده، مکزیک، برزیل، شیلی و استرالیا، و تیم های فروش جهانی در چین، انگلستان، فرانسه، اسپانیا، بلغارستان، یونان، اوکراین، اردن، عربستان سعودی، تونس، مراکش، کنیا، آفریقای جنوبی، کاستاریکا، کلمبیا، پاناما، قزاقستان، مالزی، میانمار، سری لانکا، تایلند، ویتنام، لهستان و آرژانتین.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.jinkosolar.com

مطلب مرتبط  وسایل نقلیه تجاری FAW توزیع کنندگان توزیع کننده را در 35 کشور جهان استخدام می کند

بیانیه بندر امن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است. این اظهارات عبارتهای “آینده نگر” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بخش 21E قانون مبادله اوراق بهادار از 1934 ، به عنوان اصلاح شده ، و به عنوان تعریف شده در قانون اصلاح دعاوی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از سال 1995. این عبارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “آینده” ، “قصد” ، “برنامه” ، “معتقد” ، “تخمین” و اظهارات مشابه شناسایی کرد. موارد دیگر ، نقل قول از مدیریت در این بیانیه مطبوعاتی و عملیات شرکت و چشم انداز تجارت ، حاوی گزاره های آینده نگر است. چنین اظهاراتی شامل خطرات و عدم اطمینان خاصی است که می تواند نتایج واقعی را از نتایج بیانیه آینده نگر متفاوت کند. اطلاعات مربوط به این خطرات و سایر خطرات در پرونده های JinkoSolar در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده گنجانده شده است ، از جمله گزارش سالانه آن در مورد فرم 20-F. بجز موارد مورد نیاز قانون ، شرکت انجام می دهد هیچ تعهدی را در مورد به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر متعهد نمی شوید ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا موارد دیگر.

مطلب مرتبط  راهنمای جدید CUB برای کمک به خانه های ایلینوی سبز ، سبز را ذخیره کنید

برای سوالات مربوط به سرمایه گذاران و رسانه ها ، لطفا با ما تماس بگیرید:

خانم ریپل ژانگ
شرکت هلدینگ JinkoSolar ، آموزشی ویبولیتین
تلفن: +86 21-5183-3105
پست الکترونیک: [email protected]

منبع JinkoSolar Holding Co.، Ltd.

لینک های مربوطه

www.jinkosolar.com

پاسخی بگذارید