JOB GmbH قصد دارد آتش سوزی لوازم الکتریکی را با برنده جایزه E-Bulb به گذشته تبدیل کند

JOB GmbH قصد دارد آتش سوزی لوازم الکتریکی را با برنده جایزه E-Bulb به گذشته تبدیل کند

آرنسبورگ ، آلمان ، 5 نوامبر 2020 / PRNewswire / – کوچکترین کپسول آتش نشانی جهان ، E-Bulb از JOB ، جایزه ایمنی برق اول – جایزه نوآوری ایمنی امسال را جمع آوری کرده است. E-Bulb یک جز component اصلی در حفاظت از آتش یکپارچه در دستگاه است. این می تواند آتش را مستقیماً درون دستگاه خاموش کند ، قبل از اینکه قابل مشاهده باشد و به مردم و محیط زیست آسیب برساند و احتمال اینکه آتش سوزی دستگاه های الکتریکی به گذشته تبدیل شود ، خوش آمد بگوید. این جایزه در کنفرانس آنلاین ایمنی محصولات الکتریکی این هفته اعطا شد که یک رویداد سالانه در صنعت است لندن.

روند افزایش امنیت در خانه تعجب آور نیست. در دوره ای که به نظر نمی رسد دنیای بیرون ایمن باشد ، حتی مهمتر از آن است که خانه انجام دهد. تحقیقات انجام شده توسط Statista نشان می دهد که پیش بینی می شود هزینه های تجهیزات امنیتی منازل ، از جمله نظارت بر خطر آتش سوزی و آب ، سالانه به طور متوسط ​​13.5٪ تا سال 2025 رشد کند و نفوذ دو برابر خانوارها افزایش یابد. لوازم الکتریکی با کیفیت بالا تحت آزمایش دقیق قرار می گیرند و استانداردهای ایمنی سختگیرانه ای را رعایت می کنند ، با این وجود آتش سوزی ها همچنان ادامه دارد. فقط در انگلیس بیش از 200 آتش سوزی در روز به دلیل برق شروع می شود ، بسیاری از آنها در وسایل برقی هستند.

مطلب مرتبط  AES مبلغ پیشنهادی برای مناقصه نقدی و پیشنهادهای رضایت نامه برای حداکثر 1.485،000،000 دلار مبلغ خرید مصالح را اعلام کرد

برای تأمین تقاضا برای وسایل برقی حتی ایمن تر ، JOB E-Bulb را تولید کرد که از نظر فنی به عنوان یک قطع کننده مدار با عامل خاموش کننده یا CIFEA طبقه بندی شده است.1، بر اساس تخصص گسترده آنها در لامپ های شیشه ای حرارتی فعال شده در سیستم های آب پاش استفاده می شود. در مقایسه با محافظت از نشت AquaStop در ماشین های لباسشویی ، E-Bulb بخشی از سیستم FireStop برای وسایل برقی است که می تواند قبل از گسترش آتش را خاموش کند و به طور همزمان منبع تغذیه را قطع کند. برنده جایزه E-Bulb دریچه ای را برای تولیدکنندگان کالاهای الکتریکی برای پیاده سازی حفاظت از آتش یکپارچه در دستگاه باز می کند و باعث می شود لوازم ایمنی حتی ایمن تر شوند. در حال حاضر از دیوارهای رسانه سامسونگ در فرودگاه فرانکفورت محافظت می شود ، اولین کالاهای سفید مصرفی که با اجزای E-Bulb ادغام می شوند ، شامل راه اندازی یخچال ، دستگاه های قهوه و ماشین ظرفشویی در ماه های آینده است.

“ما خوشحالیم که اولین جایزه ایمنی برق را به دست آوردیم – جایزه نوآوری در ایمنی امروز. E-Bulb کلید ارائه چشم انداز شرکت ما در مورد جهانی است که در آن همه در هر زمان از خطر آتش سوزی محافظت می شوند. این جایزه گواه این است تعهد به تحقیق و نوآوری کل تیم کار و شرکای ما. در زمان عدم اطمینان شدید ، این رویداد به ما فرصتی داده تا E-Bulb و حفاظت از آتش یکپارچه با دستگاه را به عنوان گام منطقی بعدی در نمایش بگذاریم. استانداردهای ایمنی در برابر آتش سوزی “، گفت: بودو مولر ، مدیر عامل JOB Group ، و مخترع E-Bulb ، که برای دریافت جایزه به صورت آنلاین در کنفرانس شرکت کرد.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor توسعه نازل سوخت ایمن (LVT-246)

“کنفرانس سالانه ایمنی محصول ما به یک بستر اصلی صنعت برای پرداختن به مسائل فعلی و آینده در صنعت تبدیل شده است. بنابراین مناسب است که ما برندگان جایزه نوآوری ایمنی خود را در طول این رویداد اعلام کنیم” ، توضیح می دهد لسلی رود، رئیس اجرایی خیریه پیشرو انگلستان ، ابتدا ایمنی برق. “ما این جایزه را به منظور تقدیر از کسانی که ایمنی را در قلب فرایند توسعه محصول خود قرار می دهند ، تاسیس کردیم. و تشویق می کنیم که نوآوری پایدار مورد نیاز در یک دوره سریع تغییر فناوری و فرهنگی باشد. همه معیارها به وضوح توسط برنده شایسته امسال برآورده شده است – لامپ E از JOB – و ما به آنها گرمی را به خاطر دریافت این جایزه تبریک می گوییم “.

E-Bulb بخشی از طیف گسترده ای از ایمنی در برابر آتش و اجزای حفاظت در برابر آتش یکپارچه دستگاه برای استفاده در تجهیزات الکتریکی مصرفی و تجاری و زیرساخت های عمومی است. در حال حاضر بسیاری از آنها با خاموش کننده های اتوماتیک مینی آتش (AMFE) که توسط JOB تهیه شده است آشنا هستند. در انگلیس AMFE قبلاً در بسیاری از کابینت های برقی در بخش صنایع نصب شده است. همکاری با تولیدکنندگان ، شرکای فناوری و توزیع کنندگان محلی ، JOB اختصاص داده شده است تا دستگاه های الکتریکی ایمن را حتی ایمن تر کند.

مطلب مرتبط  گزارش Caterpillar پیشرفت استراتژی سازمانی ، پایداری

1UL 60692

فایلهای زیر برای دانلود در دسترس هستند:

  1. اطلاعیه مطبوعاتی PDF
  2. تصویر لامپ الکترونیکی
  3. محدوده لامپ الکترونیکی
  4. تصویر لوازم الکتریکی
  5. تصویر جایزه اول ایمنی برق
  6. بنر برنده جایزه اول ایمنی برق
  7. تصویر تیم JOB GmbH (L-R: مارکوس فیبیگ – مدیر توسعه محصول و تجارت ، Rüdiger Klug – مدیر ارشد فناوری ، ورنر جابلسونکی – تحقیق و توسعه)
  8. فیلم جایزه اول ایمنی برق

گروه کار ، واقع در اهرانسبورگ نزدیک هامبورگ، آلمان، تولید ، تولید و فروش لامپ های شیشه ای فعال شده با حرارت ، عمدتا برای آب پاش های اتوماتیک و صنعت خودرو. JOB Thermo Bulb به استاندارد در صنعت بارانی تبدیل شده است. علاوه بر این ، محصولات جدید خاموش مانند E-Bulb ، با هدف كاهش خسارت ، باعث می شود كه با استفاده از اصطلاحاً محافظت در برابر آتش تلفیقی دستگاه ، آتش سوزی زودهنگام شناسایی شده و در منبع آنها هدف قرار گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروه کاریابی به https://www.job-group.com/fa/ و برای اطلاعات بیشتر در مورد E-Bulb به سایت www.e-bulb.com/fa/ مراجعه کنید

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
تیم مطبوعاتی Job GmbH UK
+44 (0) 121 517 0179

SOURCE JOB GmbH

پاسخی بگذارید