Kaskela Law LLC اعلام کرد تحقیق در مورد صنایع Mohawk ، Inc (MHK) و سهامداران بلند مدت MHK را تشویق می کند تا با شرکت تماس بگیرند

Kaskela Law LLC اعلام کرد تحقیق در مورد صنایع Mohawk ، Inc (MHK) و سهامداران بلند مدت MHK را تشویق می کند تا با شرکت تماس بگیرند

فیلادلفیا، 5 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Kaskela Law LLC اعلام کرد که از طرف سهامداران شرکت در حال تحقیق درمورد Mohawk Industries، Inc. (“Mohawk” یا “شرکت”) (NYSE: MHK) است.

اخیراً شکایتی درباره کلاهبرداری اوراق بهادار از طرف سرمایه گذارانی که سهام سهام شرکت را بین 28 آوریل 2017 و 25 جولای، 2019. طبق شکایت ، در آن دوره موهاک و برخی از مقامات ارشد اجرایی شرکت درگیر یک “طرح جعلی برای ساخت درآمد از طریق” فروش “ساختگی محصولات غیر تحویل داده شده به مشتریان و پنهان کردن سرمایه گذاران واقعی بودند. دلایل بالون موجودی شرکت. ” در ادامه این شکایت ادعا می شود که “[w]سرانجام با یک سری افشای جزئی که در ابتدا شروع شد ، حقیقت برای سرمایه گذاران آشکار شد جولای 2018، قیمت سهام عادی موهاک فرو ریخت و از بین رفت 7.4 میلیارد دلار در ارزش سهامدار. ”

مطلب مرتبط  نتایج سه ماهه دوم و نیم سال 2020

تحقیقات این شرکت به دنبال تعیین اینکه آیا اعضای هیئت مدیره Mohawk وظایف امانتداری خود را در برابر Mohawk و سهامداران آن در رابطه با سو alleged رفتار ادعایی فوق نقض کرده اند ، تعیین می کند.

سهامداران فعلی موهاك كه سهام سهام شركت را خریداری یا خریداری كرده اند مقدم بر 28 آوریل 2017 تشویق می شوند که با Kaskela Law LLC (D.) تماس بگیرند. سیموس کاسکلا ، اسک.) در (484) 258 – 1585 ، یا آنلاین در http://kaskelalaw.com/case/mohawk-industries-inc/، برای بحث در مورد این تحقیق و حقوق و گزینه های قانونی آنها.

مطلب مرتبط  WeissLaw LLP تحقیق در مورد WPX Energy ، Inc.

Kaskela Law LLC نماینده سرمایه گذاران در کلاهبرداری اوراق بهادار ، حاکمیت شرکتی ، و دعاوی ادغام و تملک است. برای اطلاعات بیشتر در مورد Kaskela Law LLC لطفا به سایت www.kaskelalaw.com مراجعه کنید. این اطلاعیه ممکن است تبلیغات وکالت در حوزه های قضایی خاص باشد.

مخاطب:

د سیموس کاسکلا ، اسک.
KASKELA LAW LLC
بلوار پردیس 18 ، سوئیت 100
میدان نیوتاون ، پنسیلوانیا 19073
(484) 258 – 1585
(888) 715 – 1740
www.kaskelalaw.com
[email protected]

SOURCE Kaskela Law LLC

مطلب مرتبط  Longhorn Solar انتخاب شده توسط ارائه دهنده انرژی خرده فروشی گریدی به عنوان یکی از سه همکار نصب پنل خورشیدی

لینک های مربوطه

http://www.kaskelalaw.com

پاسخی بگذارید