KBR ، Inc برای برگزاری اولین کنفرانس درآمد سه ماهه 2020 است

KBR ، Inc برای برگزاری اولین کنفرانس درآمد سه ماهه 2020 است

هوستون، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – KBR، Inc (NYSE: KBR) امروز اعلام کرد که میزبان یک کنفرانس برای بحث در مورد نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020 خواهد بود. چهارشنبه ، 29 آوریل 2020 در ساعت 7:30 بامداد ساعت مرکزی (8:30 دقیقه بعد از ظهر به وقت شرقی) این شرکت در نظر دارد انتشار و انتشار سود سه ماهه اول سال 2020 خود را قبل از تماس صادر كند. هر دو در وب سایت KBR در دسترس خواهند بود.

فراخوان کنفرانس بطور همزمان از طریق بخش روابط سرمایه گذار وب سایت KBR در www.investors.kbr.com پخش می شود. پخش مجدد از پخش اینترنتی پس از تماس در وب سایت ما یا از طریق تلفن با شماره +1.719.457.0820 ، کدپستی: 9620143 در دسترس خواهد بود.

درباره KBR، Inc.

KBR ارائه دهنده جهانی خدمات و فن آوری های متمایز حرفه ای در چرخه حیات دارایی و برنامه در بخش راه حل های دولت و انرژی است. KBR حدود 37000 نفر در سراسر جهان (از جمله سرمایه گذاری های مشترک ما) با مشتری در بیش از 80 کشور جهان و عملیات در 40 کشور جهان ، در سه تجارت جهانی هم افزایی اشتغال دارد:

  • راه حل های دولت ، خدمت رسانی به مشتریان دولتی در سطح جهان ، از جمله قابلیت هایی که چرخه حیات کامل دفاع ، فضا ، حمل و نقل هوایی و سایر برنامه ها و مأموریت های دولتی را از تحقیق و توسعه ، از طریق مهندسی سیستم ، تست و ارزیابی ، مدیریت برنامه ، تا عملیات ، نگهداری و زمینه را در بر می گیرد. لجستیک
  • راه حل های فناوری ، شامل فناوری اختصاصی ، تجهیزات ، کاتالیزورها ، راه حل های دیجیتال و خدمات فنی مرتبط با آن برای کسب درآمد از هیدروکربن ها ، از جمله پالایش ، پتروشیمی ، آمونیاک و مواد شیمیایی ویژه و همچنین مواد معدنی
  • راه حل های انرژی ، از جمله نفت و گاز ساحلی؛ LNG (نقدینگی و تنظیم مجدد) / GTL؛ پالایش نفت؛ پتروشیمی؛ مواد شیمیایی؛ کود؛ تمایز EPC؛ خدمات نگهداری (خدمات صنعتی قهوه ای و ریشه)؛ نفت و گاز دریایی (آب های کم عمق ، آب های عمیق ، زیر آب). راه حل های شناور (FPU ، FPSO ، FLNG & FSRU)؛ خدمات مدیریت و مشاوره برنامه
مطلب مرتبط  کنفرانس Centrus to Webcast در تاریخ 12 ماه مه در ساعت 8:30 دقیقه صبح ET

KBR مفتخر است که با مشتریان خود در سراسر جهان همکاری می کند تا فناوری ، خدمات ارزش افزوده ، تحویل یکپارچه EPC و عملیات طولانی مدت و خدمات تعمیر و نگهداری را ارائه دهد تا از تحویل مداوم با نتایج قابل پیش بینی اطمینان حاصل شود. در KBR ، ما تحویل می دهیم.

مطلب مرتبط  Orea استعفای مدیر خود را اعلام کرد

به www.kbr.com مراجعه کنید

بیانیه جستجوی پیشرفته

اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی که بیانیه های تاریخی نیستند ، از جمله اظهارات مربوط به عملکرد مالی آینده ، بیانیه های آینده نگر به معنای قوانین فدرال اوراق بهادار هستند. این اظهارات در معرض خطرات و ابهامات بی شماری است که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت است که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با نتایج بیان شده یا ضمنی توسط بیانیه ها متفاوت باشند. این خطرات و عدم قطعیت ها شامل می شود ، اما به این موارد محدود نمی شوند: نتیجه و تبلیغات پیرامون ممیزی ها و تحقیقات توسط سازمان ها و نهادهای دولتی داخلی و خارجی. اقدامات منفی احتمالی توسط این سازمان ها و نتایج و عواقب نامطلوب احتمالی چنین دادرسی ها دامنه و قابلیت اجرای غرامت شرکت از والدین سابق خود. تغییر در هزینه های سرمایه توسط مشتریان شرکت؛ توانایی شرکت در به دست آوردن قرارداد از مشتریان موجود و جدید و انجام تحت این قراردادها. تغییرات ساختاری در صنایعی که شرکت در آن فعالیت می کند. افزایش هزینه های مرتبط با و اجرای پروژه های با هزینه ثابت و توانایی شرکت در کنترل هزینه های خود در قراردادهای خود. ادعا می کند مذاکره و اختلافات قرارداد با مشتریان شرکت؛ تغییر در تقاضا یا قیمت نفت یا گاز طبیعی. حمایت از حقوق مالکیت معنوی؛ پیروی از قوانین محیط زیست؛ تغییر در مقررات دولتی و الزامات نظارتی؛ رعایت قوانین مربوط به مالیات بر درآمد؛ شرایط سیاسی ناآرام ، جنگ و تأثیرات تروریسم ؛ عملیات خارجی و نرخ ها و کنترل های ارزی؛ توسعه و نصب سیستم های مالی؛ افزایش رقابت برای کارمندان؛ توانایی تکمیل و یکپارچه سازی ادغام با موفقیت؛ و فعالیت های سرمایه گذاری های مشترک ، از جمله سرمایه گذاری های مشترک که تحت کنترل شرکت نیستند.

مطلب مرتبط  نرم افزار Honeywell به کارفرمایان کمک می کند تا کارگران را رصد کنند و & # 039؛ ایمنی در زمان واقعی و در سراسر سایتهای شغلی

اخیراً گزارش سالانه KBR در مورد فرم 10-K ، هر فرم بعدی 10-Qs و 8-Ks ، و سایر پرونده های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، در مورد برخی از فاکتورهای مهم ریسک که KBR شناسایی کرده است که ممکن است بر تجارت تأثیر بگذارد ، بحث می شود. عملیات و وضعیت مالی به جز آنچه طبق قانون مقرر شده است ، KBR هیچ مسئولیتی را به هر دلیلی برای تجدید نظر یا به روزرسانی عمومی بیانیه های آینده نگر به عهده نمی گیرد.

SOURCE KBR ، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.kbr.com

پاسخی بگذارید