KDC Solar سیستم انتقال قدرت خورشیدی 1.6 مگاواتی را برای CentraState Medical تکمیل می کند

KDC Solar سیستم انتقال قدرت خورشیدی 1.6 مگاواتی را برای CentraState Medical تکمیل می کند

CentraState Medical همراه با سیستم نصب زمینی 7 مگاواتی ، راه اندازی شده در سال 2014 و سیستم حمل و نقل خورشیدی 3.9 مگاواتی که در سال 2019 به بهره برداری رسیده است ، همه توسط KDC Solar توسعه و ساخته شده اند ، بالاترین درصد برق خورشیدی را در بین بیمارستان های ایالت نیوجرسی دارند. . در مجموع ، این سیستم های خورشیدی 70٪ از برق مورد نیاز سالانه CentraState را تأمین می کنند. این پروژه های خورشیدی همچنین یکی از بزرگترین امکانات تولید توزیع خورشیدی است که برق را به هر بیمارستان در سواحل شرقی منتقل می کند ایالات متحده.

“CentraState مفتخر است که بیشترین امکانات خورشیدی را در بین بیمارستانهای دیگر دارد نیوجرسی و انرژی پاک را از این سیستم های در محل دریافت کنید. ” جان گریبین، مدیر عامل CentraState. “تأمین 70٪ از انرژی مورد نیاز ما توسط این سیستمها نشانگر تعهد جدی ما نه تنها در زمینه ارائه خدمات درمانی در سطح جهانی بلکه به محیط زیست ما نیز با کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و همچنین هزینه های برق است. KDC Solar ثابت کرده است که یک شریک ارزشمند و ابتکاری CentraState از سال 2014 وعده های خود را داده و یکپارچه این سیستم ها را با بیمارستان عملیاتی ما ادغام کرده است. ما منتظر فرصت های دیگری برای کار با KDC Solar هستیم. “

مطلب مرتبط  TMS International Stein را به دست می آورد

“ما یک بار دیگر خوشحالیم که با CentraState همکاری کرده ایم تا این آخرین پروژه را از مفهوم به واقعیت تبدیل کنیم. از سال 2014 CentraState با همکاری و استقامت از طریق انواع چالش ها در سطح ایالتی و محلی برای دیدن این سیستم ها تکمیل شده است. مدیریت آنها همیشه بر روی مزایای بلند مدت انرژی خورشیدی تجدید پذیر تمیز و بدون هیچ گونه هزینه سرمایه ای برای CentraState تأمین شده است که این پروژه ها ارائه می دهند آلن اپستین، رئیس و مدیر اجرایی KDC Solar. “این پروژه نمونه دیگری از یک سیستم الکتریکی خورشیدی” خالص اندازه گیری “موفق برای مشاغل ، دولت و م institutionsسسات است که به نوبه خود اشتغال کوتاه مدت و بلند مدت ایجاد و حفظ می کند.

مطلب مرتبط  منابع تجدیدپذیر نیکلاس ویتکومب را به عنوان مدیر عامل استخدام می کند

KDC Solar می خواهد Altec Building Systems Corporation ، a پوینت دلپذیر نیوجرسی شرکت پیمانکاری برق مستقر ، که تمام پشتیبانی و تخصص ساخت و ساز برق را در مورد این پروژه ارائه داده است ، همانطور که در بسیاری از پروژه های قبلی KDC Solar انجام داده است.

CI تجدید پذیر LLC

مطلب مرتبط  TransAlta 6٪ سود سهام مشترک افزایش و فروش دارایی های تجدیدپذیر TransAlta را اعلام کرد

KDC Solar یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به CI Renewables LLC است که دفتر مرکزی آن در بدمینستر، نیوجرسی. مدیریت ارشد KDC Solar در ژانویه 2020 KDC Solar را از شریک سهام خصوصی خود خریداری کرد. CI Renewables متعهد شده است از انرژی خورشیدی پاک برای ایجاد محرک اقتصادی و مشاغل از طریق نرخ برق با تخفیف طولانی مدت استفاده کند. KDC Solar بیش از 115 مگاوات تأسیسات خورشیدی را در 19 مکان مختلف توسعه و ساخته است و در حال حاضر بیش از 100 مگاوات پروژه خورشیدی را در حال توسعه است نیوجرسی، ویرجینیا، مریلند و کالیفرنیا

برای اطلاعات بیشتر ، با ما تماس بگیرید:

آلن ام. اپشتین

تلفن: (908) 212-3621
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE KDC خورشیدی

پاسخی بگذارید