KEMP ترکیبی از فناوری نسل چهارم برای تولید سازه های بادی دریایی است

KEMP ترکیبی از فناوری نسل چهارم برای تولید سازه های بادی دریایی است

KEMP اولین گالوانیزه سرامیکی سازگار با محیط زیست ، بسیار مقاوم در برابر خوردگی را توسعه داده است و دارای فناوری سازگار با محیط زیست است که زمینه های ساخت کشتی ، ساخت و ساز ، اتومبیل و تصفیه سطح فلزات خورشیدی را دارد. برای گسترش مقاومت در برابر خوردگی بالا و فن آوری آبکاری روی سازگار با محیط زیست به بازار انرژی سبز اعمال شده در دریا ، KEMP در تلاش است تا همکاری بین صنایع ، توصیه های سیاستی و صنایع تقویت را ارتقا بخشد.

به عنوان یک راه حل سازگار با محیط زیست برای روش خوردگی فلزات ، KEMP یک روکش سرامیکی سازگار با محیط زیست-INNOZINC ایجاد کرده است ، که می تواند جایگزین آبکاری روی غوطه ور شود که باعث آلودگی محیط زیست می شود. روش گالوانیزه سرامیکی در مقایسه با گالوانیزه گرم دارای قابلیت رقابت در قیمت بالا است ، دارای مقاومت در برابر خوردگی سه برابر بهتر و دارای مقاومت عالی در برابر اسید ، چسبندگی به پوشش های بالا و قابلیت جوشکاری است.

مطلب مرتبط  Delta معرفی راه حل مرکز داده مدولار شده همه در یک SmartNode را برای محاسبات 5G و IoT Edge در EMEA ارائه می دهد

علاوه بر این ، هنگامی که از آبکاری روی سرامیک و INNOZINC استفاده می شود ، بر خلاف گالوانیزه گرم ، مشکلی ایجاد نمی کند که روی در اثر تماس با آب شسته شود ، بنابراین استفاده از آن برای آب در مخازن و آب ایمن است. منابع

به طور خاص ، INNOZINC مقاومت عالی در برابر اسید نسبت به آبکاری معمولی دارد و در برابر SoX ، NoX و اسیدیته تولید شده از گازهای خروجی اتومبیل قوی است و برای استفاده در مناطق شهری با اسیدیته قوی مناسب است. INNOZINC در قاب های ژنراتور خورشیدی دریایی ، شناور ، مزارع پرورش ماهی و غیره استفاده می شود.

مطلب مرتبط  Prime Power آموزش جدید EPSS را اعلام می کند

علاوه بر این، KEMP کارخانه ای که به دلیل COVID19 امسال فعالیت خود را متوقف کرده بود بهترین زمان شناخته شد برای ‘تبدیل کارخانه هوشمند AI’. از آگوست گذشته ، KEMP با معرفی KAMP ، یک پروژه پشتیبانی “پلت فرم تولید AI” که توسط وزارت مشاغل کوچک و متوسط ​​انجام می شود ، هوش مصنوعی را به فرآیند آبکاری وارد کرد. بر این اساس ، KEMP آغاز شد یک گسترش عمده پروژه در پایان ماه نوامبر ، و با هدف افزایش تعداد “خطوط آبکاری AI” به دو مورد ، که به طور قابل توجهی میزان نقص را از 32٪ به 5٪ کاهش می دهد ، بهره وری تولید را افزایش می دهد و بار هزینه های کار را کاهش می دهد.

هیون جون ، جئون (مدیر شرکت KEMP ، آموزشی ویبولیتین) گفت، “اگر روش جدید آبکاری دوستانه محیط زیست برای محصولات بادی دریایی اعمال شود ، می توان آلودگی محیط زیست را کاهش داد ، حتی در فرآیند تولید محصولات بادی دریایی (انرژی سبز) ، ما فن آوری هایی را تأمین کرده ایم که می توانند آلودگی محیط زیست را کاهش دهند و از خوردگی بالا اطمینان حاصل کنند مقاومت در برابر هزینه های معقول. ما مشتاقانه منتظر هستیم که استفاده گسترده از روش آبکاری گالوانیزه سرامیک بتواند الگوی جدیدی در صنعت آبکاری باشد. ” وی در مورد “تحول کارخانه هوشمند AI” گفت، “من با معرفی هوش مصنوعی به کارخانه خود تمام تلاش خود را می کنم تا صنعت ریشهکاری صنعت ریشه را نجات دهم.”

مطلب مرتبط  بالارد سفارش پیگیری ون هول برای 10 ماژول سلول سوختی برای تأمین انرژی اتوبوس ها در هلند را اعلام کرد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد KEMP Co.، LTD ، به سایت www.kempkorea.com مراجعه کنید

SOURCE Kemp Co.، LTD.

پاسخی بگذارید