Kore Mining اعطای جوایز سالانه تشویقی را اعلام کرد

Kore Mining اعطای جوایز سالانه تشویقی را اعلام کرد

ونکوور ، قبل از میلاد، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – KORE Mining Ltd. (TSXV: KORE) (OTCQX: KOREF) (“KORE” یا “شرکت“) اعلام می کند که مجموع 248،000 واحد سهام محدود (” RSUs “) را مطابق با برنامه Omnibus تصویب شده توسط سهامداران در 9 اکتبر 2020، به برخی از افسران شرکت. RSU در سهام مشترک شرکت قابل پرداخت است و از تاریخ های مختلف شروع به کار می کند دسامبر 2021 از طریق دسامبر 2023 و برای مدت سه سال اعتبار دارند. این کمک هزینه منوط به تأیید بورس سرمایه گذاری TSX است.

مطلب مرتبط  Protiviti Identropy را کسب می کند ، یک شرکت پیشرو در مدیریت دسترسی به هویت

درباره استخراج KORE
KORE 100٪ صاحب سبد سهام دارایی های پیشرفته اکتشاف و توسعه طلا در کالیفرنیا و بریتیش کلمبیا. KORE توسط سرمایه گذار استراتژیک پشتیبانی می شود اریک اسپروت که 26٪ کل مالکیت دارد. مدیریت و هیئت مدیره KORE با سهامداران همسو هستند و 38٪ سهام اصلی موجود را دارند. KORE به طور فعال پروژه امپریال طلای خود را توسعه می دهد و در حال بررسی پرتفوی دارایی های خود است.

مطلب مرتبط  شرکت تابعه کمکی CMS Energy ، انرژی مصرف کنندگان ، سود سه ماهه سهام ترجیحی را اعلام می کند

اطلاعات بیشتر در مورد KORE و دارایی های آن را می توان در وب سایت شرکت به آدرس www.koremining.com و در www.sedar.com یا با تماس با ما در [email protected] یا از طریق تلفن با شماره تلفن (888) 407-5450.

از طرف KORE Mining Ltd
“اسکات تربیلاکوک”
مدیر ارشد اجرایی

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

مطلب مرتبط  گلوبال فلزی فلزی ارزیابی فرصت بازار 2020-2025 شامل AESSEAL ، Eaton ، EnPro Industries ، گروه فرویدنبرگ ، Meggitt ، MW Industries ، Senior ، Smith Group ، Bellows US و Witzenmann

منبع: معدن Kore

لینک های مربوطه

http://www.koremining.com

پاسخی بگذارید