Lancium and MP2 پیشنهاد انرژی منحصر به فرد برای پاسخگویی به تقاضای انرژی برای معادلات با توان بالا و Cryptocurrency

Lancium and MP2 پیشنهاد انرژی منحصر به فرد برای پاسخگویی به تقاضای انرژی برای معادلات با توان بالا و Cryptocurrency

هوستون، 19 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Lancium ™ ، یک شرکت فن آوری مرکز داده ، و MP2 Energy ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت Shell Energy آمریکای شمالی (ایالات متحده) ، LP ، امروز اولین اولین موفقیت بار بار قابل کنترل (بار کنترل) را اعلام کرد. شورای قابل اعتماد برقی تگزاس (ERCOT) در حالی که از سال 2004 در دسترس است ، دستیابی به این نامگذاری برای اولین بار در ERCOT فقط برای بار و بدون نسل است. مصرف برق می تواند برای شرکتهایی که در فضای High-Computing Computing (HTC) بازی می کنند ، مانند یادگیری ماشین ، استخراج cryptocurrency و شبیه سازی سیال ، بزرگترین هزینه باشد و این گزینه بهینه سازی انرژی می تواند آن هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

مدیرعامل Lancium گفت: “ما به عنوان پیشگامان پاسخگویی تقاضا ، ما از همکاری با MP2 در این دستاورد موفقیت آمیز هیجان زده هستیم.” مایکل مک نامارا. “Lancium سالهاست که به طور پویا در حال افزایش مصرف انرژی سرور است. اولین CLR تعیین شده ، گواهی برای رهبری فنی و IP ما است.”

مطلب مرتبط  Bechtel بالای بخش 3 در سایت ساخت و ساز نیروگاه هسته ای ایالات متحده قرار می گیرد

مراکز داده محاسباتی با توان بالا کارایی برق دارند و تقاضای انرژی از این مراکز داده در سراسر جهان رو به رشد است. این راه حل از Lancium و MP2 Energy به شما امکان می دهد مصرف انرژی مرکز داده را کاهش داده و انرژی اضافی را در مواقعی که انرژی بسیار گران است به شبکه انرژی اعزام کنند. در مقابل ، آنها می توانند مصرف انرژی را در دوره های کم قیمت از سر بگیرند. با این پیشرفت انقلابی ، مراکز داده می توانند مانند ارائه دهنده های سنتی به خدمات جانبی برای ERCOT درآمد اضافی نیز بدست آورند. آنها می توانند در عرض چند ثانیه به دستورالعمل های ERCOT پاسخ دهند و همزمان پاسخ فرکانس اولیه را برای تثبیت شبکه فراهم کنند.

در کنار هم ، این راه حل ها می توانند به مشتریان مرکز داده اجازه دهند متوسط ​​هزینه برق خود را بیش از 50 درصد کاهش دهند. همچنین این امکان را به شما می دهد تا در عرض چند ثانیه به دستورالعمل های ERCOT پاسخ دهند تا ویژگی های پاسخگویی لازم برای CLR را برآورده کنند.

مطلب مرتبط  شرکت انرژی اورانیوم پیشنهاد عمومی پیشنهادی را برای جمع آوری 8 میلیون دلار اعلام کرد

مدیر اجرایی MP2 گفت: “پس از همکاری با Lancium ، ما در انعطاف پذیری بی نظیر راه حل آنها ، ارزش آن را تشخیص دادیم. ترکیب توانایی های ما ، ما را در صدر شبکه در حال تحول قرار می دهد که به کاهش هزینه برای مشتریان کمک می کند.” دیوید بلک، “افزایش نوسانات تأمین انرژی همراه با سطح بیشتری از انرژی تجدید پذیر ، چالش های قابل اطمینان برای شبکه برق را ایجاد می کند. این محصول به تثبیت شبکه به شیوه ای بسیار مؤثر ، دستیابی به مشتریان جدید کمک کرده و ما را به عنوان یک رهبر در پاسخ تقاضا قرار می دهد. فقط در ERCOT ، اما در سراسر ایالات متحده “

تعیین CLR با استفاده از نرم افزار Lancium Smart Response which که توسط ثبت اختراعات موجود و در انتظار ثبت شده است ، بدست آمد.

مطلب مرتبط  گروه نوریکان با مراسم تشریفاتی کارخانه را در هانجیانگ گشود

نامگذاری منابع قابل کنترل در مرکز داده محاسبات شمالی در سال 2006 به دست آمد بهار بزرگ ، TX Compute North یک پیشرو در صنعت در زیرساخت های داده با مقیاس بزرگ برای blockchain ، استخراج cryptocurrency و فضای محاسباتی با کارایی بالا است.

درباره Lancium:
Lancium ™ یک شرکت فناوری است که نرم افزار و راه حل های فنی را ایجاد می کند که رشد سریع انرژی تجدید پذیر را امکان پذیر می کند. محصولات Lancium include شامل Lancium Smart Response management برای مدیریت انرژی سرور ، پلتفرم Lancium Compute for برای برنامه های محاسباتی با توان بالا و مراکز محاسبات تمیز Lancium ™ است که انرژی تجدید پذیر اضافی را جذب می کنند. راه حل های Lancium help اطمینان حاصل می کنند که انرژی تجدید پذیر می تواند آینده ما را نیرو بخشد. LANCIUM ، LANCIUM SMART Responsion ، LANCIUM COMPUTE و LANCIUM CLEAN COMPUTE مراکز علائم تجاری Lancium، LLC هستند.

SOURCE Lancium، LLC

پاسخی بگذارید