Leading Edge Materials به روز شده در مجوز اکتشاف Norra Karr

Leading Edge Materials به روز شده در مجوز اکتشاف Norra Karr

ونکوور ، قبل از میلاد، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Leading Edge Materials Corp. (“مواد لبه پیشرو” یا “شرکت“) (TSXV: LEM) (Nasdaq First North: LEMSE) (OTCQB: LEMIF) مطلع شده است که از تصمیم اعطای 5 سال تمدید مجوز اکتشاف نورا کار nr 1 (“EL”) تجدید نظر شده است. دادخواست تجدیدنظر توسط دادگاه اداری Lulea رسیدگی می شود.

در تاریخ 4 ژوئن 2020 بازرسی معدن سوئد (“Bergsstaten”) اعتبار EL را به مدت 5 سال تمدید کرد تا 31 آگوست 2024. برگسستاتن دلایل خارق العاده ای را در حمایت از اعطای تمدید ذکر کرد. متعاقباً در 7 جولای 2020، یک تغییر قانون برای مقابله با تأثیرات منفی صنعت معدن از COVID-19 ارائه شد ، EL را برای یک سال دیگر بیشتر تمدید کرد تا 31 آگوست 2025. این شرکت درخواست تمدید در آگوست 2019 حتی اگر یک پروانه اکتشاف لغو شده طبق قانون معادن سوئد برای مدت زمان درخواست اجاره معادن در حال اجرا با Bergsstaten معتبر باقی بماند ، این مورد در مورد Norra Karr وجود دارد. در صورت لزوم ، شرکت هرگونه پیشرفت در رابطه با روند تجدیدنظر در حال انجام را افشا خواهد کرد.

فیلیپ کوزلوسکی، مدیر عامل اظهار می دارد “مثل همیشه Leading Edge Materials مجدانه تلاش خواهد کرد تا این درخواست را به چالش بکشد که این شرکت در گذشته با موفقیت برای اطمینان از امنیت در مورد پروژه عناصر خاکی کمیاب Norra Kärr انجام داده است. در همین حال ، مجوز اکتشاف هنوز طبق مواد معدنی سوئد تأمین می شود به دلیل داشتن یک پرونده اجاره معدن در حال انجام که در جریان است ، اقدام کنید. “

مطلب مرتبط  GWM اولین بازارهای عرضه بازار پیکاپ جدید POER و همچنین سایر فناوری های امنیتی را اعلام می کند

Norra Karr یکی از منابع اصلی REE سنگین در جهان است ، با غنی سازی غیرمعمول در مهمترین REE ها که برای آهنرباهای دائمی با مقاومت بالا (دیسپروزیم (Dy) ، تربیوم (Tb) ، نئودیمیم (Nd) و پرازودیمیم (Pr) ضروری است. آهنرباهای دائمی به دلیل کاربردهای آنها در موتورهای الکتریکی و نیروی باد ، مستقیماً به انتقال انرژی مرتبط و حیاتی هستند. واقع در جنوب سوئد تقریباً 300 کیلومتری جنوب غربی استکهلم نزدیک به زیرساخت های موجود گسترده ، Norra Karr تنها سپرده سنگین یادداشت REE در اتحادیه اروپا است (به پروژه ERECON مراجعه کنید ، 2015) و فرصت طولانی مدت را برای کاهش اعتماد به REE وارداتی به اتحادیه اروپا می دهد.

از طرف هیئت مدیره ،
Leading Edge Materials Corp.

فیلیپ کوزلوسکی، مدیر عامل

درباره مواد لبه پیشرو

Leading Edge Materials یک شرکت دولتی کانادایی است که متمرکز بر ایجاد نمونه کارهایی از پروژه های مهم مواد اولیه واقع در اتحادیه اروپا است. مواد اولیه حیاتی توسط اتحادیه اروپا براساس اهمیت اقتصادی و خطر تأمین تعیین می شود. آنها مستقیماً با فن آوری های رشد بالا مانند باتری های لیتیوم یون و آهن ربا های دائمی برای موتورهای الکتریکی و نیروی باد که زیربنای گذار پایداری جامعه هستند ، مرتبط هستند. نمونه کارها از پروژه ها شامل 100٪ معدن Woxna Graphite (سوئد) ، پروژه Norra Karr HREE (سوئد) ، پروژه لیتیوم برگبی (سوئد) و 51٪ مالک ائتلاف اکتشاف نیکل کبالت Bihor Sud (رومانی)

اطلاعات تکمیلی

مطلب مرتبط  قیمت های LyondellBasell با ارائه پیشنهادهای عمومی یادداشت های تضمینی

صورتهای مالی تلفیقی شرکت و بحث و تحلیل مدیریت مربوطه در وب سایت شرکت به آدرس www.leadingedgematerials.com یا در زیر مشخصات آن در SEDAR به آدرس www.sedar.com موجود است.

اطلاعات برای انتشار از طریق نمایندگی فرد تماس با ما در بالا ارسال شده است ، در 23 اکتبر 2020، در 11:30 صبح زمان ونکوور

Leading Edge Materials در TSXV با نماد “LEM” ، OTCQB با نماد “LEMIF” و Nasdaq First North Stockholm با نماد “LEMSE” ذکر شده است. Mangold Fondkommission AB مشاور مجاز شرکت در Nasdaq First North است و ممکن است از طریق ایمیل با وی تماس گرفته شود [email protected] یا از طریق تلفن +46 (0) 8 5030 1550.

مشاور مشاور

این نسخه خبری ممکن است حاوی گزاره هایی باشد که طبق قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا “اطلاعات آینده نگر” است ، از جمله اظهاراتی در مورد برنامه ها ، اهداف ، عقاید و انتظارات فعلی شرکت ، مدیران یا افسران آن در رابطه با فعالیت های تجاری آینده شرکت شرکت. کلمات “ممکن است” ، “می خواهم” ، “می تواند” ، “خواهد شد” ، “قصد” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “تخمین” ، “انتظار” و عبارات مشابه ، همانطور که مربوط به شرکت یا مدیریت آن در نظر دارند چنین اطلاعات آینده نگرانه را شناسایی کنند. سرمایه گذاران هشدار می دهند که هرگونه اطلاعات آینده نگرانه تضمینی برای فعالیت های آینده تجاری نیست و شامل خطرات و عدم قطعیت هایی می شود و فعالیت های آینده شغلی شرکت در اثر عوامل مختلف ، از جمله ، اما محدود نمی شود ، نوسانات قیمت بازار ، موفقیت در عملیات شرکت ، تداوم در دسترس بودن سرمایه و تأمین مالی و شرایط عمومی اقتصادی ، بازار یا تجارت. هیچ تضمینی وجود ندارد که چنین اطلاعاتی درست به اثبات برسد و بنابراین ، به خوانندگان توصیه می شود که به ارزیابی خود از این عدم اطمینان اطمینان کنند. شرکت هیچ تعهدی را برای به روزرسانی هرگونه اطلاعات آینده نگر متعهد نمی شود مگر اینکه در قوانین مربوط به اوراق بهادار لازم باشد.

مطلب مرتبط  Coveris 2.0 سیگنال بصری را تنظیم می کند

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این خبر را نمی پذیرند.

SOURCE Leading Edge Materials

لینک های مربوطه

www.leadingedgematerials.com

پاسخی بگذارید