Lear که توسط جنرال موتورز بعنوان تأمین کننده سال برنده سال شناخته شد

Lear که توسط جنرال موتورز بعنوان تأمین کننده سال برنده سال شناخته شد

SOUTHFIELD ، میشی، 26 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Lear (NYSE: LEA) ، یک رهبر جهانی فناوری اتومبیل در Seating و E-Systems ، طی مراسمی مجازی با تقدیر از دریافت کنندگان شرکت 28 ، از جنرال موتورز به عنوان تأمین کننده شرکت سال معرفی شد.هفتم تأمین کننده سالانه جوایز سال در چهارشنبه 24 ژوئن، سال 2020

در طی این رویداد ، جنرال موتورز 116 نفر از بهترین تأمین کنندگان خود را از 15 کشور جهان که به طور مداوم از انتظارات جنرال موتورز فراتر رفته اند ، ارزش خارق العاده ای ایجاد کرده یا نوآوری هایی را برای شرکت به رسمیت شناخته اند. این مراسم جوایز در ابتدا به عنوان یک رویداد زنده قرار بود که در ماه مارس برگزار می شد ، اما به دلیل تأثیر همه گیر COVID-19 به تعویق افتاد. این تشخیص برای عملکرد تأمین کننده در تقویم سال 2019 است.

این 19 استهفتم Time Lear به عنوان تأمین کننده سال GM معرفی شده است. به عنوان یک برنده در سال 2019 ، بخش صندلی Lear’s Seating از اهداف GM برای عملکرد تجاری و معیارهای اولویت فرهنگی فراتر رفت.

مطلب مرتبط  جایزه Red Dot Absen Scoops 2020 برای سری جدید LED اجاره قهرمان جدید

“تأمین کنندگان ما نقش اساسی در ارائه محصولات ، خدمات و تجربیاتی دارند که مشتریان ما سزاوار آن هستند – و این تأمین کنندگان برنده جایزه بالاتر و فراتر از انتظارات ما بودند.” شیلان امین، معاون رئیس جمهور GM ، زنجیره خرید و تامین جهانی.

امین افزود: “ما همچنین بر این باوریم که در این مقطع زمانی مهم است که از کل پایگاه عرضه ما بخاطر تلاشهای آنها در چند ماه گذشته برای کاهش تأثیرات COVID-19 تشکر کنیم.” “ما نه تنها نتوانسته ایم با خیال راحت عملیات تولید خود را دوباره شروع کنیم ، تامین کنندگان ما نقش اساسی در کمک به ابتکارات ما برای افزایش عرضه دستگاه های تهویه و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارکنان مراقبت های بهداشتی خط مقدم داشتند تا در نجات جان مردم و حفظ امنیت اجتماعات تلاش کنند. “”

مطلب مرتبط  جام آلومینیوم توپ ™ در جوایز ایده های جهانی تغییر سریع شرکت 2020 ، شناخته شده است

تأمین کنندگان جوایز سال توسط یک تیم جهانی مدیران خرید ، مهندسی ، کیفیت ، ساخت و لجستیک انتخاب شدند. برندگان با توجه به معیارهای عملکرد در خرید محصولات ، خدمات جهانی خرید و تولید ، مراقبت از مشتری و فروشندگان و لجستیک انتخاب شدند.

وی گفت: “به عنوان شرکتی که بیش از انتظارات مشتریان ما متمرکز شده است ، انتخاب این جایزه معتبر از جنرال موتورز نشان دهنده فرهنگ خلاقانه و متمرکز بر نتایج تیم ما است.” ری اسکاترئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Lear. “پیروزی 19 بار در کل ، از جمله سه سال گذشته متوالی ، یک موفقیت عالی است و من می خواهم از تیم Sear Lear بخاطر زحمات و فداکاری هایشان تشکر کنم. بهتر ساختن هر درایو ™ برای مشتریان ما “

درباره شرکت Lear
لیر ، یک رهبر جهانی فناوری اتومبیل در Seating و E-Systems ، تجربیات برتر در خودرو را برای مصرف کنندگان در سراسر جهان فراهم می کند. تیم متنوع ما از کارمندان با استعداد در 39 کشور جهان با تعهد به نوآوری ، تعالی عملیاتی و پایداری هدایت می شوند. لاغر است هر درایو بهتر می شودبا ارائه فن آوری برای سفرهای ایمن تر ، باهوش تر و راحت تر. Lear ، دفتر مرکزی ساوتفیلد ، میشیگان، به هر خودروساز بزرگ دنیا خدمت می کند و در Fortune 500 در رتبه 166 قرار دارد.

مطلب مرتبط  Trina Solar TrinaPro Mega ، یک راه حل PV هوشمند با قدرت فوق العاده بالا را ارائه می دهد

جنرال موتورز یک شرکت جهانی است که متعهد به ارائه راههای امن تر ، بهتر و پایدارتر برای دسترسی به مردم است. جنرال موتورز ، شرکتهای تابعه و شرکتهای سرمایه گذاری مشترک آن ، خودروهای تحت برند شورولت ، بیوک ، GMC ، Cadillac ، هولدن ، Baojun و Wuling را به فروش می رساند. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت و شرکت های تابعه آن ، از جمله OnStar ، یک رهبر جهانی در زمینه ایمنی و خدمات ایمنی وسایل نقلیه ، می توانید در http://www.gm.com پیدا کنید.

شرکت کمترین منابع

لینک های مربوطه

http://www.lear.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *