Lear Wins 2 J.D. Power Seat Awards، Sweeps Mass Market رده های اتومبیل

Lear Wins 2 J.D. Power Seat Awards، Sweeps Mass Market رده های اتومبیل

ساوت فیلد ، میش.، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Lear Corporation (NYSE: LEA) ، رهبر جهانی فناوری خودرو در صندلی ها و سیستم های الکترونیکی ، امروز اعلام کرد که دو مطالعه J.D. Power 2020 ایالات متحده مطالعه کیفیت و رضایت را دریافت کرده استSM جوایز ، جنجالی در دسته خودروهای بازار انبوه.

لیر همچنین شش صندلی را در سه بخش برتر در هفت بخش محصول موجود در این مطالعه قرار داده است – بیش از هر تامین کننده دیگر خودرو.

بر اساس مطالعه سالانه کیفیت و سطح رضایتمندی صندلی های J.D. ، این جوایز نشان دهنده تجربه دارندگان با کیفیت ، طراحی و ویژگی های سیستم نشیمن خودرو برای مدل های فروخته شده در ایالات متحده است.

سیستم های نشستن لیر بخش های محصول زیر را برنده شدند:

  • بازار جمع و جور اتومبیل جمع و جور با شورولت سونیک
  • بازار بزرگ انبوه / اتومبیل بزرگ با شورولت ایمپالا (اوشاوا فلکس لاین ، کانادا)

لیر همچنین با Ford Fusion در رده متوسط ​​/ بزرگ بازار دوم قرار گرفت و سه صندلی دیگر را در سه SUV جمع و جور بازار انبوه قرار داد (هیوندای توسان (کارخانه اولسان 5 کره) ، کامیون / وانت بازار انبوه (شورولت سیلورادو) ) و SUV لوکس (Jaguar E-Pace).

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت مادی

وی گفت: “از استودیوهای طراحی و مراكز مهندسی گرفته تا كارخانه های تولیدی ، كیفیت را در هر محصولی كه تولید می كنیم اهمیت فوق العاده ای قائل هستیم.” فرانک اورسینی، معاون اجرایی و رئیس جمهور ، صندلی ها. “جوایز مورد علاقه J.D. Power چشم انداز شرکت ما در زمینه بهتر کردن هر درایو … با راه حل های نشستن که بالاترین استانداردهای تعالی تعیین شده توسط خودروسازان و مشتریان آنها را تأیید می کند.”

مطلب مرتبط  صنعت جهانی اسید H (CAS 90-20-0) (2020 تا 2025)

مطالعه کیفیت و صندلی صندلی های J.D. Power 2020 ایالات متحده بر اساس پاسخ 87282 خریدار و مستاجر خودروهای جدید مدل مدل 2020 که پس از 90 روز مالکیت مورد بررسی قرار گرفتند. این مطالعه از فوریه تا انجام شد مه 2020. کیفیت صندلی با تعداد مشکلات تجربه شده در هر 100 وسیله نقلیه در 90 روز اول مالکیت اندازه گیری می شود ، با نمره پایین تر نشان دهنده کیفیت بالاتر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مطالعه کیفیت و رضایت صندلی های ایالات متحده ، به https://www.jdpower.com/business/automotive/us-seat-quality-and-s رضایت- مطالعه مراجعه کنید

مطلب مرتبط  اجلاس مجازی Gastech مأموریت انتقال انرژی را ارتقا می دهد

درباره شرکت لیر
لیر ، رهبر جهانی فناوری خودرو در صندلی ها و سیستم های الکترونیکی ، تجارب برتر در خودرو را برای مصرف کنندگان در سراسر جهان فراهم می کند. تیم متنوع کارمندان با استعداد ما در 39 کشور جهان متعهد به نوآوری ، تعالی عملیاتی و پایداری هستند. لیر است بهتر کردن هر درایو بهتر با ارائه فناوری برای سفرهای ایمن تر ، هوشمندانه و راحت تر. لیر ، دفتر مرکزی آن ساوتفیلد ، میشیگان، به هر خودروساز بزرگ دنیا خدمت می کند و رتبه 166 را در Fortune 500 کسب می کند. اطلاعات بیشتر در مورد لیر در سایت lear.com در دسترس است یا ما را در TwitterLearCorporation دنبال کنید.

SOURCE Lear Corporation

لینک های مربوطه

http://www.lear.com

پاسخی بگذارید