Leggio Consultoria پیش بینی مصرف سوخت پس از همه گیر را انجام می دهد

Leggio Consultoria پیش بینی مصرف سوخت پس از همه گیر را انجام می دهد

لژیو ارزیابی می کند که دو سناریوی مطالعه وجود دارد: اول ، یک سناریوی بهبود اقتصادی با کاهش مداوم موارد COVID-19 در طول نیمه دوم سال 2020. در این سناریو ، دیزل باید سال 2020 را با کاهش 2 ، بسته کند. 9٪ در مقایسه با سال 2019. تقاضا برای بنزین امسال 8.1٪ نسبت به سال گذشته کاهش می یابد. نفت سفید هواپیمایی (QAv) بیشترین آسیب را خواهد دید که مصرف آن در سال 2020 در مقایسه با سال 2019 49٪ کمتر است.

مطلب مرتبط  پیش بینی تقاضای پلاتین با هجوم سرمایه گذاران به سمت فلزات گرانبها افزایش می یابد

در سناریوی دوم ، جایی که بهبود اقتصاد کندتر است و مشکلاتی در روند انعطاف پذیری در شهرهای برزیل به وجود می آید ، کاهش مصرف فرآورده های نفتی دو تا سه درصد افزایش می یابد ، به معنای حساسیت بسیار پایین حتی در سناریوی محافظه کارتر. ارقام مصرفی اندازه گیری شده در دو ماه گذشته به طور قابل توجهی از رقم پیش بینی شده در مارس 2020 است.

در سال 2021 ، بخش فرآورده های نفتی هنوز هم با اثرات باقی مانده از این بیماری همه گیر خواهد بود. طبق پیش بینی ها ، تقاضا در نسبت های زیر کمتر از سال 2019 خواهد بود: بنزین 2.7٪ و QAv با 38٪. در مورد دیزل ، هیچ گونه ضربه ای پیش بینی نشده است که روند رشد سالانه مصرف را از سر می گیرد.

مطلب مرتبط  MPLX LP برای اعلام نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 در 3 آگوست

“پیش بینی می شود مهمترین تأثیرات بیماری همه گیر COVID-19 بر مصرف دیزل و بنزین محدود شود و در این لحظه اولیه کاهش فعالیت اقتصادی محدود شود. در دراز مدت تخمین بر این است که اثر متوسط ​​خواهد بود. تقاضا برای QAv باید تحت تأثیر قرار گیرد و انتظار این است که فقط پس از سازماندهی مجدد بخش ، با در نظر گرفتن سطح جدید تقاضا و پیشنهاد پرواز ، به حالت عادی برسد. “، می گوید: مارکوس دلیا ، شریک مدیریت Leggio Consultoria.

مطلب مرتبط  تقاضای جهانی برای نبافته پارچه های Meltblown سالانه تا سال 2024 6.3٪ افزایش می یابد

یافتن ارتباطات: [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1219346/Combust_vel.jpg

SOURCE Leggio Consultoria

SOURCE Leggio Consultoria

پاسخی بگذارید