Lida Resources شرکت 100٪ مالکیت معدن Quiruvilca ، پرو را بدست می آورد

Lida Resources شرکت 100٪ مالکیت معدن Quiruvilca ، پرو را بدست می آورد

VANCOUVER ، قبل از میلاد، 30 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Lida Resources (CSE: LIDA) (“لیدا” یا “شرکت“) یک شرکت اکتشاف کانادایی است که خوشحال است اعلام کند که برای دستیابی به 400 هکتار که شامل معدن Quiruvilca است ، دو قرارداد را امضا کرده است. در حالی که چندین میلیون برای این ملک هزینه شده است ، کل هزینه خرید این شرکت USD بوده است. 200000 دلار بدون تعهدات بیشتر

“هدف ما تغییر روش كلی معادن است. منطقه سولفید مس / كیلومتر 2.5 كیلومتری برای اثبات تناژ نیاز به حفاری زیرزمینی دارد. هدف ما تغییر از مشخصات معدن نقره از نوع رگه به ​​یك معدن طلای / مس با تناژ بالا است.” اظهار داشت لن د ملت ، مدیر عامل

معدن Quiruvilca (“دارایی”) ، منطقه Quiruvilca ، استان سانتیاگو دو چوکو، لا لیبرتاد ، پرو در 6 مایلی جنوب شرقی ملک San Vincente Company واقع شده است.

این معدن در ارتفاعی از 3800 متر در کوههای آند واقع شده است پرو شمالی، تقریباً 80 مایل در داخل کشور از شهر ساحلی Trujillo ، پرو در منطقه آگالپامپا ، استان اوتوزکو. این ملک در قسمت اتفاقی کمربند آتشفشانی Tertiary از Cordillera غربی واقع شده است و توسط سنگهای سازند Calipuy ، فلزات گرانبها و پایه ای تشکیل شده از فلزهای زیرین است که در زیر یافت می شود. پرو. سازند Calipuy محصول آتشفشان پس از زمین ساختی در منطقه کوردیلرا است.

معدن کویروویکا

Quiruvilca یکی است پرو قدیمی ترین معادن با سنگ معدن برای اولین بار در این منطقه در سال 1789 گزارش شده است. معادن در سطح سازمانی از سال 1907 و کم و بیش تا سال 1930 یا همان آغاز شد. معدن Quiruvilca از حدود سالهای 1940 تا سال 2018 به طور مداوم در حال کار بوده است و در ابتدا بر روی رگه های بلبرینگ نقره ای بر روی این ملک متمرکز شده بود. در سال 1967 ، این آسیاب شروع به درمان سنگ معدن پیچیده تولید کنسانتره نقره ، سرب و روی نمود. در سال 1995 ، پان آمریکایی علاقه 80٪ به معدن Quiruvilca کسب کرد و علاقه آنها را تا سال 1996 به 99.7٪ افزایش داد.

مطلب مرتبط  IKO اروپا در مذاکرات انحصاری برای به دست آوردن بخش غشاهای ضد آب AXTER

کار گسترده است ، در سراسر منطقه گسترده ، و در بسیاری از رگه ها. در حال حاضر ، نمرات در حدود 150 گرم در تن نقره ، 4٪ روی ، 1.5٪ سرب و 0.5٪ مس تولید می شوند. بنا بر گزارش ها ، در 60 مکان ، متوقف شده است. با توجه به 1،725 تن در روز که می تواند این معدن را پردازش کند ، این تعداد متوقف شده است. چندین محل کار / سطح شیب دار و یک شافت به مکانهای کار زیرزمینی دسترسی دارند. سنگ معدن در درجه اول توسط یک سیستم کمربند نقاله بلند به سطح منتقل می شود بلکه با حرکت ریلی از معادن سنگ معدن به علاوه سنگ معدن پرتاب شده نیز تکمیل می شود.

نهشته های Quiruvilca در سنگهای آتشفشانی لایه ای سازند میوسن Calipuy هستند که شامل جریانهای آندزیت و جزئی بازالت هستند. سازندهای Calipuy دارای ضخامت تقریبی بیش از حد هستند 2000 متر. سنگهای تهاجمی شامل سهام آندزیت و دایکها هستند. مناطق سنگ معدن دارای چهار منطقه مجزا است. سنگ معدن در بخش مرکزی این منطقه مزوترمال بوده و تحت سلطه انارژیت قرار دارد. درجه رسوبات مزوترمال به سمت خارج به سمت سپرده های اپیتروم. لوئیس (1956) مناطق مختلفی را با جزئیات بیان کرد. منطقه داخلی منطقه Enargite Zone نامیده می شود و در گذشته بخش عمده معدن Quiruvilca را شامل می شد. استخراج معادن کوچک امروز در آن منطقه انجام می شود. مواد معدنی مرتبط با انارژیت در این منطقه عبارتند از: پیریت تنانتیت ، ورتزیت ، اسفالریت ، کالکوپیریت ، orpiment ، گالن و هوتسینسونیت نادر. منطقه دوم به سمت خارج ، منطقه گذار است که تا پایان می رسد 1400 متر وسیع. سنگ معدنی غالب آن sphalerite با پیریت و tenatite-tetrahedrite است. سولفیدهای دیگر شامل کالکوپیریت ، گالن ، مارکزیت ، آرسنوپیریت ، کووللیت و وورتزیت هستند. مواد معدنی باند اکثراً کوارتز عظیم و گاهگاهی رودوکروزیت و کلسیت هستند. منطقه سوم به سمت خارج ، ناحیه epithemal سرب- روی است که توسط اسپالریت و گالن همراه با پیریت ، کالکوپیریت ، تتراهیدیت-تنتانیت ، مارکازیت ، آرسنوپیریت و گرانونیت است. مواد معدنی باند موجود در منطقه سرب سرب کوارتز ، دولومیت ، رودوکروزیت و کلسیت هستند. بیرونی ترین منطقه ، منطقه Stibnite است. علاوه بر استیبنیت ، سایر مواد معدنی موجود در آن آرسنوپیریت ، پیریت ، اسفالریت ، گالن ، کالکوپیریت و آرسنیک هستند.

مطلب مرتبط  اندازه بازار اسید نیتریک تا سال 2027 ارزش 31.1 میلیارد دلار دارد

لئونارد د ملت ، مدیرعامل لیدا اظهار داشت:

“این معامله یک تثبیت مهم زمین در بخش مهمی از آن است پرو. معدن سان ویسنته در حال تولید کنسانتره طلا و نقره بود تا سال 2011. معدن Quiruvilca تنها 6 مایل با مالکیت San Vincente این شرکت فاصله دارد و احساس می کنیم مناطق معدنی دو خاصیت را به هم وصل می کنند. من احساس می کنم که منطقه بزرگ غنی از مس سولفید بسیار غنی در نزدیکی انتهای معدن Quiruvilca پتانسیل بسیار خوبی دارد و معتقدم این سازه دارای پتانسیل 2.5 کیلومتری بود که فقط چند سوراخ مته درون آن وجود داشت. من معتقدم که این پروژه ترکیبی به طور بالقوه می تواند یک پروژه اکتشاف / منابع عالی عالی را ایجاد کند که با برخی از سرمایه گذاری ها و مدیریت های کلیدی به معدن برگردد. هدف ما تغییر روش كلی معادن است. منطقه سولفیدهای طلا / مس 2.5 کیلومتر به اثبات تناژ نیاز به حفاری متناوب دارد. هدف ما تغییر از نمای معدن نقره از نوع رگه به ​​نمای معدن طلا / مس با تناژ بالا است. ”

درباره Lida Resources Inc.

Lida با مطالبات اولیه مواد معدنی ، مذاکره برای مجوز از مقامات دولتی ، دستیابی به مطالبات معدنی یا مجوز از دارندگان موجود ، ورود به توافق نامه های گزینه ای برای به دست آوردن منافع در مطالبات معدنی یا خرید شرکت هایی با مطالبات یا پروانه های معدنی ، به دست می آید. در مورد این ویژگی ها ، شرکت مواد معدنی را به تنهایی یا در سرمایه گذاری های مشترک با دیگران بررسی می کند. اکتشاف برای فلزات معمولاً شامل نمونه برداری از سطح ، بررسی های ژئوفیزیکی زمینی و هوایی و زمینی و حفاری است. این شرکت محدود به هیچ فلز یا منطقه خاصی نیست ، بلکه تمرکز شرکت بر روی فلزات گرانبها و پایه در کشور است آمریکای جنوبی، به طور مشخص پرو، مانند تاریخ این

مطلب مرتبط  Exide Technologies با موفقیت نتیجه گیری در حراج برای کسب و کار در آمریکا و وابسته ای از شرکت های اطلس را به عنوان داوطلب موفق تعیین می کند

مبادله امنیت کانادا و همچنین خدمات تنظیم مقررات آن ، از مسئولیت پذیری یا دسترسی این نسخهها کاربری یا صحت این انتشار مجدد ، بازبینی شده یا مسئولیت دسترسی برخوردار نیستند.

سلب مسئولیت اطلاعات سلب مسئولیت

برخی از اظهارات مندرج در این نسخه خبری ممکن است اطلاعاتی را به دنبال داشته باشد که شامل گسترش عملیات از جمله اما محدود به آنها نمی شود. اطلاعات جستجوی پیش رو اغلب ، اما نه همیشه ، با استفاده از کلماتی مانند “پیش بینی” ، “برنامه” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “ممکن” ، “اراده” ، “قصد” ، “باید” شناسایی می شود. و عبارات مشابه اطلاعات جستجوی رو به جلو شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی یا رویدادها از لحاظ معنوی با آنچه پیش بینی شده در چنین اطلاعاتی به نظر می رسد متفاوت باشد. نتایج واقعی شرکت می تواند از لحاظ پیش بینی شده در نتیجه به دنبال یافتن اطلاعات رقابتی و رقابت برای فرصت های سرمایه گذاری ، چالش های مربوط به عملیات در بازارهای بین المللی ، ریسک اجرای معاملات ، تغییر در برنامه های توسعه استراتژیک شرکت و سایر عوامل ، از نظر پیش بینی شده در این اطلاعات مشتاقانه متفاوت باشد. که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند. این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در اطلاعات آینده نگر براساس انتظارات جاری و خط لوله سرمایه گذاری بالقوه معقول است ، اما نمی توان اطمینان داد که این انتظارات صحیح ثابت می شود و چنین اطلاعاتی که به جلو منتقل می شود ، نباید به آنها بی اعتماد باشد. هرگونه اطلاعات آینده نگر در این خبرنامه انتظارات شرکت را از تاریخ این شرکت نشان می دهد و بعد از چنین تاریخ در معرض تغییر است. شرکت از هرگونه قصد و یا تعهد برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد اطلاعات آینده نگر چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در مورد رویدادهای آینده یا در غیر این صورت صرف نظر می کند ، مگر اینکه طبق قانون اوراق بهادار قابل اجرا باشد.

منبع Lida منابع وارز

پاسخی بگذارید