Lmmus ‘Indmax FCC Technology برنده جایزه HP بهترین فناوری تصفیه می شود

Lmmus ‘Indmax FCC Technology برنده جایزه HP بهترین فناوری تصفیه می شود

هوستون، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Lummus Technology امروز اعلام کرد که این فناوری Indmax Fluid Catalytic Cracking Cracking جایزه HP 2020 را به عنوان بهترین فناوری تصفیه دریافت کرده است.

وی گفت: “دریافت این جایزه معتبر افتخار است که توسط مشتریان و همتایان ما نوآوری و رهبری فناوری شناخته شده است.” لئون دو بروین، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی فناوری لوموس. “ما متعهد به توسعه فن آوری های بهتر و ارائه این موارد به مشتریان پالایشی خود هستیم ، و این جایزه قطعاً نشان می دهد كه تعهد ما به رسمیت شناخته شده است. ایندماكس FCC تكنولوژی قابلیت اطمینان ، انعطاف پذیری و عملکرد بی نظیری را در تبدیل تقطیرهای روغن به پروپیلن با ارزش بالاتر و سایر پتروشیمی ها فراهم می کند. “

مطلب مرتبط  Powerhouse Brattratrkaia در بخش "پروژه های برجسته" برنده جایزه E Smarter 2020

Indmax FCC یک فرآیند اثبات شده برای تولید پروپیلن ، اتیلن و بوتیلن ها در پالایشگاه ها به طور مستقیم از بقایای سنگین است. فناوری Indmax FCC که با مشارکت R&D Limited Oil Oil Corporation توسعه یافته است ، یک راه حل منحصر به فرد برای ادغام عمودی مجتمع های پالایشگاه و پتروشیمی است. این فن آوری را می توان در هر پالایشگاه پایه و مجتمع پتروشیمی یا بازسازی یک واحد موجود FCC / RFCC با تغییرات سخت افزاری جزئی همراه با کاتالیزور Indmax به منظور افزایش تولید الفین سبک از مواد اولیه سنگین کم ارزش استفاده کرد.

مطلب مرتبط  استنلی بلک اند دکر به عنوان برنده جایزه تجاری مسئولانه 2020 رویترز در گروه تحول تجاری نامگذاری شد

در سال 2019 ، لوموس جایزه HP بهترین فناوری پتروشیمی و مجوز ، مشاور سال را از آن خود کرد. حمایت شده توسط پردازش هیدروکربن ، جوایز سالانه HP از نوآوری های برجسته بخش پایین دست انرژی و همچنین مشارکت های برجسته شخصی در صنعت قدردانی می کند. پردازش هیدروکربن یک سازمان رسانه ای پیشرو برای پوشش صنعت پایین دست است پیشرفت های فن آوری ، فرآیندها و تحولات بهینه سازی از سراسر صنعت جهانی پردازش هیدروکربن.

مطلب مرتبط  Powerhouse Bratt Brkaia جایزه "Smarter E" 2020 را در گروه پروژه های برجسته دریافت می کند

درباره فناوری لوموس
Lummus Technology با بیش از 110 سال میراث و تمرکز بر نوآوری که منجر به تقریباً 130 فناوری و 3400 حق ثبت اختراع شده است ، رهبر جهانی در توسعه و اجرای فن آوری های فرآیندی است. ما مجوز اصلی فن آوری های پتروشیمی ، پالایش ، گازرسانی و فرآوری گاز و تأمین کننده کاتالیزورها ، تجهیزات اختصاصی و خدمات مربوط به مشتریان در سراسر جهان هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لوموس جدید ، به سایت www.LummusTechnology.com مراجعه کنید.

SOURCE Lummus Technology، LLC

لینک های مربوطه

www.LummusTechnology.com

پاسخی بگذارید