LONGi از نقشه راه RE100 رونمایی می کند تا سال 2028 به 100٪ مصرف انرژی سبز برسید

LONGi از نقشه راه RE100 رونمایی می کند تا سال 2028 به 100٪ مصرف انرژی سبز برسید

مطابق نقشه راه ، LONGi تا سال 2027 به 70٪ مصرف برق تجدیدپذیر دست خواهد یافت و در نهایت برای عملیات جهانی خود تا سال 2028 به 100٪ خواهد رسید. تنها در سال 2019 ، گروه LONGi 189،243،000 کیلو وات ساعت برق در سطح جهان مصرف کرده است که 47.14٪ آن از منابع تجدید پذیر است.

LONGi در ساخت محصولات PV و ارائه راه حل های فن آوری انرژی خورشیدی متمرکز شده است ارائه محصولات این محصول از ویفر ، سلول ، ماژول ، تجهیزات انرژی خورشیدی PV گرفته تا سیستم های خورشیدی متغیر است. گروه LONGi با تقریباً به یک شرکت جهانی تبدیل شده است 8.38 میلیارد دلار دارایی و بیشتر از 4.65 میلیارد دلار درآمد سالانه در سال 2019. برای اطلاعات بیشتر: ir.longigroup.com

در 8 سال آینده ، گروه LONGi نقشه راه 5 مرحله ای را دنبال می کند ، از جمله اقدامات محکم مانند بهبود بهره وری در مصرف انرژی در بین کارخانه های خود در داخل و خارج چینساخت کارخانه های جدید که به برق سبز دسترسی دارند ، ایجاد ایستگاه های برق بیشتر PV برای استفاده از خود و اولویت بندی مصرف برق سبز و تأثیرگذاری بر ذینفعان.

مطلب مرتبط  یکی دیگر از پروژه های ذخیره انرژی مگاوات Hengtong با شبکه

“ما مفتخریم نقشه راه RE100 خود را برای استفاده 100٪ از انرژی تجدیدپذیر اعلام كنیم. گروه LONGi به عنوان یك شركت جهانی كه به فناوری و ساخت خورشیدی اختصاص داده شده است ، برای تحقق این تعهد سبز از نزدیک با گروه اقلیم و شرکای ما همکاری خواهد کرد. مسئولیت های بیشتر برای انتقال انرژی جهانی “، می گوید: آقای ژونگ بائوسن ، رئیس گروه LONGi.

“LONGi از طریق این فرآیند می تواند با تحقق ابتکار عمل RE100 کاملاً روی شرکای زنجیره تأمین و مشتریان ما تأثیر بگذارد. LONGi به عنوان نمونه برای ترویج صنایع بیشتر برای تمرکز بر انرژی پاک بازی خواهد کرد و LONGi خوشحال است که راه حلهای فناوری و پشتیبانی را برای کسانی که همین آرزو را داشته باشید. “، آقای لی ژنگوئو ، بنیانگذار و رئیس گروه LONGi می افزاید.

LONGi همواره در حال تمرین مفهوم “استفاده از انرژی پاک برای تولید محصولات انرژی پاک” بوده است. از سال 2015 ، گروه LONGi برخی از امکانات تولیدی خود را به این مکان جابجا کرده است استان یوننان در جنوب غربی چین، از مناطقی که عمدتا از طریق برق ناشی از سوخت فسیلی تأمین می شوند ، به مناطقی که بیشتر از طریق نیروگاه برق تأمین می شوند. LONGi در کارخانه ها ساخت چین استان یوننان و مالزی کوچینگ ، جایی که نیروگاه برق فراوان و ارزان بود. LONGi با استفاده از نیروگاه برق ، محصولات PV را تولید می کند ، از جمله شمش سیلیکونی تک بلوری ، ویفر ، سلول و ماژول هایی که هزینه تولید کمتری دارند. LONGi همچنین سیستم های انرژی خورشیدی را بر روی سقف Wuxi LONGi و Taizhou LONGi کارخانه نصب کرده است تا مصرف انرژی پاک را افزایش دهد.

مطلب مرتبط  Venator سرمایه گذاری عمده شرکت SK Capital Partners را اعلام می کند

در اوایل ماه مارس ، شیان غول فن آوری خورشیدی با دفتر مرکزی شهر به ابتکار عمل RE100 پیوست ، یک ابتکار جهانی رهبری سازمانی به رهبری گروه اقلیمی با همکاری پروژه افشای کربن. ابتکار عمل RE100 مشاغل با نفوذی را متعهد به برق 100٪ انرژی تجدید پذیر می کند.

همچنین ، در SNEC PV Power EXPO ، گروه LONGi به همراه Sungrow Power ، Envision ، انجمن صنایع تجدیدپذیر چین (CREIA) و کمیته PV زنجیره تامین سبز چین (ECOPV) ابتکار عمل چین RE100 را راه اندازی کردند.

رئیس جمهور LONGi لی Zhenguo می گوید آغاز چنین پلت فرم با هدف ترویج انتقال از چین بخش انرژی به آینده ای پاک و کم کربن کمک کرده و به حل مشکلات تغییرات آب و هوا و بحران جهانی انرژی کمک می کند. لی می افزاید: این شرکت های انرژی تجدیدپذیر و انجمن های صنعت نمونه ای برای آن هستند چین انتقال انرژی و نقش خود را به عنوان ایفا می کنند چین تلاش برای تعهد خود به توافق نامه اقلیم پاریس است.

مطلب مرتبط  Venture Global از ورود اولین تجهیزات روانکاری در کارخانه صادرات کالکاسیو گذر LNG خبر داد

RE100

RE100 ابتکاری جهانی انرژی های تجدید پذیر شرکت است که صدها مشاغل بزرگ و جاه طلب را متعهد به 100٪ برق تجدید پذیر می کند.

ماموریت RE100 با هدایت گروه اقلیمی با همکاری CDP ، تسریع در تغییر جهانی به انرژی پاک و شبکه های کربن صفر است – آینده ای پاک و سالم تر برای همه.

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: https://www.there100.org/

SOURCE LONGi شرکت فناوری انرژی سبز ، با مسئولیت محدود

لینک های مربوطه

https://en.longigroup.com/

پاسخی بگذارید