LONGi اولین سفارش تأمین 103 مگاواتی برای ماژول Hi-MO 5 جدید خود را امضا می کند

LONGi اولین سفارش تأمین 103 مگاواتی برای ماژول Hi-MO 5 جدید خود را امضا می کند

– LONGi اولین سفارش تأمین 103 مگاوات از ماژول Hi-MO 5 جدید خود را برای پایگاه تولید TBEA در سین کیانگ امضا کرد.

XI’AN ، چین، 28 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – LONGi ، پیشروترین شرکت فناوری خورشیدی در جهان ، توافق نامه ای را با TBEA Sunoasis (“TBEA”) برای تأمین 360 مگاوات ماژول خورشیدی با بازده بالا برای پایگاه تولید TBEA امضا کرده است. در شهر شیخی منطقه خودمختار سینا جیانگ اویغور چین. به عنوان بخشی از توافق ، LONGi استقرار 103 مگاوات محصول جدید خود را در اولویت قرار خواهد داد ، این بدان معنی است که ماژول Hi-MO 5 ، طراحی شده برای نیروگاه های بزرگ فتوولتائیک ، می تواند به طور رسمی در بازار ارزیابی شود.

TBEA Sunoasis در ساخت نیروگاه های بزرگ فتوولتائیک و بادی در صحرا ، کوه ، قطعات ماهیگیری ، قطعات کشاورزی ، سرعت کم باد ، پشت بام تجاری ، مسکونی و مناطق دیگر تجربه برجسته ای دارد. با طبقه بندی کلاس A در قراردادهای عمومی ساخت انرژی ، TBEA در ساخت نیروگاه های بزرگ فتوولتائیک در کوهستان ، نیروگاه های ماهیگیری خورشیدی ، پروژه نمایشی نیروگاه خورشیدی بادی در بیابان متصل به شبکه موفقیت کسب کرده است. ، پروژه نیروگاه ذخیره سازی تجاری و سایر پروژه های جدید انرژی که در صنعت به استانداردهای جدید رسیده اند. علاوه بر این ، TBEA ساخت بیش از 5000 نیروگاه بادی و فتوولتائیک روی شبکه / خارج از شبکه را با ظرفیت حدود 16 گیگاوات انجام داده است.

مطلب مرتبط  DP&L گزینه های جدیدی را برای کمک به مشتریان به دلیل COVID-19 و بازگشت به عملیات استاندارد اعلام می کند

LONGi ماژول Hi-MO 5 خود را در ژوئن راه اندازی کرد و تنها 70 روز بعد ، خط تولید کارخانه در شهر ژیان یانگ راه اندازی شده است ، استان شانکسی. با ساخت یک کارخانه اضافی در شهر جیاکسینگ ، استان ژجیانگ، ظرفیت تولید ماژول های Hi-MO 5 امسال به 12 گیگاوات می رسد.

بحث صنعت PV درباره محصولات ماژول پرتوان از ابتدای نیمه دوم سال ادامه دارد. محصولات فتوولتائیک با قدرت و ارزش بالاتر به تدریج به روند و تمرکز صنعت تبدیل شده اند ، زیرا ما در آستانه دوران برابری شبکه ایستاده ایم. تیم تحقیق و توسعه LONGi به منظور تأمین نیازهای مشتریان جهانی به محصولات با قدرت فوق العاده بالا ، به طور مداوم پیشرفته ترین مرزها را در سمت برنامه ماژول در توسعه Hi-MO 5 به چالش می کشد ، قرارداد TBEA با LONGi نشان می دهد که ارزش فوق العاده بالا ماژول جدید به طور کامل توسط بازار شناخته می شود.

مطلب مرتبط  دفع واحدهای جداسازی هوایی توسط Sasol South Africa Limited؛ به روزرسانی بیانیه معاملات و اعلامیه احتیاطی بیشتر

با ورود به دوران برابری شبکه ، محصولات فتوولتائیک با قدرت بالا و با ارزش بالا رفته رفته به یک روند صنعتی تبدیل شده و مورد هدف قرار می گیرند. تیم تحقیق و توسعه LONGi به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود در سراسر جهان به محصولات پر مصرف ، به طور مداوم محدودیت های تولید Hi-MO 5 را به چالش کشیده است. در قرارداد TBEA با LONGi ، پیشروترین ارائه دهنده راه حل های نیروگاه در جهان ، مشخص شده است که ارزش ماژول جدید در بازار شناخته خواهد شد.

LONGi یک آزمایش مقایسه بین ماژول Hi-MO 5 مبتنی بر ویفرهای 182 میلی متری با دو محصول قدرتمند برجسته را تجربه کرده است. با محاسبات ، Hi-MO 5 اولین کسانی است که از نظر قدرت مدول و بازده تبدیل بسیار برتر هستند. با استفاده از ظرفیت نصب شده یک پروژه 100 مگاواتی به عنوان نمونه ، ماژول Hi-MO 5 ، که دارای قدرت 535 وات است ، از نظر هزینه کلی سیستم بهینه در بین این سه است. هزینه هر وات ماژول Hi-MO 5 3 تا 4 سنت کاهش یافته است و صرفه جویی در هزینه بین 3 تا 4 میلیون یوان حاصل می شود. علاوه بر این ، کارایی و انرژی بالای Hi-MO 5 بیشتر باعث کاهش نیاز به زمین و استفاده از ماژول می شود. به خصوص از نظر نیاز به زمین ، ماژول Hi-MO 5 می تواند در مقایسه با دو ماژول دیگر 20-40 هکتار صرفه جویی کند. این مزایای اضافی از نظر هزینه های بهره برداری و نگهداری پایین دست در نیروگاه می تواند به میزان قابل توجهی کاهش یابد. به لطف عملکرد عالی LCOE ، ماژول Hi-MO 5 در چندین زمینه ارزیابی در ردیف بالا قرار دارد و آن را به گزینه مطلوب گیاهان بزرگ PV تبدیل کرده است.

مطلب مرتبط  رئیس جمهور التروبراس می گوید كه سیستم الكتریكی "الهام بخش از سرگیری" زیرساخت ها در برزیل در پس از همه گیری است

“انتخاب بازار تنها معیار اثبات ارزش یک محصول است. با اطمینان از سفارش TBEA ، LONGi تنها اولین قدم برای ماژول جدید Hi-MO 5 است.” دنیس شی ، معاون ارشد LONGi Solar گفت. “LONGi معتقد است كه كارايي بالا و قابليت اطمينان كليد مشتريان ماست. ماژول Hi-MO 5 با ظهور دوره برابري شبكه و ارزش فوق العاده زياد آن ، در سراسر جهان موفق خواهد بود. همچنان تأیید خواهد شد. “

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/781516/LONGi_Solar_Logo.jpg

SOURCE LONGi خورشیدی

پاسخی بگذارید