LONGi با ماژول های دو طرفه بسیار کارآمد ، علامت 10 GW را شکاف می دهد

LONGi با ماژول های دو طرفه بسیار کارآمد ، علامت 10 GW را شکاف می دهد

XI’AN ، چین، 21 نوامبر 2020 / PRNewswire / –

LID کم و عملکرد دو طرفه بالا

LONGi با توزیع ماژولهای دو طرفه بسیار کارآمد خود ، دارای مارک 10 گیگاوات ترک خورده است. تا پایان سال 2020 ، تولید کننده می خواهد به ارزش 12 گیگاوات در تولید برسد.

ماژول های دو طرفه اکنون از بالاترین پیشرفت ها در فناوری سلول خورشیدی هستند. تخریب ناشی از نور کم (LID) و کارایی بالای ماژول ها بسیار امیدوارکننده است. انتظار می رود روند جدید انقلابی در صنعت فتوولتائیک ایجاد کند و به زودی خود را به عنوان استاندارد جدید تثبیت خواهد کرد. در سال 2017 ، LONGi یکی از اولین تأمین کنندگان فناوری بود که با ماژول های دو طرفه Hi-MO2 این فناوری را گسترش داد. در سال 2018 ، ماژول های نیمه سلول Hi-MO 3 با سلول های دو طرفه وارد بازار شدند. سال گذشته ، ماژول های دو طرفه ارائه شد 166ماژول mm-Hi-MO 4 در بخشهای زیادی از بازار غالب است. ماژول با کارایی بالا در صنعت فتوولتائیک یک فناوری مخل در نظر گرفته شده است. به منظور پاسخگویی به نیازهای برابری شبکه ، LONGi ماژول دو طرفه Hi-MO 5 را امسال راه اندازی کرد. اکنون سرمایه گذاران می توانند از آن برای تجهیز سیستم های بزرگ فتوولتائیک در سراسر جهان استفاده کنند.

مطلب مرتبط  نتایج نیمه اول شانگهای الکتریک افزایش چشمگیر تقاضا برای انرژی های تجدیدپذیر را نشان می دهد

برنامه های جهانی با ارزش افزوده واقعی

LONGi به نوآوری متعهد است. بنابراین این شرکت در سال 2017 ، همانطور که به عنوان بخشی از برنامه Top Runner چینی استفاده می شود ، تولید انبوه ماژول های دو طرفه را بر اساس فناوری PERC آغاز کرد.

ماژول های دو طرفه این شرکت از آن زمان در پروژه های مختلف مختلف در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است ، از جمله یک پروژه 390 مگاواتی در شهر اسوان مصر و یک نیروگاه 224 مگاواتی در گرجستان در ایالات متحده.

تحقیقات بازار داخلی LONGi نشان می دهد که سهم بازار ماژول های دو طرفه به رشد ادامه خواهد داد. افزایش تولید همچنین داده های بیشتر و طراحی های بهتری را به همراه دارد. به لطف کاهش هزینه های تبدیل انرژی و سودآوری بیشتر ، هزینه های اضافی برای تولید پشت ماژول های دو طرفه استهلاک می شود.

مطلب مرتبط  GreenShift بروزرسانی را ارائه می دهد

سلام دوشنبه 5: ماژول آینده

ماژول Hi-MO 5 در ژوئن سال 2020 وارد بازار شد. از ویفر M10 به صورت استاندارد استفاده می کند و از ظرفیت های جدید برای تولید سلول و ماژول استفاده می کند. سری جدید ماژول های با کارایی بالا برای نیروگاه های بسیار بزرگ در نظر گرفته شده است. این محصول با حداکثر توان 540 وات و بازده 21.1 درصد ، در بلند مدت عملکرد عالی و قابلیت اطمینان بالایی دارد.

مطلب مرتبط  مواد جامد جدید کاربرد گسترده ای از گازهای پزشکی را فعال می کنند

پس از آنکه LONGi با تحویل پانل های دو طرفه خود به نقطه عطف 10 گیگاوات رسیده است ، این شرکت می خواهد هزینه های تولید برق مشتریان خود را بیشتر کاهش دهد – و بنابراین صنعت فتوولتائیک را به آینده ای روشن هدایت می کند.

لوگو: https://mma.prnewswire.com/media/781516/LONGi_Solar_Logo.jpg

SOURCE LONGi خورشیدی

پاسخی بگذارید