LONGi برای عملکرد برجسته ماژول جایزه RETC “High Achievers” را دریافت می کند

LONGi برای عملکرد برجسته ماژول جایزه RETC “High Achievers” را دریافت می کند

XI’AN ، چین، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – مرکز آزمایش انرژی تجدیدپذیر ایالات متحده (RETC) “گزارش شاخص ماژول فتوولتائیک” (PVMI) 2020 خود را منتشر کرد. LONGi در سال 2019 و پس از ارزیابی جامع از ماژول های فتوولتائیک جهانی یک بار دیگر جایزه عملکرد برجسته را از RETC دریافت کردند.

با تشکر از عملکرد خود در سه شاخص از زمینه های قابلیت اطمینان ، عملکرد و کیفیت ، LONGi یکی از تنها سه شرکتی است که این جایزه را دریافت کرده است. این شرکت همچنین تنها تولید کننده ماژول بود که در هر 8 تست منفرد عملکرد خوبی داشت ، که بر قابلیت اطمینان بالا و عملکرد عالی ماژول های تک بلوری آن تأکید می کند.

PVMI یک مرور کلی از آزمایشات مهم انجام شده توسط RETC به عنوان بخشی از شاخص های قابلیت اطمینان ، عملکرد و کیفیت و به دنبال آن نمونه ای از داده های آزمون به منظور شناسایی بهترین عملکردها و مشخص کردن عملکرد بالا در ساخت ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  گزارش CME Group آمار بازار سپتامبر و سه ماهه سوم سال 2020

این جایزه به عنوان یک “عالی دستاورد” و عملکرد عالی در هر 8 شاخص ، فلسفه سازگار LONGi در ارائه محصولات قابل اعتماد به مشتریان را برجسته می کند. LONGi به عنوان پیشروترین شرکت فناوری خورشیدی در جهان ، بر قابلیت اطمینان محصول از زمان تصور تا تولید متمرکز است و محصولات قابل اطمینان به مشتریان ارائه می دهد و ماژول های فتوولتائیک با کیفیت بالا. تصور ماژول ها با شبیه سازی نظری با استفاده از مدل های نوری ، الکتریکی و مکانیکی مربوطه آغاز می شود. عملکرد ماژول ، کارایی ، بازده انرژی و قابلیت اطمینان قبل از تعیین طراحی مورد توجه قرار می گیرد. هنگام انتخاب لیست های قطعات ماژول ، شرکت همیشه دنبال می کند یک رویکرد کاملاً محتاطانه برای اطمینان از قابلیت اطمینان طولانی مدت محصول ، LONGi همچنین از دوپینگ Ga برای کنترل تخریب ناشی از نور (LID) ماژول تک PERC استفاده می کند و همچنین فرایند انفعال هیدروژن را بهینه می کند برای کاهش تخریب ناشی از نور و درجه حرارت بالا (LeTID).

مطلب مرتبط  Absen برنده جایزه Red Dot 2020 برای سری جدید اجاره کلاس اول LED برای صحنه شد

برای اطمینان از قابلیت اطمینان ماژول ها ، LONGi فراتر از الزامات آزمون استاندارد است و تعداد زیادی روش آزمون متفاوت را براساس نتایج موسسات تحقیقاتی شناخته شده و متخصصان ارائه دهندگان شخص ثالث توسعه داده است. در فرآیند تولید ، دستگاه های بسیار خودکار نه تنها کارایی را بهبود می بخشند ، بلکه به اطمینان از ثبات تولید نیز کمک می کنند. یک سیستم کنترل کیفیت جامع محصولات با بالاترین کیفیت را تضمین می کند.

مطلب مرتبط  ارزیابی فرصت بازار آنزیم های 1.91 میلیارد دلاری ، 2025

اطلاعات در مورد LONGi

LONGi با تشکر از نوآوری های محصول و نسبت بهینه برق و هزینه با فناوریهای تک بلوری پیشگام ، انقلابی در صنعت PV خورشیدی ایجاد کرده است. این شرکت سالانه بیش از 30 گیگاوات ویفر و ماژول خورشیدی بسیار کارآمد در سراسر جهان ارسال می کند که تقریباً یک مورد است یک چهارم از تقاضای بازار جهانی را برآورده می کند. LONGi به عنوان با ارزش ترین شرکت فناوری خورشیدی جهان با بالاترین ارزش بازار شهرت دارد. نوآوری و توسعه پایدار ارزشهای اصلی شرکت هستند. اطلاعات بیشتر: https://fa.longi-solar.com/

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/781516/LONGi_Solar_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://fa.longi-solar.com

SOURCE LONGi خورشیدی

پاسخی بگذارید