LONGi برای عملکرد برجسته ماژول جایزه RETC “High Achievers” را از آن خود کرد

LONGi برای عملکرد برجسته ماژول جایزه RETC “High Achievers” را از آن خود کرد

XI’AN ، چین، ژانویه 13، 2021 / PRNewswire / – مرکز آزمایش انرژی تجدیدپذیر ایالات متحده (RETC) “گزارش شاخص ماژول فتوولتائیک” (PVMI) خود را برای سال 2020 منتشر کرد. با کسب جایزه “افراد با بالاترین میزان” در سال 2019 ، LONGi یک بار دیگر این جایزه را انجام داده است برای عملکرد برجسته زیر ارزیابی جامع ماژول های فتوولتائیک جهانی توسط RETC.

عملکرد LONGi در سه شاخص قابلیت اطمینان ، عملکرد و کیفیت ، آن را به عنوان تنها سه شرکت موفق به دریافت جایزه معرفی کرد. این شرکت همچنین با تأکید بر قابلیت اطمینان بالا و عملکرد عالی ماژول های تک کریستالی خود ، به تنها تولید کننده ماژول تبدیل شد که در هر 8 تست فردی عملکرد خوبی داشت.

PVMI یک نمای کلی از سطح بالایی از آزمایشات مربوطه را نشان می دهد که توسط RETC در شاخص های قابلیت اطمینان ، عملکرد و کیفیت انجام می شود و به دنبال آن نمونه گیری از داده های آزمون برای شناسایی عملکرد بالا و نمایش موفقیت های بالا در ساخت است.

مطلب مرتبط  جایزه Red Dot Absen Scoops 2020 برای سری جدید LED اجاره قهرمان جدید

اعطای امتیاز کلی به عنوان “High Achiever” و نشان دادن عملکرد عالی در هر 8 شاخص ، گواه خوبی برای فلسفه سازگار LONGi در ارائه محصولات قابل اعتماد به مشتریان است. LONGi به عنوان پیشروترین شرکت فناوری خورشیدی جهان ، بر قابلیت اطمینان محصول ، از طراحی تا تولید ، ماژول های فتوولتائیک قابل اعتماد و با ارزش افزوده را در اختیار مشتریان قرار می دهد. طراحی ماژول با شبیه سازی نظری با استفاده از مدل های نوری ، الکتریکی و مکانیکی مرتبط شروع می شود. قدرت ، کارایی ، بازده انرژی و قابلیت اطمینان ماژول قبل از نهایی شدن طراحی مورد بررسی قرار می گیرند. برای انتخاب BOM ماژول ، شرکت همیشه یک رویکرد بسیار محتاطانه را حفظ کرده است ، و اطمینان از قابلیت اطمینان طولانی مدت محصول دارد. علاوه بر این ، LONGi از دوپینگ Ga برای کنترل LID واحد PERC ماژول استفاده می کند ، و همچنین فرایند انفعال هیدروژن را برای کاهش LeTID بهینه کرده است.

مطلب مرتبط  LDP Associates ، Inc. ، به عنوان یک شریک راه حل پیشرفته ASCO شناخته شده است

در همین حال ، برای اطمینان از قابلیت اطمینان ماژول ، LONGi فراتر از الزامات استاندارد آزمایش قرار می گیرد و انواع روشهای مختلف آزمون را بر اساس نتایج موسسات تحقیقاتی شناخته شده و کارشناسان شخص ثالث ایجاد می کند. در مورد فرآیند تولید ، تجهیزات بسیار خودکار نه تنها کارایی را بهبود می بخشد ، بلکه به اطمینان از ثبات تولید نیز کمک می کند. یک سیستم کنترل کیفیت جامع تعالی محصول را تضمین می کند.

مطلب مرتبط  تراکتورهای برقی Solectrac کمپین سرمایه گذاری را راه اندازی کردند

درباره LONGi

LONGi صنعت PV خورشیدی را با نوآوری در محصول و نسبت بهینه بهای تمام شده انرژی با دستیابی به موفقیت در فن آوری های تک بلوری ، به ارتفاعات جدید می رساند. این شرکت هر ساله بیش از 30 گیگاوات ویفر و ماژول خورشیدی با بازده بالا را در سراسر جهان تأمین می کند ، یعنی حدود یک چهارم تقاضای بازار جهانی. LONGi با ارزش ترین بازار با ارزش ترین شرکت فناوری خورشیدی جهان شناخته شده است. نوآوری و توسعه پایدار دو ارزش اصلی شرکت هستند. بیشتر بدانید: https://fa.longi-solar.com/

SOURCE LONGi خورشیدی

لینک های مربوطه

https://fa.longi-solar.com

پاسخی بگذارید