LONGi برنده قرارداد تأمین 103 مگاوات ماژول Hi-MO 5 به پایگاه تولید TBEA در سین کیانگ شد

LONGi برنده قرارداد تأمین 103 مگاوات ماژول Hi-MO 5 به پایگاه تولید TBEA در سین کیانگ شد

XI’AN، چین ، 28 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – LONGi ، رهبر جهانی فناوری خورشیدی ، توافق نامه ای را با TBEA Sunoasis (“TBEA”) برای تأمین 360 مگاوات ماژول خورشیدی با بازده بالا برای پایگاه تولید TBEA امضا کرده است. در Shihezi ، در منطقه خودمختار اویغور سین کیانگ ، چین. به عنوان بخشی از توافق ، LONGi تحویل 103 مگاوات محصول جدید مورد انتظار خود را در اولویت قرار خواهد داد ، این بدان معنی است که ماژول Hi-MO 5 ، طراحی شده برای نیروگاه های زمینی بسیار بزرگ ، می تواند به طور رسمی توسط بازار.

TBEA Sunoasis تجربه زیادی در ساخت نیروگاه های بزرگ بادی و فتوولتائیک در محیط ها و بخش های زیر دارد: کویر ، کوه ، پرورش ماهی خورشیدی ، پرورش خورشیدی ، توربین بادی برای باد کم ، در سقف های تجاری و مسکونی ، و غیره. TBEA با احراز صلاحیت خود به عنوان پیمانکار عمومی ساخت پروژه های انرژی کلاس A ، ساخت نیروگاه های فتوولتائیک کوهستان ، نیروگاه های خورشیدی در پرورش ماهی ، پروژه های نمایشی نیروگاه های بادی و خورشیدی را با موفقیت به پایان رسانده است. پروژه نیروگاه فتوولتائیک انرژی انتقال انرژی بیابانی و متصل به شبکه و سایر پروژه های جدید انرژی که این صنعت را به ارتفاعات جدید رسانده است. TBEA ساخت بیش از 5000 نیروگاه بادی و فتوولتائیک ، متصل به شبکه و تولید تقریباً 16 گیگاوات را به عهده گرفته است.

مطلب مرتبط  آلفا لاوال برنده 95 میلیون SEK سفارش بهره وری انرژی در چین شد

LONGi ماژول Hi-MO 5 خود را در ماه ژوئن راه اندازی کرد و فقط 70 روز بعد ، اولین ماژول مستقیم از خط تولید کارخانه خود در Xianyang ، استان شاانکسی. با ساخت کارخانه دیگری در جیاکسینگ ، استان ژجیانگ، ظرفیت تولید ماژول های Hi-MO 5 امسال به 12 گیگاوات می رسد.

محصولات فتوولتائیک با وات بالاتر و ارزش بالاتر به تدریج با ورود به دوران برابری شبکه به روند و قطب اصلی صنعت تبدیل شده اند. به منظور پاسخگویی به نیازهای جهانی مشتریان به محصولات بسیار قدرتمند ، تیم تحقیق و توسعه LONGi به طور مداوم مرزهای استفاده از ماژول برای توسعه Hi-MO 5 را تحت فشار قرار داده است. قرارداد TBEA با LONGi به عنوان پیشروترین ارائه دهنده راه حل های نیروگاهی در جهان نشان می دهد که ارزش برتر ماژول جدید به طور کامل توسط بازار شناخته خواهد شد.

مطلب مرتبط  آلفا لاوال توافقنامه ای را برای واحدهای بازیابی گرمای زباله امضاء کرد - جدیداً برای برنامه های کاربردی مبتنی بر زمین ایجاد شده است

LONGi یک تمرین مقایسه ای بین ماژول Hi-MO 5 مبتنی بر صفحات 182 میلی متری با دو محصول معمولی فوق العاده قدرتمند دیگر انجام داد. طبق محاسبات ، ماژول Hi-MO 5 از نظر قدرت و بازده تبدیل به طور قابل توجهی از سایر ماژول ها برتر است. به عنوان مثال یک پروژه با ظرفیت نصب شده 100 مگاوات را در نظر بگیرید ، ماژول Hi-MO 5 با توان 535 وات یکی از مواردی است که هزینه کلی سیستم برای آن در بین سه مورد بهینه است. هزینه هر وات ماژول Hi-MO 5 از 3 به کاهش یافته است 4 سنت، که منجر به پس انداز حدود 3-4 میلیون یوان شد. علاوه بر این ، قدرت بالا و کارایی بالای Hi-MO 5 همچنین نیاز به فضاهای بزرگ زمینی برای نصب ماژول ها یا نیاز به توسل به ماژول های زیادی را کاهش می دهد. به خصوص در مورد نیاز به فضای زمین ، ماژول Hi-MO 5 در مقایسه با دو ماژول دیگر 20 تا 40 هکتار صرفه جویی می کند. این مزایای اضافی می تواند هزینه های بهره برداری و نگهداری نیروگاه در آینده را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. به لطف بازگشت عالی هزینه برق تولید شده ، ماژول Hi-MO 5 در چندین منطقه ارزیابی در رتبه اول قرار دارد و این گزینه را برای نیروگاه های زمینی بسیار بزرگ انتخاب ترجیحی می کند.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود که بازار دوچرخه برقی هند با CAGR بیش از 44 درصد در دوره 2019-2025 رشد کند

“انتخاب بازار تنها معیار برای ارزیابی ارزش یک محصول است. تأیید LONGi سفارش با TBEA تنها اولین مرحله از ماژول جدید Hi-MO 5 است، اظهار نظر کرد دنیس او ، معاون ارشد LONGi Solar. LONGi معتقد است که کارایی و قابلیت اطمینان بالا از نیازهای اصلی مشتریان ما است. ماژول Hi-MO 5 با ورود به عصر برابری شبکه به موفقیت خود ادامه خواهد داد و ارزش فوق العاده آن همچنان تأیید خواهد شد. “

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/781516/LONGi_Solar_Logo.jpg

SOURCE LONGi خورشیدی

پاسخی بگذارید