LONGi به عنوان بخشی از فاز I پروژه Xuan Thien Ea Sup در استان داک لک ، ویتنام فرانسه ، 273 مگاوات انرژی خورشیدی را از ماژول های خورشیدی خود به بزرگترین نیروگاه خورشیدی در جنوب شرقی آسیا تأمین می کند. انگلیسی

LONGi به عنوان بخشی از فاز I پروژه Xuan Thien Ea Sup در استان داک لک ، ویتنام فرانسه ، 273 مگاوات انرژی خورشیدی را از ماژول های خورشیدی خود به بزرگترین نیروگاه خورشیدی در جنوب شرقی آسیا تأمین می کند. انگلیسی

XI’AN، چین ، 25 نوامبر 2020 / PRNewswire / – LONGi ، رهبر جهانی فناوری خورشیدی که دفتر مرکزی آن در شیان، در چین ، خوشحال است که از ماژول های سری Hi-MO 4 خود به عنوان بزرگترین نیروگاه خورشیدی در جنوب شرقی آسیا ، به عنوان بخشی از فاز I پروژه Xuan Thien Ea Sup در استان داک لک ، ویتنام. پیش بینی می شود نیروگاه خورشیدی در مقیاس تجاری 600 مگاوات / 831 مگاوات بر ساعت توسط گروه Xuan Thien در تاریخ 15 نوامبر سال 2020 تولید شود و 1.5 میلیارد کیلووات ساعت برق در سال تولید کند.

این ایستگاه با نزدیک به 2 میلیون صفحه خورشیدی ، ایستگاه ترانسفورماتور 500 کیلو ولت / 1200 مگا ولت و یک خط 22.2 کیلومتری 500 کیلوولت ، بزرگترین نیروگاه خورشیدی در جنوب شرقی آسیا است. این روزها. این کارخانه با هزینه تقریبی توسعه 20 تریلیون دونگ ، به لطف تلاش های مشترک توسعه دهندگان ، شرکای تدارکات و تأمین کنندگان ، پنج ماه زودتر از تاریخ برنامه ریزی شده برای بهره برداری به بهره برداری رسید. تجهیزات ، از جمله LONGi. ساخت این نیروگاه در آوریل سال 2020 آغاز شد و LONGi توافق نامه ای را برای تأمین 273 مگاوات انرژی خورشیدی از ماژول های خود که در ماه مه سال 2020 در این پروژه استفاده شد ، امضا کرد. LONGi تحویل را خیلی زودتر از موعد به پایان رساند مهلت

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 6 سریال آقازاده

پروژه های زیادی برای ساخت نیروگاه های بزرگ خورشیدی در حال انجام است ویتنام، در حالی که این کشور تلاش می کند کمبود انرژی پیش بینی شده خود را از طریق انرژی سبز برطرف کند. استان داک لک ، که در ارتفاعات مرکزی واقع شده است ویتنام، از آفتاب شدید و زمین غیرفعال فراوان بهره مند می شود که آن را برای تولید انرژی خورشیدی بسیار مناسب می کند. بنابراین ، گروه Xuan Thien قصد دارد ظرفیت این نیروگاه را برای افزایش آن به 2،000 MWac / 2،800 MWp از ابتدای سال 2022 افزایش دهد ، که به آن امکان می دهد حدود 5 میلیارد کیلووات ساعت برق را تأمین کند. شبکه برق کشور در سال.

مطلب مرتبط  NEFI اکنون موسسه ملی انرژی و سوخت است

دنیس او ، معاون ارشد LONGi Solar ، گفت: “ما با شرکت در این پروژه بزرگ گروه Xuan Thien با ارائه نوآوری های قابل اعتماد در تک کریستالی ، مفتخریم و مشتاق هستیم. LONGi معتقد است که پیشرفت های فن آوری باعث بهینه سازی بهتر هزینه های انرژی خورشیدی می شود که به ما امکان می دهد از طریق افزایش تعداد مشارکت هایی چشم انداز انرژی منطقه ای را به طرز چشمگیری تغییر دهیم. ”

این پروژه شاخص شاهدی بر آرزوی مشترک LONGi برای پایداری بازار رو به رشد آسیای جنوب شرقی است. LONGi به عنوان یکی از پیشگامان تولید تجهیزات تجهیزات خورشیدی Tier 1 در جهان ، بخشی از سه طرح انرژی تجدیدپذیر گروه آب و هوا ، RE100 ، EV100 و EP100 به عنوان بخشی از مسئولیت شرکتی سبز آن در اقدامات جهانی آب و هوا. به جلو ، LONGi با ارائه ماژول های خورشیدی تک بلوری با بازده بالا در سراسر جهان به دنبال ارتقا transition انتقال انرژی در سطح جهانی با شرکای خود و مشتریان بین المللی است.

مطلب مرتبط  صنعت پوشش جاده ای علامت گذاری شده در ترافیک جهانی (2020 تا 2027)

درباره LONGi

LONGi ، دفتر مرکزی آن در شیان، در چین ، عمدتا محصولات فتوولتائیک تولید می کند و راه حل های فن آوری در انرژی خورشیدی ارائه می دهد. ارائه محصولات آن از ویفرهای فتوولتائیک ، سلول ها ، ماژول ها و تجهیزات گرفته تا سیستم های انرژی خورشیدی است. گروه LONGi به یک شرکت جهانی با دارایی تقریبی 8.38 میلیارد دلار آمریکا و درآمد سالانه بیش از 4.65 میلیارد دلار در سال 2019 تبدیل شده است.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/781516/LONGi_Solar_Logo.jpg

SOURCE LONGi خورشیدی

پاسخی بگذارید