LONGi تولید سری ماژول Hi-MO سری 5 خود را آغاز می کند که ارزش افزوده واقعی را برای مشتریان بین المللی ایجاد می کند

LONGi تولید سری ماژول Hi-MO سری 5 خود را آغاز می کند که ارزش افزوده واقعی را برای مشتریان بین المللی ایجاد می کند

XI’AN، چین ، 29 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – LONGi ، رهبر جهانی فناوری خورشیدی ، مستقر در شیان (چین) ، اعلام کرد که تولید سری ماژول Hi-MO Series 5 خود را در کارخانه تولید ماژول خود در Xianyang ، استان Shannxi (چین) آغاز می کند. اولین ماژول Hi-MO 5 در تاریخ 8 سپتامبر از خط تولید خارج شد.

در ژوئن سال 2020 ، LONGi محصول جدید خود را با نام Hi-MO 5 ماژول با قدرت جلو تا 540 W. راه اندازی کرد. بر اساس ویفرهای تک بلوری غنی شده با گالیم استاندارد M10 (182 میلی متر) ، این محصول با عملکرد بالا با راندمان تبدیل بیش از 21٪ ، برای تأمین انرژی درجه یک نیروگاه های بزرگ تأسیس شده است. ماژول Hi-MO 5 LCOE بهینه را برای پروژه های فتوولتائیک بزرگ فراهم می کند.

ماژول Hi-MO 5 که علامت تجاری آن استنوآوری، مطابق با تمام محصولات سری Hi-MO است. LONGi ماژول Hi-MO 5 را از ابتدا دقیقاً به منظور ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان جهانی که پروژه های گسترده PV را ایجاد می کنند ، طراحی کرد. این ماژول پس از ماه ها بحث و گفتگو با مشتریان ، بهبود و بهینه سازی اندازه ماژول ، پارامترهای طراحی و توان راه اندازی شد.

مطلب مرتبط  موتور Off-Road چین Yuchai گواهینامه EU Stage V EU را دریافت می کند

فن آوری لحیم کاری هوشمند (“جوشکاری هوشمند”) عملکرد بهتر در استفاده را تضمین می کند

ماژول Hi-MO 5 از فناوری ابتکاری استفاده می کند ، لحیم کاری هوشمند، برای اطمینان از قابلیت اطمینان بالا از اتصال بین بین راه ، بهره وری محصول و خروجی جریان پایدار. این فناوری ثبت شده از نوارهای تقسیم شده و یکپارچه برای به حداکثر رساندن نورگیری و اتصال قابل اعتماد سلول ها با فاصله فاصله کم استفاده می کند.

ترکیبی از این نوآوری های فناوری می تواند کارایی ماژول Hi-MO 5 را 0.3٪ افزایش دهد (در مقایسه با محصولات چند میله ای معمولی) و تنش کششی سلول را 20٪ کاهش می دهد ، بنابراین کیفیت محصول را بهبود می بخشد.

سازگاری و قابلیت اطمینان ارزش زیادی برای مشتریان بین المللی ایجاد می کند

مطلب مرتبط  WAAREE بال های خود را در سطح جهان باز می کند ، حق امتیاز را در آفریقا باز می کند

جریان عملیاتی ماژول Hi-MO 5 تقریباً 13 A است. با در نظر گرفتن افزایش دو طرفه ، جریان کاری در حداکثر محدوده جریان ورودی اینورترها بدون از دست دادن تولید برق باقی می ماند.

اندازه ماژول Hi-MO 5 2256 x 1113 میلی متر است و طول آن کاملاً با سیستم های ردیابی محور افقی 1P و 2P سازگار است. این یک طرح را به تصویب می رساند دو جداره با قاب، ظرفیت بارگذاری بالا (بار استاتیک جلو و عقب به ترتیب 5400 Pa و 2400 Pa) و قابلیت اطمینان طولانی مدت بدون نیاز به افزودن عضو ضربدری عقب.

تولید انبوه فناوری پیشرفته می تواند ارزش واقعی ایجاد کند

ماژول LONGi Hi-MO 5 دارای اندازه استاندارد M10 ، 182 میلی متر برای لنت ها است. این استاندارد به لطف مطالعات عمیقی که شامل تمام مراحل تولید ، حمل و نقل و استقرار ماژول های فتوولتائیک است ، ایجاد شده است.

برای سرعت بخشیدن به تولید سری ماژول ، LONGi در حال ساخت ظرفیت های جدید تولید است. آنها باید امسال برای ماژول Hi-MO 5 به 12 گیگاوات برسند.

مطلب مرتبط  جیکوبز در اتحاد جدید برای تحویل مقاومت در برابر آب در شرق انگلیس

دنیس ش ، معاون مدیر LONGi Solar ، گفت: “ایجاد یک ماژول با قدرت بالا از ابتدا که مطابق با نیازهای مشتری باشد ، انگیزه ماژول Hi-MO 5 است. تولید سریالی فناوری پیشرفته می تواند ارزش افزوده واقعی ایجاد کند. ما مشتاقانه منتظر ایجاد ارزش برای شرکای جهانی و مشتریان خود ، قدرت بالاتر و LCOE پایین تر و در نتیجه ایجاد موج جدیدی از برابری شبکه PV هستیم. “

کارخانه ماژول LONGi Solar در ژیان یانگ (شاانکسی) ، در ماه مه با ظرفیت کامل با ظرفیت تولید سالانه 5 گیگاوات کار می کرد. علاوه بر این ، کارخانه ماژول LONGi Solar در جیاکسینگ (ژجیانگ) ، در دست ساخت است و از نظر تولید سالانه 5 گیگاوات اضافه می کند. LONGi به گسترش ردپای جهانی خود و سرمایه گذاری در ظرفیت های تولیدی خود برای تأمین نیازهای بازار خورشیدی فردا ادامه خواهد داد.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/781516/LONGi_Solar_Logo.jpg

SOURCE LONGi خورشیدی

پاسخی بگذارید