LONGi در تلاش جهانی برای رسیدن به جهانی صفر ، به هفته آب و هوا NYC 2020 پیوست

LONGi در تلاش جهانی برای رسیدن به جهانی صفر ، به هفته آب و هوا NYC 2020 پیوست

XI’AN ، چین، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – به عنوان یک عضو جدید در ابتکار RE100 ، LONGi ، پیشروترین شرکت فناوری خورشیدی در جهان مستقر در شیان ، چین، برای اولین بار در هفته آب و هوای نیویورک 2020 شرکت کرد. LONGi همچنین بخشی از گروه با نفوذترین شرکتهای جهان است که به 100٪ انرژی تجدیدپذیر متعهد هستند و نامزد جوایز رهبری RE100 امسال شده است.

لی ژنگو ، بنیانگذار و رئیس LONGi برای سخنرانی در مراسم افتتاحیه تأثیرگذارترین رویداد بین المللی حفاظت از آب و هوا در سال دعوت شد. وی به عنوان تنها رهبر تجارت نمایندگی یک شرکت چینی و یک تولید کننده بزرگ PV ، دیدگاه خود را در مورد چگونگی کمک فن آوری خورشیدی به جهان در مواجهه با تغییرات آب و هوایی به اشتراک گذاشت و بر تعهد LONGi برای مقرون به صرفه تر کردن انرژی پاک از طریق فناوری پیشرفته و کاهش هزینه ها و آن را بیشتر در دسترس قرار دهید.

لی ژنگو همچنین به یک میزگرد “استراتژیهای تجارت پایدار برای یک جهان خالص صفر” با رهبران تجاری مانند مارک انگل، مدیر ارشد زنجیره تأمین از Unilever، ماتیاس للیور ، مدیر عامل ENGIE Impact و پروفسور ربکا م. هندرسون از دانشکده بازرگانی هاروارد. این بحث توسط تعدیل شد هلن کلارکسون، مدیر عامل گروه آب و هوا.

مطلب مرتبط  شانگهای الکتریک راه حل های هوشمند انرژی را در نمایشگاه بین المللی صنعتی چین در روز جهانی پاک ارائه می دهد Français English English انگلیسی انگلیسی Deutsch Brazil - پرتغالی آمریکای لاتین - español

لی ژنگو اشاره کرد که “ارزش انرژی خورشیدی هنوز اشتباه درک شده است.” برای دهه گذشته ، LONGi طرفدار کاهش “هزینه های انرژی برابر” تولید برق PV بوده است. هر چه انرژی خورشیدی ارزان تر و در دسترس تر می شود و با بلوغ فناوری ذخیره انرژی ، PV در مقایسه با منابع انرژی سنتی از رقابت بیشتری برخوردار می شود. لی ژنگو همچنین در مورد “Solar for Solar” ، ابتکار LONGi برای استفاده از انرژی پاک برای تولید محصولات با انرژی پاک ، اطلاعات را به اشتراک گذاشت.

در طول بحث ، از او س askedال شد که LONGi چه اقداماتی را برای تأثیرگذاری در سیاست محیط زیست انجام می دهد. “وقتی LONGi مکان هایی را برای کارخانه های جدید ما در نظر می گیرد ، سهم انرژی پاک در ترکیب انرژی محلی عامل مهمی در تصمیم گیری ما است. ما بیشتر مایل به راه اندازی کارخانه در مکانهایی با نسبت بالای انرژی پاک ، به عنوان مثال در مناطقی مانند استان یوننان در چینجایی که انرژی پاک در حال حاضر 92٪ شبکه محلی را تشکیل می دهد. “

مطلب مرتبط  "سرمایه گذاری در زیرساخت ها برای تسریع در همگرایی با کشورهای اتحادیه اروپا -15 از اولویت های اساسی در منطقه CESEE است"

LONGi در تعهد خود به انرژی پاک ، تجدید پذیر و ابتکار RE100 متعهد شده است که تا سال 2028 به استفاده 100٪ از انرژی های تجدید پذیر برای عملیات جهانی خود دست یابد. علاوه بر تلاش های این شرکت برای سبزتر کردن تولید ، لی ژنگو گفت که LONGi شرکای زنجیره تامین و مشتریان خود را نیز تشویق می کند تا به طور مشترک ابتکار RE100 را اجرا کنند.

همانطور که انرژی پاک و ارزانتر می شود ، بخشهایی مانند ذخیره انرژی ، انرژی هیدروژن ، شبکه های هوشمند ، بازیافت آب و شیرین سازی آب دریا به عنوان بخشی از انتقال انرژی گسترده تر ، به سرعت توسعه می یابند. رئیس LONGi افزود ، چنین تغییراتی باعث رشد تحول آفرین در آینده خواهد شد.

مطلب مرتبط  همکاران محصولات ویژه کالوم ، L.P. برای شرکت در کنفرانس اعتبار انرژی مریل لینچ 2020 بانک انرژی آمریکا

در طول یک هفته رویداد ، LONGi آخرین فن آوری ها و محصولات خود را در یک نمایشگاه آنلاین مجازی ارائه داد و مطبوعات را در مورد استراتژی LONGi برای انتقال به انرژی سبز و روندهای آینده در بخش PV آگاه کرد.

اطلاعات در مورد LONGi

LONGi ، دفتر مرکزی آن در شیان ، چین، بر تولید محصولات PV و ارائه راه حل هایی برای فناوری انرژی خورشیدی تمرکز دارد. دامنه محصول از ویفر ، سلول ، ماژول و سیستم های خورشیدی PV گرفته تا سیستم های انرژی خورشیدی است. گروه LONGi با دارایی تقریبی 8.38 میلیارد دلار و فروش سالانه بیش از 4.65 میلیارد دلار در سال 2019 به یک شرکت جهانی تبدیل شده است.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/781516/LONGi_Solar_Logo.jpg

SOURCE LONGi خورشیدی

پاسخی بگذارید