LONGi 101 مگاوات در واحدهای دو طرفه به یک کارخانه در مقیاس بزرگ در شیلی تأمین می کند.

LONGi 101 مگاوات در واحدهای دو طرفه به یک کارخانه در مقیاس بزرگ در شیلی تأمین می کند.

XI’AN ، چین، 26 اکتبر 2020 / PRNewswire / – پیشگام شرکت فناوری خورشیدی جهان LONGi از تهیه 101 مگاوات ماژول دو فاز با بازده بالا به یک نیروگاه فوق العاده بزرگ در شیلی. پروژه فتوولتائیک (PV) 101 مگاواتی ، واقع در ارتفاع زیاد در منطقه آنتوفاگاستا، توسط Global Power Generation (GPG) ، زیرمجموعه Grupo Naturgy Energy SA در اسپانیا توسعه داده شد.

نیروگاه فتوولتائیک 101 مگاواتی با ماژول های دو طرفه LONGi و 2829 واحد ردیاب دو طرفه صورت SF7 از نوت 2020 به بهره برداری می رسد. تا به امروز ، LONGi تمام ماژول های قرارداد جهانی را تولید و به توسعه دهنده پروژه تحویل داده است. GPG

Naturgy Energy Group بزرگترین شرکت گاز و برق یکپارچه در اسپانیا و آمریکای لاتین است که در 28 ژانویه 1843 تأسیس و مقر اصلی آن در مادرید ، اسپانیا است. به عنوان یک شرکت ملی ، تقریباً 19 میلیون مکان تأمین در بیش از 20 کشور جهان دارد.

مطلب مرتبط  دوک انرژی با کمک 90000 دلار کمک هزینه به کالج های جامعه کارولینای شمالی فرصت های آموزش شغلی ایجاد می کند

LONGi در اکتبر 2019 قرارداد تامین ماژول را با گروه انرژی Naturgy امضا کرد. انعقاد این قرارداد “یک گام بزرگ به جلو” و “آغاز دوره جدید” در توسعه بازارهای PV در آمریکای جنوبی برای هر دو است قطعات

پدرو سرانومدیر توسعه تجارت جهانی تولید برق (GPG) گفت: “ما از همکاری با LONGi خوشحالیم و از استقرار ماژول های خورشیدی برجسته LONGi برای ساخت بسیاری از نیروگاه های فتوولتائیک در آمریکای جنوبی که به نفع مردم منطقه خواهد بود بسیار خوشحالیم. ما مشتاقانه منتظریم تجارت بیشتری با LONGi انجام دهیم تا به دولت كمك كنیم شیلی تا زیرساخت های شبکه خود را ارتقا داده و نیروگاه های فتوولتائیک درجه یک بیشتری بسازد “.

مطلب مرتبط  آینده انرژی ما باید براساس واقعیت ها شکل بگیرد ، نه ترس

دنیس او ، معاون ارشد رئیس LONGi Solar ، گفت: “همکاری بین LONGi و Naturgy جنبش جدیدی را برای توسعه صنعت فتوولتائیک در آمریکای جنوبی ایجاد می کند. LONGi همیشه مایل است با شرکت های سراسر جهان همکاری کند از همان دیدگاه و فلسفه سازمانی مشترک برخورداریم. با مقیاس و نقاط قوت ، ما امیدواریم که در کمک به جهان برای ایجاد تحول در ترکیب انرژی و تضمین آینده ای پایدار و امیدوار کننده به زمین کمک کنیم. “

درباره LONGi

LONGi با نوآوری در محصولات و نسبت هزینه و انرژی بهینه از طریق فن آوری های تک کریستالی نوآورانه ، بخش فتوولتائیک خورشیدی را به ارتفاعات جدید می رساند. LONGi هر ساله بیش از 30 گیگاوات ماژول خورشیدی با راندمان بالا و ویفر را در سراسر جهان تأمین می کند ، یعنی حدود یک چهارم تقاضای بازار جهانی. با نوآوری و توسعه پایدار ، دو ارزش اصلی آن ، این شرکت به عنوان با ارزش ترین شرکت فناوری انرژی خورشیدی در جهان با بالاترین ارزش بازار شناخته شده است.

مطلب مرتبط  طرح مصوب ایمنی روغن: COVID-19 (Coronavirus)

بیشتر بیاموزید: https://fa.longi-solar.com

درباره تولید جهانی برق (GPG)

تولید برق جهانی (GPG) زیرمجموعه گروه انرژی Naturgy است که به تولید انرژی بین المللی اختصاص دارد ، جایی که 25٪ متعلق به سازمان سرمایه گذاری کویت (KIA) ، قدیمی ترین صندوق ثروت حاکم در جهان است. مشارکت KIA در GPG توسط بستر مستقیم زیرساخت KIA ، مدیریت زیرساخت Wren House مدیریت می شود. GPG ظرفیت کل نصب شده 4100 مگاوات را مدیریت می کند و حدود 800 نفر را در سراسر جهان استخدام می کند.

بیشتر بیاموزید: https://www.globalpower-generation.com/

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/781516/LONGi_Solar_Logo.jpg

LONGi Solar SOURCE

لینک های مربوطه

https://fa.longi-solar.com

SOURCE LONGi خورشیدی

پاسخی بگذارید