LONGi 273 مگاوات از ماژول های خورشیدی خود را به بزرگترین نیروگاه خورشیدی در جنوب شرقی آسیا ، فاز اول پروژه Xuan Thien Ea Sup در داک لک ، ویتنام تأمین می کند.

LONGi 273 مگاوات از ماژول های خورشیدی خود را به بزرگترین نیروگاه خورشیدی در جنوب شرقی آسیا ، فاز اول پروژه Xuan Thien Ea Sup در داک لک ، ویتنام تأمین می کند.

XI’AN ، چین، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – LONGi ، رهبر جهان در فناوری خورشیدی مستقر در شیان ، چین، خوشحال است که اعلام کند ماژول های Hi-MO سری 4 خود را با موفقیت به بزرگترین نیروگاه خورشیدی در جنوب شرقی آسیا ، فاز اول پروژه Xuan Thien Ea Sup در داک لک ، ویتنام ارائه داده است. افتتاح شده توسط گروه Xuan Thien از تاریخ 15 نوامبر سال 2020 ، نیروگاه 600 مگاواتی / 831 مگاوات برقی در مقیاس بزرگ تولید برق تخمینی 1.5 میلیارد کیلووات ساعت در سال دارد.

با تقریباً 2 میلیون صفحه خورشیدی ، ایستگاه ترانسفورماتور 500 کیلو ولت / 1200 مگا ولت و 22.2 کیلومتر خط 500 کیلوولت ، این بزرگترین نیروگاه خورشیدی در جنوب شرقی آسیا تاکنون است. این کارخانه که با هزینه تقریبی 20 هزار میلیارد دونگ راه اندازی شد ، به دلیل تلاش مشترک توسعه دهندگان ، شرکای تدارکات و تأمین کنندگان تجهیزات از جمله LONGi ، پنج ماه زودتر از تاریخ برنامه ریزی شده برای افتتاح افتتاح شد. ساخت این نیروگاه در آوریل 2020 آغاز شد و LONGi قراردادی برای تأمین 273 مگاوات ماژول مورد استفاده خود در پروژه ، در ماه مه سال 2020 امضا کرد. LONGi تحویل را زودتر از موعد مقرر به اتمام رساند.

مطلب مرتبط  منابع آنترو نتایج اولیه مناقصه و قیمت پیشنهادی مناقصه را برای یادداشت های 2022 و 2023 خود اعلام کرد

در حالیکه این کشور تلاش می کند کمبود انرژی پیش بینی شده خود را با انرژی سبز پر کند ، پروژه های زیادی برای ساخت تأسیسات بزرگ انرژی خورشیدی در ویتنام در حال انجام است. استان داک لک ، واقع در مناطق مرتفع ویتنام مرکزی ، دارای آفتاب فراوان و زمین های بیکار فراوان است – برای تولید انرژی خورشیدی بسیار مناسب است. ای گروه Xuan Thienبنابراین ، قصد دارد تا ابتدای سال 2022 ظرفیت این نیروگاه را به 2،000 مگاوات بر ساعت / 2800 مگاوات بر ساعت افزایش دهد و سالانه حدود 5 میلیارد کیلووات ساعت را به سیستم برق ملی تأمین کند.

مطلب مرتبط  جورجیا قدرت و ائتلاف جورجیا مشاغل تصویب قانون جرائم نفرت را تصویب می کنند

دنیس او ، معاون ارشد رئیس LONGi Solar ، اظهار نظر کرد: “ما افتخار و هیجان داریم که بخشی از این پروژه بزرگ هستیم گروه Xuan Thien، ارائه نوآوری های تک بلوری قابل اعتماد ما. LONGi معتقد است که نوآوری های فن آوری باعث بهینه سازی بیشتر هزینه های انرژی خورشیدی می شود و به ما این امکان را می دهد تا از طریق مشارکت بیشتر تغییر چشمگیر در منظره انرژی منطقه ایجاد کنیم. “

این پروژه برجسته نشان دهنده جاه طلبی مشترک LONGi برای پایداری بازار رو به گسترش جنوب شرقی آسیا است. به عنوان یکی از تولیدکنندگان انرژی خورشیدی ردیف 1 جهان ، LONGi به عنوان بخشی از مسئولیت شرکت های بزرگ خود در قبال اقدامات جهانی آب و هوا ، به سه طرح RE گروه RE: RE100 ، EV100 و EP100 پیوست. با حرکت به جلو ، LONGi در تلاش است تا با استفاده از شرکای جهانی و مشتریان ، انتقال انرژی جهانی را با تأمین ماژول های خورشیدی تک بلوری بسیار کارآمد در سراسر جهان ارتقا دهد.

مطلب مرتبط  JinkoSolar از انتصاب مدیر ارشد منابع انسانی خبر داد

درباره LONGi

LONGi ، مستقر در شیان، در چین، در ساخت محصولات فتوولتائیک و ارائه راه حل های فن آوری انرژی خورشیدی تمرکز دارد. خطوط تولید آن از ویفر ، سلول ، ماژول و تجهیزات انرژی خورشیدی فتوولتائیک گرفته تا سیستم های انرژی خورشیدی است. ای گروه LONGi به یک شرکت جهانی با دارایی تقریبی تبدیل شد 8.38 دلار میلیارد و بیشتر از 4.65 دلار میلیارد دلار درآمد سالانه در سال 2019.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/781516/LONGi_Solar_Logo.jpg

LONGi Solar SOURCE

SOURCE LONGi خورشیدی

پاسخی بگذارید