LS توان فروش سه نیروگاه خورشیدی

LS توان فروش سه نیروگاه خورشیدی

نیویورک، 28 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – LS Power امروز اعلام کرد که توافق کرده است که منافع خود را در پروژه های Dover Sun Park ، Arlington Valley Solar Energy II و Centinela Solar Energy به Capital Dynamics بفروشد. LS Power توسعه دهنده اصلی این پروژه ها بود که به ترتیب در سال های 2011 ، 2013 و 2014 وارد عملیات تجاری شد. این فروش منوط به تصویب مقررات قانونی است و انتظار می رود در سه ماهه چهارم سال 2020 بسته شود.

پروژه های موجود در قرارداد فروش عبارتند از:

  • دوور پارک خورشید – 11 مگاوات DC (10 مگاوات AC) ؛ دوور ، DE
  • دره Arlington Solar Energy II (بهره 30٪ LS Power) – 53 مگاوات DC (38 مگاوات AC)؛ شهرستان Maricopa ، AZ
  • انرژی خورشیدی سنتینلا – 252 مگاوات DC (170 مگاوات AC) ؛ شهرستان امپریال ، کالیفرنیا

جان کینگ، رئیس LS Power از منابع تجدیدپذیر ، گفت ، “هنگامی که ما کار روی این پروژه ها را شروع کردیم دوازده سال پیش ، ما خود را به عنوان یک رهبر بازار در مقیاس مطلوب توسعه خورشیدی در ایالات متحده تاسیس کردیم. در آن زمان ، این پروژه ها از نظر دامنه و مقیاس جسورانه بودند ، و توسعه و اجرای آن چالش برانگیز بود. ما به آنچه که به دست آوردیم و خوشحالیم که Capital Dynamics ، یک مالک و مجری باتجربه تولید خورشیدی ، با هدایت طولانی مدت مشابه خود به سرپرستی این پروژه ها نزدیک می شود ، افتخار می کنیم. ”

مطلب مرتبط  Probyn Miers بخشی از HKA شد

LS Power تلاشهای تجدیدپذیر را گسترش می دهد

پل سگال، مدیر عامل شرکت LS Power ، امروز نیز اعلام کرد که LS Power در حال گسترش تلاش های خود برای انرژی های تجدیدپذیر است. “ما همچنان به خدمت رسانی به نیازهای یك شبكه برق كه به سرعت در حال تحول است متعهد هستیم و تلاشهای خود را برای تأمین منابعی كه می توانند برای دكربن سازی اقتصاد ما باشند دو برابر می كنند. LS Power می تواند با ادامه توسعه تولید تجدید پذیر مقیاس سودمندتر ، فراتر از تلاش های توسعه مداوم در ذخیره سازی باتری و انتقال ولتاژ بالا. با این تمرکز ، ما یک تلاش برنامه ای جدید برای توسعه ، ساخت ، مالکیت و بهره برداری از پروژه های تجدیدپذیر ایجاد خواهیم کرد که برای شبکه های کشور برای دهه های آینده تأمین خواهند شد. مقیاس ، به تیم ما اضافه می شوند و قصد دارند سرمایه قابل توجهی را برای اجرای این چشم انداز به کار گیرند. ”

مطلب مرتبط  Cadence Petroleum Group خریداری شده توسط Wellspring Capital Management

درباره LS Power

LS Power یک شرکت توسعه ، سرمایه گذاری و عملیاتی است که در بخش زیرساخت های انرژی و انرژی آمریکای شمالی متمرکز است. از ابتدای تأسیس آن در سال 1990 ، LS Power بیش از 42000 مگاوات تولید برق از جمله پروژه های ذخیره انرژی خورشیدی ، بادی ، آبی ، گاز طبیعی و باتری و بیش از 660 مایل بزرگ تولید ، ساخت ، مدیریت یا تولید کرده است. انتقال ولتاژ علاوه بر این ، LS Power به طور فعال در مشاغل و سیستم عامل های متمرکز بر منابع انرژی توزیع شده مانند CPower Energy Management و EVgo سرمایه گذاری می کند. در طول تلاش های خود ، LS Power بیش از حد افزایش یافته است 45 میلیارد دلار در تامین مالی بدهی و سهام برای حمایت از زیرساخت های آمریکای شمالی. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.LSPower.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  MOTIVE همچنان می درخشد زیرا تلاشهای انرژی خورشیدی خود را از طریق به دست آوردن راه حلهای انرژی DS گسترش می دهد

منبع LS Power

لینک های مربوطه

http://www.lspower.com

پاسخی بگذارید