Lummus Novolen Technology اعطا شده قرارداد مجوز پلی پروپیلن و خدمات وابسته از Lukoil NNOS

Lummus Novolen Technology اعطا شده قرارداد مجوز پلی پروپیلن و خدمات وابسته از Lukoil NNOS

هوستون، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Lummus Technology امروز اعلام کرد که تجارت Novolen خود توسط Lukoil NNOS برای تأسیسات پتروشیمی در Kstovo قراردادی اعطا کرده است ، روسیه. دامنه Lummus شامل مجوز فناوری برای یک واحد پلی پروپیلن 500 kta و همچنین مهندسی طراحی اولیه ، آموزش و خدمات و تأمین کاتالیزور است.

گفت: “این جایزه نشان می دهد که چگونه اپراتورهای بزرگی مانند Lukoil به بهترین کیفیت ما در فناوری پلی پروپیلن کلاس اعتماد دارند.” لئون دو بروین، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی فناوری لوموس. “ما از لوك اویل به خاطر گسترش روابط دیرینه خود با این قرارداد جدید سپاسگزاریم ، خصوصاً كه ما همچنان در روسیه، بازاری حیاتی که لوموس برای دهه ها حضور پررنگی داشته است. “

مطلب مرتبط  خدمات دولتی روسیه با تکیه بر قدرت OXE دیزل

این جایزه مقدار کل مجوز فناوری Novolen در سراسر جهان را به بیش از 17 میلیون تن در سال افزایش می دهد.

Lummus Novolen Technology GmbH فن آوری پلی پروپیلن را مجوز می دهد و خدمات مهندسی و پشتیبانی فنی / مشاوره مرتبط را ارائه می دهد. نوولن همچنین کاتالیزورهای NHP را برای تولید گریدهای پلی پروپیلن با کارایی بالا و کاتالیزور متالوسن NOVOCENE را برای تولید گریدهای خاص پلی پروپیلن تهیه می کند.

مطلب مرتبط  پل ساز چینی در زیرساخت های جهانی کمک می کند

درباره فناوری لوموس
با داشتن میراثی بیش از 110 سال و تمرکز بر نوآوری که منجر به تقریباً 130 فناوری و 3400 حق ثبت اختراع شده است ، Lummus Technology رهبر جهانی در توسعه و پیاده سازی فناوری های فرآیندی است. ما مجوز اصلی فن آوری های پتروشیمی ، پالایش ، گازرسانی و فرآوری گاز و تأمین کننده کاتالیزورها ، تجهیزات اختصاصی و خدمات مربوط به مشتریان در سراسر جهان هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لوموس جدید ، به سایت www.LummusTechnology.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  CTEK و EVC توافق نامه ای را برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده شارژ EV در انگلیس امضا کردند

SOURCE Lummus Technology، LLC

لینک های مربوطه

www.LummusTechnology.com

پاسخی بگذارید