Lummus Technology ، Chevron Lummus Global جایزه چند فناوری را در جنوب شرقی آسیا اعلام کرد

Lummus Technology ، Chevron Lummus Global جایزه چند فناوری را در جنوب شرقی آسیا اعلام کرد

“این جایزه یک نمونه عالی از توانایی بارز لوموس در ارائه راه حل های یکپارچه و چند فن آوری است که یک مزیت عمده برای اپراتورهای بزرگ در جنوب شرقی آسیا، “گفت لئون دو بروین، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی فناوری لوموس. “با انتخاب بهترین های ما در فناوری های کلاس ، PRPP خطر اجرای این پروژه را به حداقل می رساند و به اقتصاد فرآیند رقابتی در آینده دست می یابد.”

“فن آوری های CLG و Lummus که ما مجوز می دهیم منجر به عملیات قابل اعتماد و سودآوری برای مجموعه مردمی PRPP در اندونزی، “گفت اوجال موکرجی، مدیر عامل CLG. “فناوری گوگرد زدایی باقیمانده ما به بهینه سازی کیفیت محصول ، عملکرد محصول ، طول عمر ، سرمایه گذاری و هزینه عملیاتی آنها کمک خواهد کرد.”

مطلب مرتبط  پل ساز چینی در زیرساخت های جهانی کمک می کند

Lummus مجوز و مهندسی پایه را برای فن آوری های زیر فراهم می کند: فن آوری اتیلن ، از جمله هیدروژناسیون بنزین پیرولیز ، هیدروژناسیون کل C4 و BASF SELOP® فناوری هیدروژناسیون انتخابی ؛ فن آوری اتیل بنزن / استایرن ؛ و سی دیمتبی® فن آوری. CLG مجوز و مهندسی پایه را برای فناوری گوگرد زدایی باقیمانده ارائه می دهد.

پس از تکمیل ، مجموعه اولفین ها بزرگترین ترقه بخار گاز مایع در جهان و کاملاً با پالایشگاه برای به حداکثر رساندن پروپیلن خواهد بود.

به عنوان بخشی از توافق نامه مجوز ، Lummus Technology زمان اقامت کوتاه خود (SRT) را ارائه می دهد®) بخاری ها ، یک فناوری اختصاصی مناسب برای دستیابی به حداکثر بازده ، در مرحله بعدی پروژه. بعداً CLG ISOMIX-e را نیز ارائه می دهد® راکتورهای اختصاصی داخلی برای بهینه سازی پیشرفته ترین سیستم کاتالیزور آن برای بازده بالاتر و طول بیشتر.

مطلب مرتبط  Venture Global از ورود اولین مؤلفه های مایع سازی در تسهیلات صادرات کالکاسیو LNG Pass خبر داد

درباره فناوری لوموس

با داشتن میراثی بیش از 110 سال و تمرکز بر نوآوری که منجر به تقریباً 130 فناوری و 3400 حق ثبت اختراع شده است ، Lummus Technology رهبر جهانی در توسعه و پیاده سازی فناوری های فرآیندی است. ما مجوز اصلی پتروشیمی ، پالایش ، گازرسانی ، فرآوری گاز و فن آوری های تجدیدپذیر و تأمین کننده کاتالیزورها ، تجهیزات اختصاصی و خدمات مربوط به مشتریان در سراسر جهان هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لوموس جدید ، به سایت www.LummusTechnology.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Oasis Petroleum با موفقیت ساختار مجدد مالی را به پایان رساند

درباره Chevron Lummus Global

Chevron Lummus Global (CLG) ، سرمایه گذاری مشترک بین شورون ایالات متحده آمریکا. Inc. و Lummus Technology ، مجوز دهنده فناوری پیشرو در فرآیند تصفیه فناوری های پردازش آب و سوخت های جایگزین و همچنین یک رهبر جهانی در تأمین سیستم کاتالیزور است. CLG کاملترین راه حل پایین بشکه را برای به روزرسانی باقیمانده های روغن سنگین ارائه می دهد. کارشناسان تحقیق و توسعه ما به طور مداوم به دنبال پیشرفت در فن آوری و کاتالیزورها هستند که باعث بهبود اقتصاد عملیاتی برای پروژه بعدی شما می شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.chevronlummus.com مراجعه کنید.

SOURCE Lummus Technology، LLC

لینک های مربوطه

https://www.lummustechnology.com/

پاسخی بگذارید