LyondellBasell به آدرس کنفرانس مجازی صنعتی و مواد گلدمن ساکس

LyondellBasell به آدرس کنفرانس مجازی صنعتی و مواد گلدمن ساکس

هاوستون و لندن ، 12 مه 2020 / PRNewswire / – LyondellBasell (NYSE: LYB) ، یکی از بزرگترین شرکتهای پلاستیک ، مواد شیمیایی و پالایش در جهان ، امروز اعلام کرد باب پاتلمدیر ارشد اجرایی و مایکل مک موریمعاون رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی ، در کنفرانس مجازی صنعتی و مواد گلدمن ساکس در سرمایه گذاران سخنرانی خواهد کرد 1:50 p.m. EST 15 ماه مه.

دسترسی به پخش وب و ارائه

مطلب مرتبط  تأثیر آتش سوزی در Boliden Kevitsa

به پخش زنده وب می توانید در زمان ارائه در https://www.LyondellBasell.com/fa/investors/investor-events/ دسترسی پیدا کنید. پخش مجدد ارائه در 24 ساعت بعد از پخش وب در همان لینک در دسترس خواهد بود.

درباره LyondellBasell
LyondellBasell (NYSE: LYB) یکی از بزرگترین شرکتهای پلاستیک ، مواد شیمیایی و پالایش در جهان است. LyondellBasell که توسط کارمندان خود در سرتاسر جهان هدایت می شود ، مواد و محصولاتی را تولید می کند که برای پیشبرد راه حل هایی برای مقابله با چالش های مدرن ، افزایش ایمنی مواد غذایی از طریق بسته بندی سبک و انعطاف پذیر ، محافظت از خلوص منابع آب از طریق لوله های قوی تر و متنوع تر ، بهبود ایمنی ، راحتی فراهم می کند. و کارایی سوخت بسیاری از اتومبیل ها و کامیون های موجود در جاده و اطمینان از عملکرد ایمن و مؤثر در الکترونیک و لوازم. LyondellBasell محصولات خود را در بیش از 100 کشور جهان به فروش می رساند و بزرگترین تولید کننده ترکیبات پلیمری در جهان و بزرگترین مجوز فن آوری های پلی الیفین است. در سال 2020 ، LyondellBasell برای سومین سال متوالی در لیست “مجذوب ترین شرکت های جهان” به عنوان مجله Fortune قرار گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد LyondellBasell می توانید به آدرس www.lyondellbasell.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Crescent Point 2020 AGM را به عنوان نشست مجازی اعلام می کند

منابع LyondellBasell

لینک های مربوطه

http://www.lyondellbasell.com

پاسخی بگذارید