LyondellBasell به پیمان جهانی سازمان ملل پیوست

LyondellBasell به پیمان جهانی سازمان ملل پیوست

هوستون، 10 دسامبر 2020 / PRNewswire / – LyondellBasell (NYSE: LYB) یکی از بزرگترین شرکتهای پلاستیک ، مواد شیمیایی و تصفیه کننده جهان ، امروز اعلام کرد که به پیمان جهانی سازمان ملل (UN) پیوست ، بزرگترین طرح پایداری شرکتی جهان. براساس پیمان جهانی سازمان ملل متحد ، امضا کنندگان تشویق می شوند که عملیات و استراتژی های خود را با اصول اصلی حقوق بشر ، کار و مبارزه با فساد هماهنگ کنند.

“در LyondellBasell ، ما فرهنگ دستیابی به اهداف خود را از طریق آنچه” قدرت بسیاری “می نامیم داریم. رسیدگی به چالش های پیش روی جهان ما نیاز به یک تعهد و همکاری جهانی بین بخش خصوصی ، NGO ها و دولت ها دارد.” گفت باب پاتل، مدیر عامل شرکت LyondellBasell. “اهداف پیمان جهانی سازمان ملل متحد با رویکرد شرکت ما برای از بین بردن زباله های پلاستیکی در محیط ، رسیدگی به تغییرات آب و هوا و حمایت از یک جامعه مرفه همسو است. ما افتخار می کنیم که بخشی از این تلاش مهم و جمعی هستیم. ”

مطلب مرتبط  فرم اطلاعات سالانه فایل های طلا Equinox ، گزارش سالانه در فرم 40-F و گزارش های فنی

در سال 2020 ، LyondellBasell برنامه پایداری خود را با تعیین اهداف بلند پروازانه برای پلیمرهای بازیافتی و مبتنی بر تجدیدپذیر ، پیشبرد هدف از دست دادن صفر دانه های پلیمر در عملیات و حمل و نقل ، و راه اندازی کارخانه آزمایشی بازیافت مولکولی آغاز کرد. MoReTec در فررا ، ایتالیا. علاوه بر این ، این شرکت یکی از اعضای بنیانگذار اتحاد پایان دادن به زباله های پلاستیکی (AEPW) ، اولین طرح جهانی ارزش زنجیره ای متقابل است که به حذف زباله های پلاستیکی در محیط زیست اختصاص دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلاش های پایداری LyondellBasell ، به صفحه پایداری شرکت مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نقش شرکت به عنوان یک شرکت کننده در ابتکار عمل ، از صفحه نمایه شرکت در وب سایت قرارداد جهانی ملل متحد دیدن کنید.

مطلب مرتبط  Sinopec اولین روز باز مجازی را در عربستان سعودی برگزار کرد

درباره LyondellBasell

LyondellBasell (NYSE: LYB) یکی از بزرگترین شرکتهای پلاستیک ، مواد شیمیایی و پالایش در جهان است. LyondellBasell با تلاش کارمندان خود در سراسر جهان ، مواد و محصولاتی را تولید می کند که برای تولید راه حل برای چالش های مدرن مانند بهبود ایمنی مواد غذایی از طریق بسته بندی سبک و انعطاف پذیر ، محافظت از خلوص منابع آب از طریق لوله ها ضروری است. قوی تر و همه کاره ، ایمنی ، راحتی و بهره وری انرژی اتومبیل ها و کامیون ها را در جاده بهبود بخشد ، و ویژگی های ایمن و موثر در الکترونیک و لوازم خانگی را به طور کلی تضمین کند. LyondellBasell محصولات خود را در بیش از 100 کشور به بازار عرضه می کند ، بزرگترین تولید کننده ترکیبات پلیمری در جهان و بزرگترین مجوز دهنده فن آوری های پلی الفین است. LyondellBasell مجموعه ای از محصولات دایره ای را ارائه می دهد که راه حل هایی را ارائه می دهد که مشتریان می توانند با استفاده از پلیمرهای بازیافت مکانیکی با کیفیت بالا ، محتوای پلاستیک بازیافتی را در برنامه های خود افزایش دهند. در سال 2020 ، لیوندل باسل برای سومین سال متوالی در لیست “تحسین برانگیزترین شرکتهای جهان” از مجله Fortune قرار گرفت. می توانید اطلاعات بیشتر درباره LyondellBasell را در www.LyondellBasell.com بیابید.

مطلب مرتبط  سهام شرکت Leviathan Gold Ltd. به سهامداران Fosterville South تأیید شده توسط سهامداران

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/562522/LyondellBasell_Advancing_Possible_Logo.jpg

SOURCE LyondellBasell Industries

لینک های مربوطه

http://www.lyondellbasell.com

SOURCE LyondellBasell Industries

پاسخی بگذارید