LyondellBasell نام شرکت مراقبت های مسئول سالانه توسط شورای شیمی آمریکا است

LyondellBasell نام شرکت مراقبت های مسئول سالانه توسط شورای شیمی آمریکا است

هوستون، 2 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – LyondellBasell (NYSE: LYB) به رسمیت شناختن از شیوه های نوآورانه و رهبری خود در زمینه های زیست محیطی ، بهداشتی ، ایمنی و امنیتی ، امروز بالاترین تمایز شورای شیمی آمریکا (ACC) را دریافت کرد ، مسئولیت مراقبت® جایزه شرکت سال.

رئیس و مدیر عامل ACC گفت: “مراقبت از مسئولیت پذیر برنامه ای است که مبتنی بر رهبری ، ایمنی و بهبود مستمر در امکانات ، بهره برداری ها و محصولات ما باشد. این تعهدی است که به ما کمک می کند تا با اولویت های اولویت خود با سلامت ، ایمنی ، امنیت و حفاظت از محیط زیست کار کنیم.” کریس جان. “امروز ، ما LyondellBasell را به خاطر رهبری برجسته و ارادت به اصول مراقبت از مسئولیت با بالاترین افتخار ACC می شناسیم.”

ACC این جایزه را در اولین جلسه سالانه مجازی خود ، با شناخت کاربرد LyondellBasell از الزامات مراقبت از مسئولیت پذیر ارائه کرد. این دومین بار است که به نام LyondellBasell به عنوان مراقبت از مسئولیت ACC معرفی می شود® شرکت سال ، که قبلاً این جایزه را در سال 2014 دریافت کرده بود.

مطلب مرتبط  آثار آب شهر ناتچز به باشگاه قرن دیپرا پیوست

باب پاتل لیوندل باسل گفت: “سال به سال تیم جهانی ما بهترین عملکرد دهکده را در ایمنی شغلی و بالاترین عملکرد چهارگانه در ایمنی فرایند در بین شرکت های همکار ما داشته است. در سال 2019 ، LyondellBasell بهترین سال خود را برای عملکرد محیط زیست تجربه کرد.” “این افتخار یک بازتاب مستقیم از فداکاری تمام تیم ما LyondellBasell ، و به رسمیت شناختن آنها از سلامتی و ایمنی مردم و جوامعی که ما در آن فعالیت می کنیم بالاترین اولویت های ما است.”

سیستم های تعالی عملیاتی و نظارت بر محصول LyondellBasell با هدف بهبود مستمر سلامت ، ایمنی ، امنیت و عملکرد محیطی است. از سال 2017 ، LyondellBasell میزان صدمات ضبط شده قابل ثبت در سایت های عضو ACC را 68 درصد کاهش داده و وقایع زیست محیطی قابل گزارش را 26 درصد کاهش داده است.

در سال 2019 ، این شرکت همچنین ابتکارات کلیدی پایداری را اجرا کرد. این شامل گسترش یک پروژه بازیافت مکانیکی است که پسماندهای پلاستیکی پس از مصرف را به پلیمرهای باکیفیت برای ساخت محصولات جدید و تولید پلاستیک مبتنی بر زیست ساخته شده از مواد اولیه تجدیدپذیر تبدیل می کند. LyondellBasell به دنبال فرصت هایی است تا بتواند سبد محصولات پایدار خود را در ایالات متحده و سایر نقاط جهان رشد دهد.

مطلب مرتبط  پلتفرم سونونیکلود شانگهای الکتریک اولین جایزه هوش صنعتی جهان را در WAIC 2020 کسب کرد

برای واجد شرایط بودن برای دریافت جایزه شرکت سال ، اعضای ACC باید نشان دهند که از معیارهای عملکرد مسئولیت مراقبت مسئولیت در عملکردهای ایالات متحده پیروی کرده اند و از آنها پیشی گرفته اند ، از جمله: دستیابی به رتبه عملکرد ایمنی در 10 درصد برتر شرکت ها در گروه اندازه خود ، بدون هیچ رویدادهای مهم فرآیند در سال گذشته؛ اقدامات مثبت در زمینه ایمنی حمل و نقل ، ایمنی فرایند و کاهش تولید گازهای گلخانه ای؛ و پیشرفت در عملکرد EHS & S ، سرپرستی محصول ، ایمنی توزیع و آمادگی اضطراری را نشان داد.

از سال 1988 ، شرکت های مراقبت از مسئولیت ، 84 درصد از انتشار گازهای خطرناک در هوا ، زمین و آب را کاهش داده اند ، به طور کلی بهره وری انرژی را بهبود بخشیده اند و سابقه ایمنی کارکنان را 5 برابر بهتر از بخش تولید آمریکا در کل و تقریباً سه برابر بهتر از به طور کلی تجارت شیمی.

مطلب مرتبط  6.7 میلیارد دلار صنعت تجهیزات خشک کردن اسپری در سراسر جهان تا سال 2027

درباره LyondellBasell
LyondellBasell (NYSE: LYB) یکی از بزرگترین شرکتهای پلاستیک ، مواد شیمیایی و پالایش در جهان است. LyondellBasell که توسط کارمندان خود در سراسر جهان هدایت می شود ، مواد و محصولاتی را تولید می کند که برای پیشبرد راه حل های چالش های مدرن مانند افزایش ایمنی مواد غذایی از طریق بسته بندی سبک و انعطاف پذیر ، محافظت از خلوص منابع آب از طریق لوله های قوی تر و متنوع تر ، بهبود ایمنی ، آسایش و کارایی سوخت بسیاری از اتومبیل ها و کامیون های موجود در جاده و اطمینان از عملکرد ایمن و مؤثر در الکترونیک و لوازم. LyondellBasell محصولات خود را در بیش از 100 کشور جهان به فروش می رساند و بزرگترین تولید کننده ترکیبات پلی پروپیلن در جهان و بزرگترین مجوز فن آوری های پلی الیفین است. در سال 2020 ، LyondellBasell برای سومین سال پیاپی در فهرست “تحسین برانگیزترین جهان” در فهرست مجله Fortune قرار گرفت. اطلاعات بیشتر در مورد LyondellBasell را می توان در www.LyondellBasell.com یافت.

منبع LyondellBasell

لینک های مربوطه

http://www.lyondellbasell.com

پاسخی بگذارید