Magellan Midstream گزارش پایداری افتتاحیه را منتشر می کند

Magellan Midstream گزارش پایداری افتتاحیه را منتشر می کند

تولسا ، اوکلا.، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Magellan Midstream Partners ، L.P. (NYSE: MMP) امروز از انتشار گزارش پایداری افتتاحیه خود خبر داد.

“اولین گزارش پایداری ماژلان این را نشان می دهد انتقال آنچه آمریکا را به حرکت در می آورد® چیزی فراتر از شعار ماست. این نماینده ماست و تعهد ما برای ارائه ایمن و مطمئن محصولات نفتی ضروری و مفید برای زندگی روزمره است. ” مایکل میرس، مدیر ارشد اجرایی “پایداری برای ماژلان چیز جدیدی نیست. برای نزدیک به دو دهه به عنوان یک شرکت عمومی ، ما تمرکز خود را بر روی کارهای طولانی مدت ، پایدار و مدیریت منضبط متمرکز کرده ایم و انتشار این گزارش بر تعهد ما برای ایجاد شفافیت در مورد نحوه مدیریت و اندازه گیری محیط زیست ما تأکید دارد. ، عملکرد اجتماعی و حکمرانی. “

مطلب مرتبط  آینده صنعت تأمین انرژی DC 2020-2028

ماگلان در تهیه گزارش آغازین خود ، ارزیابی سواد را برای درک بهتر مهمترین موضوعات مربوط به ذینفعان اصلی داخلی و خارجی ، با راهنمایی استانداردهای ابتکار گزارش دهی جهانی برای گزارش پایداری ، انجام داد.

گزارش پایداری ماژلان در وب سایت آن به آدرس www.magellanlp.com/sustainability/ موجود است.

درباره Magellan Midstream Partners، L.P.
Magellan Midstream Partners، L.P. (NYSE: MMP) یک مشارکت تجاری است که عمدتاً فرآورده های نفتی تصفیه شده و نفت خام را حمل ، ذخیره و توزیع می کند. این مشارکت با دسترسی به تقریباً 50 درصد از ظرفیت پالایش کشور ، دارای طولانی ترین سیستم خط لوله تصفیه شده فرآورده های نفتی کشور است و می تواند بیش از 100 میلیون بشکه فرآورده های نفتی مانند بنزین ، سوخت دیزل و نفت خام را ذخیره کند. اطلاعات بیشتر در سایت www.magellanlp.com موجود است.

مطلب مرتبط  AES مبلغ پیشنهادی برای مناقصه نقدی و پیشنهادهای رضایت نامه برای حداکثر 1.485،000،000 دلار مبلغ خرید مصالح را اعلام کرد

به استثنای اظهارات واقعیت تاریخی ، این خبر منتشر شده بیاناتی رو به جلو است که توسط قانون فدرال تعریف شده است. اگرچه مدیریت Magellan Midstream Partners ، L.P معتقد است که چنین اظهاراتی براساس مفروضات منطقی است ، اما چنین اظهاراتی لزوماً شامل خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته ای است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت باشند. Fبازیگرانی که می توانند منجر به تغییرات اساسی در عملکرد شوند ، در پرونده مشارکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، از جمله گزارش سالانه مشارکت در فرم 10-K برای سال مالی به پایان رسیده ، توصیف شده است. 31 دسامبر 2019 و گزارش های بعدی در مورد فرم های 8-K و 10-Q. از شما خواسته می شود اظهارات هشدار دهنده و سایر موارد افشا شده در آن پرونده ها را به خصوص تحت عناوین “عوامل خطر” و “بیانیه های آینده نگر” به دقت بررسی و در نظر بگیرید. اظهارات آینده نگرانه مشارکت در این نسخه فقط بر اساس اطلاعاتی است که در حال حاضر شناخته شده است و این شرکت هیچ تعهدی را برای تجدید نظر در اظهارات آینده نگرانه خود برای بازتاب رویدادها یا شرایط آینده متعهد نمی شود.

مطلب مرتبط  Valvoline برای شرکت در سمپوزیوم فروش سالانه خودرو گابلی ​​در تاریخ 3 نوامبر

مخاطب:
پائولا فارل
(918) 574-7650
[email protected]

منبع Magellan Midstream Partners، L.P.

لینک های مربوطه

http://www.magellanlp.com

پاسخی بگذارید