Marathon Oil مایک هندرسون را به معاون ارشد رئیس جمهور ، عملیات ، تبلیغ می کند

Marathon Oil مایک هندرسون را به معاون ارشد رئیس جمهور ، عملیات ، تبلیغ می کند

هوستون، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت نفت ماراتن (NYSE: MRO) امروز اعلام کرد که موثر است 4 مه سال 2020، مایک هندرسون به معاون رئیس جمهور ارشد ، عملیات ارتقاء می یابد و بر مشاغل پخش منابع ایالات متحده نظارت خواهد کرد.

که در اکتبر 2017آقای هندرسون با مسئولیت این سمت به عنوان معاون رئیس جمهور منصوب شد اوکلاهما و داکوتای شمالی، پس از خدمت در سمتهای معاون معاون رئیس جمهور منطقه ای از سال 2013 و مدیریت عملیات در اوکلاهما، داکوتای شمالی و وایومینگ. آقای هندرسون قبل از فعالیت در منابع بازی ، مدیر توسعه عملیات تولید بین المللی در ایران بود گینه استوایی و در تعدادی از پروژه های اصلی ماراتن نفت در سال شرکت داشته است گینه استوایی، نروژ و خلیج مکزیک در طول حرفه خود

مطلب مرتبط  تأثیر COVID-19 در بازار پلاتین کمتر از آنچه انتظار می رود

در رابطه با این تغییر ، آقای کوچک بازنشستگی خود را اعلام کرد و به عنوان معاون اجرایی شرکت ، عملیات و انتقال به سمت معاون معاون اجرایی ، مشاور رئیس اجرایی با نظارت بر عملکردهای گینه استوایی متوقف خواهد شد. آقای کوچک تا پایان سال 2020 در شرکت خواهد ماند.

مطلب مرتبط  Standex برای ارائه در کنفرانس جهانی صنعتی Baird 2020

“میچ بیش از 32 سال عضو کلیدی تیم ماراتن بوده است و من می خواهم از وی بخاطر رهبری چشمگیر و مشارکت وی در شرکت تشکر کنم.” لی تیلمن، رئیس نفت ماراتن ، رئیس جمهور و مدیر عامل. “مایک توانایی های قابل توجهی در رهبری و فنی را برای نقش جدید و توسعه یافته خود ، مسئولیت پخش منابع منابع ماراتن در ایالات متحده به ارمغان می آورد ، و من معتقدم که وی پیوستگی جدی در تیم مدیریتی اجرایی خواهد داشت.”

مطلب مرتبط  Jacobs انتخاب شده توسط رادیو اکتیو مدیریت با مسئولیت محدود برای مطالعه رادیواکتیویته در هسته های راکتور هسته ای گرافیت

تماس با روابط رسانه ای:
استفانی جنتری: 713-296-3307

تماس با روابط سرمایه گذار:
گای بابر: 713-296-1892
جان رید: 713-296-4380

شرکت نفت ماراتن منبع

پاسخی بگذارید