Marex Spectron رام ویتال JPMorgan را به عنوان رئیس آمریکای شمالی منصوب کرد

Marex Spectron رام ویتال JPMorgan را به عنوان رئیس آمریکای شمالی منصوب کرد

LONDON و NEW YORK ، 6 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – Marex Spectron ، متخصص کالاهای جهانی ، امروز از انتصاب رام ویتال به عنوان مدیر ارشد اجرایی ، Marex Spectron آمریکای شمالی خبر داد و به یان لوویت، مدیر اجرایی گروه رام مستقر خواهد شد نیویورک.

در نقش خود ، رام نظارت خواهد کرد شیکاگومبتنی بر Rosenthal Collins Group (RCG) و سایر گروه های فلزات ، انرژی و کارگزاری کشاورزی Marex Spectron آمریکای شمالی نیویورک، هیوستون، کانکتیکات و کلگری امروز ، Marex Spectron آمریکای شمالی تقریباً یک سوم درآمد ناخالص این گروه را تشکیل می دهد.

رام از JPMorgan Chase ، جایی که مدیرعامل و رئیس خدمات خزانه داری مدیریت مشتری حق رای دادن بود و به عنوان مدیر راه حل های نوآورانه مشتری با استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها و فن آوری های دیجیتال پیوست. پیش از این ، وی مدیر عامل شرکت گلدمن ساکس بود و چندین نقش رهبری در بخش های مدیریت سرمایه گذاری و بانکداری سرمایه گذاری داشت. در حالی که در گلدمن ، وی رهبری مشاغل مدیریت دارایی گلدمن را در آنجا رهبری کرد هند.

رام دارای مدرک MBA از دانشکده Wharton است دانشگاه پنسیلوانیا و به عنوان رئیس هیئت نظارت بر فعالیت می کند دانشگاه کلمبیا دانشکده مطالعات حرفه ای.

مطلب مرتبط  NexWAFE مدیریت خود را با مدیر عامل جدید گسترش می دهد

یان لوویت اظهار داشت: “رام یک افزودنی چشمگیر برای شرکت ما محسوب می شود. سابقه کار وی در بانکداری سرمایه گذاری ، دستیابی به کسب و کار و رشد ، همراه با درک وی از راه حل های دیجیتالی و تجزیه و تحلیل داده ها ، با توسعه تجارت آمریکای شمالی بسیار ارزشمند خواهد بود. این سریعترین رشد ما است منطقه و هدف ما این است كه به حضور خود در آمریكا ادامه دهیم تا نیمی از كل درآمد ما از طریق گسترش ارگانیك ، توسعه محصول جدید و دستیابی به مشاغل كه در آنجا شاهد فرصت های رشد هستیم. “

مطلب مرتبط  Alimentation Couche-Tard Inc انتخابات مدیران را اعلام می کند

رام ویتال افزود: “من از اینكه وارد مرحله بعد از داستان رشد جهانی خود می شود ، مشتاقانه مشتاق هستم و مشتاقانه مشتاقانه برای همکاری با تیم رهبری برای ایجاد سهم بازار و گسترش كسب و كار در آمریكا مشتاق هستم.”

درباره گروه Marex Spectron Limited

Marex Spectron یک متخصص برجسته کالاهای جهانی است که دسترسی گسترده ای به بازارهای مالی و فیزیکی در فلزات ، کشاورزی و انرژی به مشتریان ارائه می دهد. این شرکت وسعت و عمق گسترده ای از خدمات را در چهار سرویس اصلی ارائه می دهد: ساختن بازار ، Hedging بازرگانی (هر دو در مورد مبادله و ترخیص و مشتقات OTC) ، کشف قیمت و داده / مشورتی. این حق رای برتر در بسیاری از محصولات اصلی فلزات ، انرژی و کشاورزی است و حدود 31 میلیون معاملات در سال را انجام می دهد و بیش از 183 میلیون قرارداد را ترخیص می کند. این شرکت دسترسی به هر بازار عمده کالا در جهان ، طیف گسترده ای از مشتریانی دارد که شامل بزرگترین تولید کنندگان کالا ، مصرف کنندگان و تجار ، بانک ها ، صندوق های تامینی و مدیران دارایی است.

مطلب مرتبط  کریس شاو به عنوان مدیرعامل ارشد و رئیس بانکداری سرمایه گذاری اروپا به ماراتن سرمایه پیوست

ماركس اسپكترون در تشكيل شد مه 2011، به دنبال ادغام گروه مالی و مالی اسپانیایی Marex ، اما دارای سابقه ای طولانی در کالاهایی است که تقریباً 100 سال است.

دفتر مرکزی در لندن، Marex Spectron دارای 14 دفتر در سراسر جهان است و بیش از 700 کارمند در آن حضور دارند اروپا، آسیا و آمریکا

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.marexspectron.com مراجعه کنید

SOURCE Marex Spectron

لینک های مربوطه

http://www.marexspectron.com/

پاسخی بگذارید