Maxeon Solar Technologies برای ارائه در سری تماسهای انتقال انرژی جهانی UBS

Maxeon Solar Technologies برای ارائه در سری تماسهای انتقال انرژی جهانی UBS

سنگاپور، 6 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Maxeon Solar Technologies، Ltd.، (NASDAQ: MAXN) ، رهبر جهانی در نوآوری خورشیدی ، امروز اعلام کرد که مدیریت آن در سری تماسهای انتقال انرژی جهانی UBS در 9 اکتبر 2020، در 11:00 صبح ET / 8:00 صبح PT.

در طول جلسه یک ساعته ، مدیریت Maxeon روند و فرصت ها را در بازار خورشیدی DG پشت بام در خارج از ایالات متحده مورد بحث قرار خواهد داد.

برای شنیدن این سخنرانی و شرکت در جلسه پرسش و پاسخ ، لطفاً به صورت آنلاین در https://cossprereg.btci.com/prereg/key.process؟key=PBK83JFQY ثبت نام کنید.

مطلب مرتبط  ساخت زمان ، کسب و کار ساخت سطل CPI را به دست می آورد ، در حال گسترش بخش Fiberglass BrandFX

جزئیات ارائه:
رویداد: سری تماسهای انتقال انرژی جهانی UBS
تاریخ: جمعه 9 اکتبر 2020
زمان: 11:00 قبل از ظهر – 12:00 PM ET
ثبت: https://cossprereg.btci.com/prereg/key.process؟key=PBK83JFQY

این فراخوان بخشی از یک تماس است که UBS با کارشناسان انرژی و شرکتهای نوظهور انرژی که دارای مدلهای تجاری نوآورانه و بالقوه مختل کننده هستند و از انتقال انرژی مداوم در سراسر جهان بهره مند می شوند ، میزبانی می کند.

درباره Maxeon Solar Technologies
Maxeon Solar Technologies (NASDAQ: MAXN) در حال تحریک تغییر مثبت است. دفتر مرکزی آن در سنگاپور، ماکسون پانل های خورشیدی با نام تجاری SunPower® را در بیش از 100 کشور طراحی و به فروش می رساند و با دستیابی به بیش از 900 اختراع ثبت شده و دو خط تولید صفحه خورشیدی در کلاس ، رهبر نوآوری خورشیدی است. با انجام عملیات آفریقا، آسیا، اقیانوسیه ، اروپا و مکزیک، محصولات ماکسون از طریق شبکه ای متشکل از بیش از 1100 شریک و توزیع کننده مطمئن در بازارهای پشت بام جهانی و نیروگاه های خورشیدی گسترش می یابند. ماکسون ، پیشگام در تولید پایدار خورشیدی ، از سابقه 35 ساله صنعت خورشیدی و جوایز بی شماری برای فناوری خود بهره می برد. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تأمین انرژی مثبت Maxeon ™ به ما در www.maxeon.com ، در LinkedIn و در Twitter maxeonsolar.

مطلب مرتبط  Kimbell Royalty Partners توزیع سه ماهه دوم سال 2020 را اعلام کرد

© 2020 Maxeon Solar Technologies، Ltd. کلیه حقوق محفوظ است. MAXEON علامت تجاری ثبت شده Maxeon Solar Technologies ، Ltd. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.maxeon.com/trademarks مراجعه کنید.

SOURCE Maxeon Solar Technologies

لینک های مربوطه

www.maxeon.com

پاسخی بگذارید