MOTIVE همچنان می درخشد زیرا تلاشهای انرژی خورشیدی خود را از طریق به دست آوردن راه حلهای انرژی DS گسترش می دهد

MOTIVE همچنان می درخشد زیرا تلاشهای انرژی خورشیدی خود را از طریق به دست آوردن راه حلهای انرژی DS گسترش می دهد

کورونا ، کالیفرنیا.، 11 آگوست 2020 / PRNewswire / – MOTIVE ، ارائه دهنده پیشرو در زمینه خدمات طراحی و ساخت و ساز ، از دستیابی به DS Energy Solutions برای ارائه به مشتریان راه حل انرژی خورشیدی در دست خبر داد. تاثیر گذار 1 ژوئیه سال 2020، MOTIVE دارایی های DS Energy Solutions ، کارمندان و قراردادهای مشتری را به دست آورد ، اما این شرکت به عنوان DS Energy Solutions ، بخشی از MOTIVE به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

DS Energy Solutions ، تاسیس در سال 2007 ، یک رهبر صنعت و متخصص در طراحی و نصب انرژی خورشیدی با طیف گسترده ای از پروژه ها از جمله مدارس ، شهرداری ها و ساختمان های تجاری است. پروژه های قابل توجه منطقه مدرسه متحد Apple Valley (2.3MW) ، شهر آدلانتو (3.8MW) و Bishops Ranch Community Center Mall (1.3MW). DS Energy Solutions یک توسعه دهنده کلیدی در سیستم های سایبان کارپه-سایبان بوده و بیش از یک دهه است که در حال ساخت سازه های خورشیدی در خانه است. از طریق طیف وسیعی از خدمات EPC (مهندسی ، تدارکات و ساخت و ساز) ، DS Energy Solutions روابط محکمی با مشتریان ایجاد کرده و یک پایگاه مشتری وفادار ایجاد کرده است.

مطلب مرتبط  گزارش Q3 2020 مالی شرکتهای انرژی اورانیوم Files 2020 مالی Q3

وی گفت: “برای 14 سال گذشته ، من و تیم من در ایجاد خود به عنوان یک متخصص انرژی خورشیدی گام های بلندی برداشته ایم.” اسکات مززولا، بنیانگذار و معاون رئیس جمهور راه حل های انرژی “ما به عنوان بخشی از برند MOTIVE ، اکنون ما توانایی ارائه خدمات به مشتریان خود را در یک جدول زمانی کوتاه تر و مؤثرتر داریم ، در حالی که همچنان به ارائه کلیه جنبه های پروژه در داخل ، اعم از طراحی ، مهندسی ، ساخت و نصب و راه اندازی ، “Mazzola گفت.

این کسب و کار سرمایه های مالی بیشتری را برای توسعه اقتصادی و گسترش خدمات خود در خارج از خارج ، از DS Solutions Energy فراهم می کند کالیفرنیا به همه بازارهای موجود موجود ، از جمله آریزونا، کلرادو، فلوریدا، نیومکزیکو، نواداو تگزاس. با نگاه به آینده ، MOTIVE رشد مداوم در یک صنعت رو به رشد و در حال پیشرفت را پیش بینی می کند.

مطلب مرتبط  Probyn Miers بخشی از HKA شد

گفت: “این استراتژی كاری من بوده است كه MOTIVE را به عنوان یك متخصص قابل اعتماد در صنعت معرفی كنم.” باب Istwan، مدیر عامل شرکت MOTIVE. “این کسب و کار به ما امکان می دهد تا با روشی کارآمدتر ، پربارتر و یکپارچه تر به مشتریان خدمات دهیم.” Istwan ادامه داد: افزودن راه حل های انرژی DS ، MOTIVE را به عنوان فروشگاهی یکجانبه برای کلیه خدمات طراحی و ساخت و ساز تقویت می کند و اکنون می تواند با عمق و دانش بیشتری نسبت به راه حل های ذخیره انرژی خورشیدی به مشتریان خود ارائه دهد.

تخصص خورشیدی DS Energy Solutions همراه با پایگاه گسترده مشتری ، شبکه گسترده و بالای مهندسی خط ، باتری ، ژنراتور و خدمات ساخت و ساز باعث ایجاد همکاری عالی می شود.

مطلب مرتبط  Cyient to Acquire IG Partners ، یک شرکت مشاور استرالیایی متخصص برای تقویت قابلیت های دیجیتالی خود در صنعت انرژی و معدن

درباره MOTIVE:
MOTIVE خدمات مختلفی را برای کمک به مشاغل تجاری و ارتباط از راه دور با پشتیبانی اساسی از طریق طراحی ، ساخت و مدیریت شبکه ها و امکانات مشتری ارائه می دهد. مجموعه خدمات ما شامل معماری ، مهندسی ، ساخت و ساز ، نصب تجهیزات ، خدمات نگهداری و ادغام سیستم های عامل است. بازدید کنید www.momob-telecom.com برای اطلاعات بیشتر

درباره راه حل های انرژی DS
DS Energy Solutions راه حل های بهره وری انرژی و تولید برق را برای جبران انتشار گازهای کربن و دلار برای مشتریان فراهم می کند. تیم ما تجارب گسترده ای در مشاوره در مورد بهره وری انرژی تجاری و صنعتی ، مدیریت پروژه ، ساخت پروژه و تأمین اعتبار پروژه دارد. تجربه ما شامل سیستم های سقفی ، زمینی نصب شده و کرپ تاپ است. بازدید کنید www.dsenergysolutions.com برای اطلاعات بیشتر

منبع انرژی

لینک های مربوطه

http://www.momob-telecom.com

پاسخی بگذارید