MPLX LP توزیع سه ماهه را اعلام می کند

MPLX LP توزیع سه ماهه را اعلام می کند

فیندلی ، اوهایو، 27 اکتبر 2020 / PRNewswire / – هیئت مدیره شریک عمومی MPLX LP (NYSE: MPLX) توزیع نقدی سه ماهه را اعلام کرده است 0.6875 دلار در هر واحد مشترک برای سه ماهه سوم سال 2020 ، یا 2.75 دلار به صورت سالانه توزیع پرداخت خواهد شد 13 نوامبر 2020، به دارندگان مشترک رکورد از 6 نوامبر 2020.

این نسخه در نظر گرفته شده است به عنوان یک اعلامیه واجد شرایط تحت مقررات خزانه داری بخش 1.1446-4 (ب). کارگزاران و نامزدها باید 100 درصد از توزیع MPLX به سرمایه گذاران خارجی را ناشی از درآمد حاصل از ارتباط موثر با ایالات متحده تجارت یا تجارت. بر این اساس ، توزیع MPLX به غیرایالات متحده سرمایه گذاران مشمول مالیات بر درآمد فدرال هستند که بالاترین نرخ مالیات موثر را دارند.

مطلب مرتبط  LyondellBasell به آدرس کنفرانس مجازی صنعتی و مواد گلدمن ساکس

درباره MPLX LP

MPLX یک مشارکت محدود متنوع و بزرگ است که دارای زیرساخت های انرژی و دارایی های لجستیکی در میان جریان است و خدمات توزیع سوخت را ارائه می دهد. دارایی های MPLX شامل شبکه ای از خطوط لوله نفت خام و محصولات تصفیه شده است. یک تجارت دریایی داخلی؛ پایانه های محصول سبک ؛ غارهای ذخیره سازی مخازن ، اسکله ها ، قفسه های دانلود و لوله کشی های مربوط به پالایشگاه و پایانه های دریایی محصول خام و سبک است. این شرکت همچنین دارای سیستم های جمع آوری نفت خام و گاز طبیعی و خطوط لوله و همچنین تأسیسات فرآوری و تقسیم گاز طبیعی و NGL در حوزه های اصلی تأمین ایالات متحده است. اطلاعات بیشتر در سایت www.mplx.com در دسترس است.

مطلب مرتبط  شرکت انرژی اقیانوس اطلس و سهام قدرت ترجیحی آتلانتیک با مسئولیت محدود اعلام نرخ سود سهام سه ماهه در نرخ ارز شناور تجمعی سهام ترجیح داده شده ، سری 3 از آتلانتیک قدرت ترجیحی سهام با مسئولیت محدود

ارتباطات سرمایه گذاران: (419) 421-2071
کریستینا کازاریان، معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذاران
تارین اری، مدیر ، روابط سرمایه گذار

تماس با رسانه:
جمال خیری ، مدیر شرکت ارتباطات (419) 421-3312

منبع MPLX LP

پاسخی بگذارید