MSA برای ارائه در کنفرانس سرمایه گذاران مجازی CJS

MSA برای ارائه در کنفرانس سرمایه گذاران مجازی CJS

پیتسبورگ، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – MSA Safety Incorporated (NYSE: MSA) ، رهبر جهانی در تولید ، تولید و عرضه محصولات ایمنی محافظت از مردم و زیرساخت های تأسیسات ، امروز اعلام کرد که کنت کراوز، معاون ارشد رئیس جمهور ، مدیر ارشد مالی و خزانه دار در CJS 21 حضور خواهند داشتخیابان ایده های جدید سالانه برای کنفرانس مجازی سال نو در چهارشنبه ، 13 ژانویه ، 2021 از ساعت 3:45 بعد از ظهر – 4:15 بعد از ظهر E.T.

این رویداد بصورت زنده پخش خواهد شد و می توانید از طریق http://investors.MSASafety.com به آن دسترسی پیدا کنید. پس از ارائه ، پخش مجدد به مدت 90 روز در پیوند ذکر شده در بالا ، در زیر فهرست “اخبار و رویدادها” در دسترس خواهد بود.

مطلب مرتبط  بازار اجاره کمپرسور جهانی 2020-2025: افزایش فعالیت های معدنی

درباره MSA ایمنی

MSA Safety Incorporated در سال 1914 تاسیس شد ، رهبر جهانی در توسعه ، ساخت و عرضه محصولات ایمنی است که از افراد و زیرساخت های تأسیسات محافظت می کند. بسیاری از محصولات MSA ترکیبی از الکترونیک ، سیستم های مکانیکی و مواد پیشرفته را برای محافظت از کاربران در برابر موقعیت های خطرناک یا تهدید کننده زندگی ادغام می کنند. خط تولید جامع این شرکت توسط کارگران در سراسر جهان در طیف وسیعی از بازارها از جمله صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی ، خدمات آتش نشانی ، صنعت ساخت و ساز ، معدن و ارتش مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات اصلی MSA شامل دستگاه های تنفسی خودکار ، سیستم های تشخیص گاز و شعله ثابت ، ابزارهای قابل حمل تشخیص گاز ، محصولات محافظ سر صنعتی ، کلاه ایمنی آتش نشانی و لباس محافظ و دستگاه های محافظت در برابر سقوط است. با درآمد سالانه 1.4 میلیارد دلار ، MSA تقریباً 5000 نفر در سراسر جهان استخدام می کند. دفتر مرکزی این شرکت در شمال پیتسبورگ در شهر کرنبری ، پنسیلوانیا واقع شده است و در ایالات متحده ، اروپا ، آسیا و آمریکای لاتین عملیات تولیدی دارد. MSA با بیش از 40 مکان بین المللی ، تقریباً نیمی از درآمد خود را از خارج از آمریکای شمالی محقق می کند. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت MSA در مراجعه کنید www.MSAsafety.com.

مطلب مرتبط  راهکارهای Univar برای گزارش نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 در 4 نوامبر

منبع MSA ایمنی

لینک های مربوطه

http://www.msasafety.com

پاسخی بگذارید