MSA برای شرکت در فراخوان کنفرانس حمایت مالی Baird

MSA برای شرکت در فراخوان کنفرانس حمایت مالی Baird

پیتزبورگ، 12 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – MSA (NYSE: MSA) ، رهبر جهانی در توسعه ، تولید و عرضه محصولات ایمنی که از مردم و زیرساخت های تأسیسات محافظت می کند ، امروز اعلام کرد که کنت کراوز ، معاون رئیس جمهور ارشد ، مدیر ارشد مالی و خزانه دار شرکت خواهد کرد. یک کنفرانس اینترنتی پخش شده توسط کنفرانس حمایت شده توسط Baird سه شنبه 16 ژوئن 2020 در ساعت 11:00 صبح ET.

لطفا ایمیل کنید مالوری شولتز در [email protected] برای پیوستن به پخش زنده. پس از تماس ، پخش مجدد از طریق فهرست “اخبار و رویدادها” در http://investors.MSASafety.com در دسترس خواهد بود.

مطلب مرتبط  Solvay Actizone ™ را معرفی می کند ، یک فناوری تمیز کردن ضد میکروبی با ماندگاری طولانی

درباره ایمنی MSA

MSA Safety Incorporated که در سال 1914 تأسیس شد ، رهبر جهانی در توسعه ، تولید و عرضه محصولات ایمنی است که از مردم و زیرساخت های تأسیسات محافظت می کند. بسیاری از محصولات MSA ترکیبی از لوازم الکترونیکی ، سیستم های مکانیکی و مواد پیشرفته را برای محافظت از کاربران در برابر شرایط خطرناک یا تهدید کننده زندگی ادغام می کنند. خط تولید جامع این شرکت توسط کارگران سراسر جهان در طیف گسترده ای از بازارها از جمله صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی ، خدمات آتش نشانی ، صنعت ساخت و ساز ، معدن و ارتش استفاده می شود. محصولات اصلی MSA شامل دستگاه تنفس خودمختار ، سیستم های دفع گاز و شعله ثابت ، ابزار تشخیص گاز قابل حمل ، محصولات محافظت از سر صنعتی ، کلاه ایمنی آتش نشانی و پوشاک محافظ و دستگاه های محافظت در برابر سقوط است. MSA با درآمدهای 1.4 میلیارد دلاری در سال 2019 ، تقریباً 5000 نفر در سراسر جهان استخدام می کند. این شرکت با مرکزیت شمال پیتسبورگ در Cranberry Township در ایالت پنسیلوانیا ، و عملیات تولیدی در ایالات متحده ، اروپا ، آسیا و آمریکای لاتین دارد. MSA با بیش از 40 مکان بین المللی ، تقریبا نیمی از درآمد خود را از خارج از آمریکای شمالی متوجه می کند. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت MSA به آدرس www.MSAsafety.com مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط  SteelCoreTank تغییرات دیگری را برای تأمین تقاضا برای مخازن محافظت در برابر آتش اعلام می کند

SOURCE MSA Safety

لینک های مربوطه

https://www.msasafety.com

پاسخی بگذارید