NACCO Industries، Inc و شرکت ذغال سنگ آمریکای شمالی به اعلامیه ایستگاه نهر زغال سنگ رود بزرگ انرژی پاسخ می دهند

NACCO Industries، Inc و شرکت ذغال سنگ آمریکای شمالی به اعلامیه ایستگاه نهر زغال سنگ رود بزرگ انرژی پاسخ می دهند

در اوایل امروز ، Great River Energy ، مالک ایستگاه ذغال سنگ ذغال سنگ ، اطلاعیه مطبوعاتی منتشر کرد و خبر از قصد خود برای بازنشستگی زودرس نیروگاه ایستگاه ذغال سنگ کرایک در نیمه دوم سال 2022 و اصلاح نیروگاه ایستگاه Spiritwood در Jamestown ، ND با گاز طبیعی سوخت می شود. شرکت Great River Energy و شرکت معدن Falkirk از سال 1974 با توافق برای تأمین سوخت نیروگاه نیروگاه ایستگاه ذغال سنگ ذغال سنگ 1،151 مگاواتی تا سال 2045 شریک قرارداد هستند.

JC Butler اظهار داشت: “ما معتقدیم ایستگاه ذغال سنگ ذغال سنگ تولیدی و ظرفیتی کارآمد ، اقتصادی و جذاب است و ادامه کار طولانی مدت این تسهیلات به نفع کارمندان ما ، جامعه محلی ، منطقه و ایالت است.” رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت NACCO و ذغال سنگ آمریکای شمالی. “از آنجا که Great River Energy مایل است فرصتهایی را برای فروش ایستگاه ذغال سنگ ذغال سنگ در نظر بگیرد ، ما به طور جدی درگیر اکتشاف گزینه ها هستیم تا امکان انتقال کارخانه به یک یا چند شخص ثالث را فراهم کنیم ، این امر باعث حفظ شغل در هر دو ایستگاه ذغال سنگ ذغال سنگ و معدن فلکرک. “

شرکت معدن فلکرک در حال حاضر 480 کارمند تمام وقت دارد و در سال 2019 7.4 میلیون تن زغال سنگ لیگنیت را به ایستگاه ذغال سنگ ذغال سنگ تحویل داده است ، تعداد کمی از آن پس از آن به ایستگاه Spiritwood ارسال شده اند.

اعلامیه های پیشگویی سلب مسئولیت
اظهارات موجود در این نسخه خبری که واقعیت های تاریخی نیستند ، “بیانیه های آینده نگر” به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 است. این بیانیه های آینده نگر هستند. به برخی از خطرات و عدم قطعیت ها ، که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی از آنچه ارائه شده است متفاوت باشد. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به این اظهارات آینده نگر ، كه فقط از تاریخ این مقاله صحبت می كنند ، اتكا كنند. این شرکت هیچگونه تعهدی برای تجدید نظر در این بیانیه های آینده نگر برای بازتاب حوادث یا شرایطی که پس از تاریخ این اتفاق بوجود می آید ندارد. از جمله عواملی که می تواند باعث شود برنامه ها ، اقدامات و نتایج از نظر مادی از انتظارات فعلی متمایز شود ، بدون محدودیت است: (1) تغییر یا فسخ قرارداد معدنکاری طولانی مدت یا پیش فرض مشتری تحت یک قرارداد ، از جمله هرگونه اقدام انجام شده به نیروگاه ایستگاه زغال سنگ بزرگ رودخانه انرژی بزرگ ، (2) مدت ، عمق و شدت بیماری همه گیر COVID-19 ، هرگونه اقدامات پیشگیرانه یا محافظتی که توسط مقامات دولتی صورت گرفته است ، اثربخشی اقدامات انجام شده در سطح جهان برای مهار یا کاهش اثرات آن و هرگونه موارد دیگر اثرات نامطلوب پاندمی COVID-19 بر توانایی تأمین کنندگان شرکت در تهیه محصولات یا قطعات جایگزین در صورت ادامه ویروس یا گسترش قرنطینه ها ، و همچنین سایر اختلالات ناشی از دلایل طبیعی یا انسانی از جمله هوای شدید ، تصادفات ، آتش سوزی ، زمین لرزه ها ، اقدامات تروریستی ، هر یک از آنها می تواند منجر به تعلیق عملیات یا آسیب به مردم یا محیط زیست شود ، (3) تغییر در الگوهای مصرف زغال سنگ o f) ژنراتورهای تولید برق ایالات متحده یا صنعت برق که می تواند تقاضای ذخایر معدنی شرکت را تحت تأثیر قرار دهد ، (4) تغییر در قوانین مالیاتی یا الزامات نظارتی ، از جمله تغییر در مقررات مربوط به انتشار معادن نیروگاهها و بهداشت ، ایمنی یا قوانین زیست محیطی ، (5) تغییرات در هزینه های مربوط به شرایط زمین شناسی و ژئوتکنیکی ، تعمیرات و نگهداری ، تجهیزات جدید و قطعات جایگزین ، سوخت یا سایر موارد مشابه ، (6) اقدامات نظارتی ، تغییر در الزامات پروانه استخراج معادن یا تأخیر در اخذ مجوزهای معدن که می تواند بر تحویل مشتری تأثیر بگذارد ، (7) شرایط آب و هوایی ، قطع برق طولانی مدت نیروگاه ها ، حوادث نقدینگی یا رویدادهای دیگر که باعث می شود سطح زغال سنگ یا نیازهای سنگین مشتری تغییر یابد ، (8) مشکلات آب و هوایی یا تجهیزات که می توانند بر تحویل مشتری تأثیر بگذارد ، (9) خرابی یا تأخیر در مستاجرین شرکت در دستیابی به تولید مورد انتظار گاز طبیعی و سایر هیدروکربن ها؛ در دسترس بودن و هزینه خدمات حمل و نقل و پردازش در مناطقی که ذخایر نفت و گاز شرکت در آن قرار دارد. ابتکارات قانونگذاری و نظارتی فدرال و ایالتی مربوط به شکست هیدرولیک. و توانایی اجاره نامه ها برای به دست آوردن سرمایه یا تأمین منابع مالی مورد نیاز برای عملیات توسعه عمرانی ، (10) تغییر در هزینه های برای پس گرفتن مناطق معدن ، (11) هزینه های پیگیری و توسعه فرصت های جدید خدمات معدن و ارزش افزوده ، (12) تاخیر یا کاهش در زغال سنگ یا زغال سنگ سنگین ، (13) تغییر در قیمت های هیدروکربن ها ، به ویژه سوخت دیزل ، گاز طبیعی و نفت ، و (14) افزایش رقابت ، از جمله ادغام در صنایع زغال سنگ و سنگدانه ها.

مطلب مرتبط  تسهیلات پایه ابتکاری وام گرفتن با موفقیت در 660 میلیون تایلند بات تعطیل شد

درباره NACCO Industries، Inc.
NACCO Industries، Inc.® یک شرکت هلدینگ عمومی برای شرکت ذغال سنگ آمریکای شمالی است®. این شرکت و شرکت های وابسته به آن از طریق سه بخش عملیاتی در معادن و منابع طبیعی فعالیت می کنند: معادن ذغال سنگ ، مدیریت معادن و معادن آمریکای شمالی. بخش معدن ذغال سنگ معادن ذغال سنگ سطحی را تحت قراردادهای طولانی مدت با شرکت های تولید برق و تولید کنندگان کربن فعال طبق یک مدل تجاری مبتنی بر خدمات ، فعالیت می کند. بخش معدن آمریکای شمالی خدمات معدنکاری با ارزش افزوده و سایر خدمات را برای تولید کنندگان سنگدانه ها ، لیتیوم و سایر مواد معدنی فراهم می کند. بخش مدیریت مواد معدنی ، توسعه ذخایر نفتی ، گازی و زغال سنگ این شرکت را ارتقا می بخشد و درآمد حاصل از پرداخت اجاره حق بیمه از طرف شخص ثالث را ایجاد می کند. علاوه بر این ، این شرکت راه اندازی یک تجارت جدید با ارائه راه حل های کاهش جریان و تالاب را آغاز کرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد صنایع NACCO و شرکت ذغال سنگ آمریکای شمالی ، به وب سایت های این شرکت ها به آدرس های www.nacco.com و www.nacoal.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  SoCalGas مبلغ 25،000 دلار به برنامه HOPE Feed Home Industries Industries اهدا می کند تا وعده های غذایی به خانواده های شرقی لس آنجلس را که تحت تأثیر COVID-19 هستند

****

SOURCE NACCO Industries، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.nacco.com

پاسخی بگذارید