Nanoemulsion یک تقاضای شیب دار در داخل پوست را تجربه می کند

Nanoemulsion یک تقاضای شیب دار در داخل پوست را تجربه می کند

PALM BEACH ، فلوریدا، 5 مه سال 2020 / PRNewswire / – پیش بینی می شود بازار جهانی نانو امولسیون ها به USD برسند 16.18 میلیارد دلار طبق گزارش جدید گزارشها و داده ها تا سال 2026. ثابت شده است که نانو امولسیون ها یک سیستم دارویی جدید هستند که اجازه می دهد تا کنترل یا پایدار ماندن دارو ، ماده ژنتیکی و ماده بیولوژیکی فعال کنترل شود. علاقه به بازار تقریباً دو دهه قبل برای تهیه نانوذرات آن توسعه یافته بود ، اما اخیراً این دارو به طور تجاری در آرایشی و داروسازی مورد استفاده قرار گرفت. افزایش کاربرد در صنعت آرایشی و بهداشتی ، رشد محصول را ترغیب می کند. این گزارش می گوید که نانو امولسیون شاهد تقاضای شدید صنعت آرایشی است … و رشد آن در بازارهای دیگر نیز گسترش خواهد یافت. به عنوان مثال ، افزایش کاربرد نانو امولسیونها در تحویل داروی بی حسی باعث رشد بازار نیز می شود. پیش بینی می شود که این بخش بیشترین میزان رشد 7.0٪ را در دوره پیش بینی داشته باشد. شرکت های فعال در بازارهای این هفته شامل موارد زیر است: فشار BioSc علوم ، شرکت (OTCQB: PBIO) ، شرکت Coty (NYSE: COTY) ، شرکت Estee Lauder شرکت (NYSE: EL)، Nu Skin Enterprises، Inc. (NYSE: NUS) ، Revlon ، شرکت (NYSE: REV)

این گزارش ادامه می دهد: “بر اساس مسیر اداره ، مسیر موضعی پیش بینی می شود که در دوره پیش بینی بالاترین میزان رشد 10.0٪ را داشته باشد. نانو امولسیون گزینه جایگزین مثبت برای افزایش نفوذ سیستم تحویل دارو با افزایش جذب آن از طریق پوست ، که احتباس بیشتر و بهتری در مناطق آسیب دیده ایجاد می کند که منجر به عوارض جانبی کمتری می شود. نانو امولسیون عصاره های گیاهی باعث افزایش تقاضا در بازار می شود. داروهای نانو امولسیون به طور کلی در بیمارستان ها یافت می شوند که پیش بینی می شود زنجیره بیمارستان ها بزرگترین بازار را دارند سهم از (حدود) 47٪ در سال 2018 در حالی که پیش بینی می شود فروشگاه های خرده فروشی با بالاترین CAGR 9.9٪ در طول دوره پیش بینی به دلیل تقاضای زیاد بازار لوازم آرایشی و بهداشتی و درمانی از کودک رشد کنند. “

فشار BioSc علوم ، شرکت. (OTCQB: PBIO) خبر فوری: Pressure BioSc علوم به دنبال تکمیل معاملات Cannaworx و SkinScience Labs تغییر نام برنامه ریزی شده به “Availa Bio” را اعلام کردPressure BioSc علوم ، یک رهبر در توسعه و فروش راه حل های وسیع برای ابزارهای مبتنی بر فشار ، مواد مصرفی و راه حل های فناوری پلت فرم برای بیوتکنولوژی ، بیوتراپی ، پزشکی ، مواد مغذی ، مواد مغذی و صنایع غذایی و آشامیدنی در سراسر جهان ، امروز اعلام کرد قصد خود را برای تغییر این شرکت اعلام کرد. پس از اتمام کسب و ادغام Cannaworx، Inc. و SkinScience Labs، Inc با PBI ، نام را به Availa Bio بیاورید. این سه شرکت به عنوان بخش های هم افزایی در نهاد ترکیبی “Availa Bio” فعالیت خواهند کرد. این تغییر استراتژیک در هویت و مارک تجاری شرکت ها بیانگر همکاری علمی محور شرکت ها است که بر اولویت اصلی استفاده از سیستم عامل انقلابی Ultra Shear Technology ™ (UST ™) متمرکز شده اند تا ارزش جدید قابل توجهی را برای مصرف کنندگان در دستیابی بهینه زیستی ، جذب ، کیفیت و عملکرد در محصولات متنوع آویلا بیو از محصولات انسانی ، حیوانات و کشاورزی که در ماه های آینده یا در حال حاضر در بازار معرفی می شوند.

آقای. ریچارد تی. شوماخررئیس جمهور و مدیر عامل PBI توضیح داد: “پلت فرم UST PBI پتانسیل را برای دستیابی به موفقیت خارق العاده در ایجاد نانو امولسیون با کیفیت عالی و با کیفیت بالا در آب فراهم می کند. طیف گسترده ای از محصولات مراقبت شخصی و مصرفی از جمله مواد مغذی ، مواد آرایشی ، دارویی ، مواد غذایی و آشامیدنی ، همه با چالش برانگیختن جذب مواد مغذی فعال بر پایه روغن یا ترکیبات درمانی برای تبدیل شدن به آسانی قابل جذب و مؤثر در زیست شناسی مبتنی بر آب بدن ما روبرو هستند. فرصتی برای ترکیب تواناییهای مهندسی و زیست فناوری قوی ما با دو شرکت که در حال حاضر ارائه نوآوری محصول و رهبری برند در مناطق مختلف محصولات مصرف کننده بسیار هیجان انگیز است و به ما امکان می دهد تا هویت و تمرکز بازار شرکتهای ترکیبی را از بسترهای علمی به سمت تحویل ارزش در دسترس و عملکرد عناصر فعال در محصولات نهایی به وضوح منتقل کنیم. “

مطلب مرتبط  معیار رقابتی کشورهای پیشرو

دکتر. بابی قلیلی، رئیس جمهور Cannaworx ، Inc ، گسترش داد: “بنیانگذار من در Cannaworx دکتر است. آدریان دنس، دکتر ، دکتری ، بنیانگذار ، مبتکر و سخنگوی پشت پرده 500 میلیون دلار در فروش خط تولید دکتر Denese SkinScience برای 17 سال گذشته در QVC. این محصولات مراقبت از پوست و ضد پیری بخشی از مجموعه برنامه ریزی شده ما در شرکت های تحت Availa Bio هستند. در خط به سرعت در حال گسترش محصولات نوآورانه انسانی ، دامپزشکی و کشاورزی ، که بسیاری از آنها فیتوکانابینوئیدها را از روغن گیاه شاهدانه تشکیل می دهند ، ما در حال استفاده از فراهمی زیستی اختصاصی خوراکی و موضعی و فناوری تحویل جذب خود هستیم. پلت فرم UST اکنون به ما امکان تحویل نانو امولسیون با کارایی بالا را می دهد و باعث افزایش بیشتر فراهمی زیستی و میزان جذب می شود. نتایج برنامه ریزی شده ما از محصولات Cannaworx در طی ماه های آینده شامل دو فرمولاسیون فیتوکانابینوئید خوراکی ثبت شده است که شامل نشانه های تسکین درد مجاز تحت یک مونوگرافی FDA OTC است. ما اعتقاد داریم که سبد خرید مرکب از مالکیت معنوی ما به Availa Bio یک مزیت رقابتی قابل توجه در صنایعی که ما در خدمت آنها هستیم می دهد. “…

… دکتر دنیس ، رئیس آزمایشگاه های SkinScience ، اشتیاق خود را برای ترکیب این سه شرکت اضافه کرد: “دهه های توسعه و بازاریابی من برای مراقبت از پوست و محصولات ضد پیری که با دقت و خواست های پیروی از مصرف کنندگان بسیار وفادار عمل می کند. همیشه ما را ملزم به رهبری در کیفیت و کارایی می کند ، نه فقط برای نتایج بلکه در کل تجربه محصول درک شده توسط کاربران ما. ما به سرعت فهمیدیم که پلتفرم Ultra Sheer Technology فرصتی را برای بهبود نه تنها عملکرد موجود ، به ویژه- فرمول در نظر گرفته شده ، بلکه همچنین برای دستیابی به ارتفاعات جدید در کل صنعت آرایشی و بهداشتی است. ” این و اخبار بیشتری را برای Pressure BioSc علوم بخوانید: https://www.financialnewsmedia.com/news-pbio/

سایر تحولات اخیر در بازار عبارتند از:

شرکت Coty (NYSE: COTY) اخیراً اعلام کرده است که برای کمک به مبارزه با ویروس COVID-19 ، تولید ژل هیدروالکلی ، که به عنوان ضدعفونی کننده دستی استفاده می شود ، را آغاز کرده است. پیش بینی می شود تولید و کمکهای مالی به ده ها هزار واحد در هفته برسد. این محصولات رایگان است و به کارمندان خدمات پزشکی و اورژانس که به دلیل گسترش سریع ویروس COVID-19 با مشکل کمبود روبرو هستند ، توزیع می شود. همچنین محصولاتی در اختیار کارمندان Coty واقع در کارخانه ها و مراکز توزیع تولیدکننده ضد عفونی کننده ، و همچنین کارکنان داروخانه در برخی از مشتریان خرده فروشی قرار خواهد گرفت.

این شرکت اولین دسته از ضد عفونی کننده دست را در کارخانه ها در کشور تولید کرده است ایالات متحده و موناکو. کارخانه های اضافی تولید در طی هفته آغاز می شود. تولید به منابع و مواد موجود و همچنین مقررات دولت محلی بستگی دارد.

شرکت Estee Lauder شرکت (NYSE: EL) اخیراً گزارش خالص فروش را اعلام کرده است 3.35 میلیارد دلار برای سه ماهه سوم خود به پایان رسید 31 مارس 2020، کاهش 11٪ از 3.74 میلیارد دلار در دوره سال قبل به استثنای تأثیر ترجمه ارز ، فروش خالص 9٪ کاهش یافته است. به دلیل گسترش جهانی COVID-19 که بخشی از جبران فروش خالص حاصل از خرید اخیر شرکت Have & Be Co. Ltd. (“دکتر جارت +”) بود ، کاهش خالص فروش با تعطیلی فروشگاه های خرده فروشی ناشی شد. که تقریباً 2 درصد از آن به رشد خالص گزارش شده کمک کرده است.

مطلب مرتبط  مورد ، پلاستیک و کامپوزیت و بازارهای مواد شیمیایی ساختمانی ، 2019-2020 (تنظیم COVID-19)

این شرکت از ضرر خالص گزارش کرده است (6) میلیون دلار، در مقایسه با درآمد خالص از 555 میلیون دلار سال گذشته ضرر خالص رقیق در هر سهم مشترک بود $ (. 02)، در مقایسه با سود رقیق در هر سهم مشترک از 1.51 دلار گزارش شده در دوره سال قبل. به استثنای تأثیر منفی ترجمه ارز ، سود رقیق شده تعدیل شده در هر سهم مشترک ، که مواردی را که در صفحه 5 مفصل حذف شده است ، ندارد. .86 دلار.

Fabrizio Freda، رئیس جمهور و مدیر اجرایی گفت: “در حالی که رشد دو رقمی فوق العاده رشد فروش از نیمه اول سال مالی ما که در ژانویه انجام شده است ، با گسترش COVID-19 فراتر از آسیا. در اوایل ماه مارس ، مصرف کنندگان در سراسر جهان مسافت اجتماعی را آغاز كردند كه منجر به كاهش ترافیك در مناطق خرده فروشی شد. با پیشرفت مارس ، بیشتر فروشگاه های خرده فروشی به طور موقت بسته شدند و مصرف کنندگان بطور فزاینده در خانه ماندند. در این محیط بسیار پیچیده و بی سابقه ، چندین نقطه روشن در سرتاسر نمونه کارها وجود داشت که باعث افزایش سهم زیبایی جهانی پرستیژ در سه ماهه شدند. مارک های Estée Lauder ، Darphin و Le Labo رشد کردند ، فروش آنلاین جهانی دو رقمی شدیدی افزایش یافت ، فروش در سرزمین اصلی چین و خرده فروشی سفر جهانی افزایش یافت و فروش مراقبت از پوست در سطح بین المللی از جمله دکتر جارت + افزایش یافت. افزایش تجارت آنلاین ما در سراسر جهان ، همراه با بهبودی که ما شاهد هستیم ، ظهور کرده است چین، اشتیاق مصرف کنندگان را به سبد زیبایی پرستیژ ما تأیید کنید.

Nu Skin Enterprises، Inc. (NYSE: NUS) Age of Nu SkinLOC LumiSpa اخیراً دریافت کننده جایزه NewBeauty 2020 برای بهترین دستگاه پاکسازی شد. برندگان جوایز توسط ویراستاران NewBeauty برای 10 نفر انتخاب شدندهفتم جوایز سالانه NewBeauty ، یکی از برنامه های برتر انتشارات و جوایز در صنعت زیبایی.

ageLOC LumiSpa یک دستگاه مراقبت از پوست شخصی دو منظوره است که با پاک کننده های درمانی بطور خاص فرمول بندی شده برای ارائه تجدید چشمگیر پوست و پاکسازی عمیق پوست در یک درمان واحد کار می کند. این محصول پرفروش برای Nu Skin در برند شماره یک دستگاه زیبایی در خانه در جهان در سال های 2017 و 2018 بوده است *. موفقیت LumiSpa از زمان راه اندازی آن در دو سال گذشته ، همچنین به خط تولید ageLOC کمک کرده است تا به یک برند تجمعی 10 میلیارد دلاری در سراسر جهان تبدیل شود.

Revlon ، شرکت (NYSE: REV) اخیراً دو قدم مهم را در جهت تقویت مشاغل شرکت ، ساختار سرمایه و پایه و اساس رشد آینده اعلام کرده است. اول ، این شرکت با Jefferies Financial LLC توافق نامه ای را اجرا کرد که با سرمایه گذاری مجدد شرکت در یادداشت های ارشد شرکت به دلیل قابل توجهی باعث افزایش ساختار سرمایه شرکت می شود. فوریه 2021 و وام ترم در سال 2019 ، سررسیدهای نزدیک به شرکت را تمدید کرده و بودجه جدیدی را برای تجارت فراهم کنید.

دوم ، این شرکت یک برنامه جدید تجدید ساختار Revlon 2020 را اعلام کرد که انتظار می رود سالانه هزینه های قابل توجهی کاهش می یابد 200 دلار و 230 میلیون دلار تا پایان سال 2022. هدف از برنامه 2020 ایجاد یک فعالیت تجاری جهانی قوی تر ، افزایش بهره وری در هزینه شرکت و بهبود حاشیه بهره برداری برای تسریع در رشد درآمد عملیاتی و سودآوری است که این شرکت در سال 2019 دید.

مطلب مرتبط  بازسازی ساختار DDW Offshore انجام شد

سلب مسئولیت: FN Media Group LLC (FNM) ، که مالکان و فعالیت های FinancialNewsMedia.com و MarketNewsUpdates.com را به عهده دارد ، ناشر شخص ثالث و ارائه دهنده خدمات انتشار اخبار است ، که اطلاعات الکترونیکی را از طریق کانال های رسانه ای چند رسانه ای آنلاین پخش می کند. FNM به هیچ وجه با هر شرکتی که در اینجا ذکر شده است وابسته نیست. FNM و شرکت های وابسته به آن یک ارائه دهنده راه حل های پخش اخبار هستند و یک کارگزار / فروشنده / تحلیلگر / مشاور ثبت نام نشده است ، هیچ مجوز سرمایه گذاری ندارد و ممکن است فروش ، پیشنهاد فروش یا پیشنهاد برای خرید هرگونه امنیت را نداشته باشد. به روزرسانی های بازار ، هشدارهای خبری و نمایه های شرکت FNM درخواست یا توصیه ای برای خرید ، فروش یا نگهداری اوراق بهادار نیست. مطالب موجود در این نسخه کاملاً آموزنده است و هرگز به عنوان مواد تحقیق تفسیر یا تفسیر نمی شود. از کلیه خوانندگان خواسته می شود که تحقیق خود را با دقت انجام دهند و قبل از در نظر گرفتن هر میزان سرمایه گذاری در سهام ، با یک متخصص مالی دارای مجوز مشورت کنند. کلیه مطالب موجود در اینجا ، مطالب و جزئیاتی است که قبلاً توسط شرکتهای ذکر شده در این نسخه منتشر شده است. FNM هیچ مسئولیتی در قبال تصمیمات سرمایه گذاری توسط خوانندگان یا مشترکین آن ندارد. به سرمایه گذاران هشدار داده شده است که ممکن است هنگام سرمایه گذاری در سهام ، تمام یا بخشی از سرمایه گذاری خود را از دست دهند. برای خدمات فعلی انجام شده FNM جبران شده است چهل و ششصد دلار برای پوشش خبری مطبوعات فعلی که توسط شرکت Pressure BioSc علوم ، شرکت توسط شرکت صادر شده است. FNM هیچ سهمی از شرکتهای نامگذاری شده در این انتشار را ندارد.

این نسخه شامل “بیانیه های آینده نگر” به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده ، و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 ، اصلاح شده و چنین بیانیه های آینده نگر به موجب بندر ایمن است. مفاد قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995. “بیانیه های پیشرو” انتظارات ، برنامه ها ، نتایج یا استراتژی های آینده را توصیف می کند و معمولاً بر کلماتی مانند “ممکن” ، “آینده” ، “برنامه” یا “برنامه ریزی شده” مقدم است. ، “خواست” یا “باید” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “پیش نویس” ، “در نهایت” یا “پیش بینی شده”. به شما هشدار داده شده است كه چنین اظهاراتی در معرض بسیاری از خطرات و عدم قطعیت ها قرار دارد كه می تواند باعث شود شرایط ، حوادث یا نتایج آینده از نظر مادی با آنچه كه در بیانیه های آینده نگر پیش بینی می شود متفاوت باشد ، از جمله خطراتی كه نتایج واقعی ممكن است از نظر پیش بینی شده از لحاظ معنوی متفاوت باشد. در بیانیه های آینده نگر به دلیل عوامل مختلف ، و سایر خطرات مشخص شده در گزارش سالانه یک شرکت در مورد فرم 10-K یا 10-KSB و سایر پرونده های تهیه شده توسط این شرکت با کمیسیون اوراق بهادار و بورس. شما باید این فاکتورها را در ارزیابی اظهارات آینده نگر که در اینجا آمده است در نظر بگیرید و به چنین اظهاراتی اعتماد نکنید. اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این مقاله ساخته شده است و FNM هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی چنین اظهاراتی ندارد.

تماس با رسانه
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +1(561)325-8757

منبع اخبار نرم افزار FinancialNewsMedia.com

پاسخی بگذارید