NATSO ، Donna’s Travel Plaza از کنگره لارسن بخاطر تعهد به تجارت محلی تشکر می کنم

NATSO ، Donna’s Travel Plaza از کنگره لارسن بخاطر تعهد به تجارت محلی تشکر می کنم

الکساندریا ، وا.، 9 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – NATSO ، به نمایندگی از ایستگاه های حمل و نقل جاده ای کشور و پلاک های مسافرتی ، و Donna’s Travel Plaza امروز از کنگره ایالات متحده تشکر کرد ریک لارسن، (D-Wash.) برای بازدید از آن لاله ، بشویید.، موقعیت مکانی برای کسب اطلاعات در مورد اقدامات گسترده اتخاذ شده توسط صنعت حمل و نقل جاده ای و مسافرتی برای محافظت از کارمندان و مشتریان در میان همه گیری های COVID-19 و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری شرکت های مرکز مسافرتی در زیرساخت های شارژ وسایل نقلیه برقی.

نماینده کنگره لارسن ایالت واشنگتن منطقه دوم کنگره ، درمورد مراحل مشخصی که خرده فروش سوخت برای تنظیم کارها و اطمینان از سلامتی و ایمنی کارمندان و مشتریان خود انجام داده است ، گزارشی دریافت کرد. کنگره لارسن همچنین با صاحب دانا بحث و گفتگو کرد برایان کانچ مشارکت اخیر بین Donna و EV شارژ کننده زیرساخت شارژ ChargePoint برای دریافت پول کمک هزینه برای سرمایه گذاری در چندین ایستگاه شارژ EV در ایستگاه کامیون. این همکاری بخشی از همکاری های مستمر بین NATSO و ChargePoint برای ایجاد شرایط بازار و سیاست های مناسب برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در زیرساخت های شارژ EV است.

مطلب مرتبط  آلفا لاوال مدیر جدید روابط سرمایه گذار را منصوب کرد

تیم رهبری دنا ، نماینده كنگره لارسن را ترغیب كرد كه با اجازه دادن به ایستگاه های شارژ در مناطق استراحت بین شهری ، كنگره باعث كاهش سرمایه گذاری بخش خصوصی در شارژ EV نشود. مجلس نمایندگان ایالات متحده اخیراً قوانینی را تصویب كرده است كه امكان شارژ زیرساخت EV در مناطق استراحت بین كشور را فراهم می كند. اگر این سیاست به قانون تبدیل شود ، Donna و سایر شرکت های مرکز مسافرتی مشابه واقعاً بعید به نظر می رسند که سرمایه گذاری های شارژ EV را دنبال کنند.

در این بازدید ، مقامات دونا همچنین بر نقش حیاتی ای که توقف مسافرت ها در کمک به مردم و کالاها در سراسر کشور دارد ، تأکید کردند. وزارت امنیت میهن ایستگاه های حمل و نقل جاده ای و مسافرتی را به عنوان مشاغل اساسی در هدایت نیروی کار زیرساختهای اساسی بحرانی اعلام کرد. ایستگاههای حمل و نقل جاده ای و مسافرتی در سراسر کشور ایالات متحده در طول همه گیری ، ضمن رعایت کلیه دستورالعمل های محلی و محلی ، باز ماند تا اطمینان حاصل شود که رانندگان کامیون کشور که وسایل نقلیه مهم را حمل می کردند ، مکان هایی برای یافتن سوخت ، غذا و استراحت داشتند.

مطلب مرتبط  با وجود بیماری همه گیر ، ارزش بازار جهانی تصفیه آب و فاضلاب همچنان ادامه دارد

معاون روابط عمومی ناتسو گفت: “ما قدردانی می کنیم که نماینده لارسن زمان برد تا در مورد نقش اساسی که صنعت حمل و نقل جاده ای و مسافرتی در خدمت به رانندگان آمریکایی که حمل و نقل بار را در سراسر کشور در حال حرکت دارند ، بدانیم.” تیفانی ولازلوفسکی نومان. وی ادامه داد: صنعت کامیون سازی و مسافرت پلازا از زمانی که ملت برای اولین بار دست به کار شد و با همه گیری های COVID-19 دست و پنجه نرم کرد ، در تعهدات خود نسبت به کارمندان خود و رانندگان کامیون ملت بسیار متداول است. کارمندان و رانندگان کامیون ایمن هستند. ما از نماینده لارسن به خاطر شناختن این تلاش ها و داشتن چنین قهرمان بزرگی برای صنعت مراکز مسافرتی سپاسگزاریم. ”

صنعت مسافرتی و کامیون سازی همچنان به عنوان اقدامات احتیاطی در جهت حفظ سلامت و ایمنی کارمندان و مشتریان خود عمل می کند. علاوه بر پیروی از دستورالعملهای پیشنهادی که توسط مراکز کنترل بیماریها و سازمان بهداشت جهانی صادر شده است ، ایستگاه های حمل و نقل جاده ای و مسافرتی باعث افزایش تلاش های پاکسازی و ضدعفونی شدن شده و پروتکل های دوردست اجتماعی را در سراسر مکانهای خود اجرا کرده اند. اینها شامل نصب پلکسی گلاس در پیشخوان های خرده فروشی ، تمیز کردن منظم سطوح لمسی بالا ، از جمله پاشنده سوخت و ارتقاء به فن آوری لمسی است. این صنعت همچنین غذاهای متنوعی را تنظیم کرده است که شامل گزینه های بیشتری برای گرفتن شغل و همچنین انتخاب وانت های جانبی است.

مطلب مرتبط  AARP اوهایو مخالفت خود را با HB 6 تجدید کرد و خواستار فوری فوری کمک های مالی هسته ای شد

درباره NATSO

ناتسو تجارت تجارت صنعت مسافرتی و صنعت حمل و نقل جاده ای آمریکا است. در سال 1960 تاسیس شد ، NATSO نماینده صنعت در امور قانونگذاری و نظارتی است. به عنوان منبع رسمی اطلاعات در مورد صنعت مسافرتی متنوع و صنعت حمل و نقل جاده ای خدمت می کند. آموزش اعضای خود را فراهم می کند. برگزاری کنوانسیون و نمایشگاه سالانه و از تلاشها برای بهبود وضعیت کلی کسب و کار که اعضای آن فعالیت می کنند پشتیبانی می کند.

مخاطب: تیفانی ولازلوفسکی نومان
تلفن: (703) 739-8578

SOURCE NATSO ، Inc.

پاسخی بگذارید