NEFI اکنون موسسه ملی انرژی و سوخت است

NEFI اکنون موسسه ملی انرژی و سوخت است

جنوببورگ ، توده.، 1 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – NEFI ، اتحادیه صنفی که قبلاً با عنوان موسسه سوخت New England شناخته می شد ، نام خود را به مؤسسه ملی انرژی و سوخت تغییر داده است. نام جدید رسالت سازمان و نقش رهبری دیرینه را به عنوان حامی تهیه کنندگان سوخت گرمایش مایع در این کشور رسمیت می بخشد ایالت واشنگتن و در سراسر کشور

رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: “NEFI از زمان تأسیس در سال 1942 به این مشاغل خانوادگی عمدتا در خیابان اصلی مشغول خدمت بوده است و هرگز تغییر نخواهد کرد. شان کوتا. “آنچه تغییر کرده است نقش اساسی آنها در اقتصاد انرژی پاک بازی می کند ؛ و نیاز آنها به یک صدا واحد واحد و یکپارچه برای ارتقاء منافع آنها است.”

مطلب مرتبط  OGCI هدف شدت کربن را تعیین می کند

“ارائه دهندگان سوخت گرمایش مایع” به عنوان توزیع کنندگان عمده فروشی و خرده فروشی روغن گرمایشی منزل تعریف می شوند ، محصولی که به سرعت در حال تغییر است. بسیاری از این مشاغل اساسی – که اکثریت آنها کوچک هستند و متعلق به خانواده و کارکرد آن هستند – اکنون محصولی را با مخلوط بیودیزل و سایر سوخت های زیستی پیشرفته ، که معمولاً به عنوان سوخت Bioheat® شناخته می شوند ، به مصرف کنندگان ارائه می دهند. برخی از ایالت ها ، مانند رود آیلند و نیویورک، حتی به استفاده از آن نیز احتیاج دارید.

در اجلاسی که سپتامبر گذشته توسط NEFI برگزار شد پراویدنس ، رود آیلندبیش از 300 ذینفع صنعت در سراسر شمال شرقی به اتفاق آرا تصویب قطعنامه ای را برای کاهش چشمگیر انتشار گازهای گلخانه ای صنعت به تصویب رساندند. قطعنامه مشروطیت وعده داده است که تا سال 2030 میزان انتشار گازهای گلخانه ای از روغن گرمایش را به میزان 40 درصد از روغن گرمایش و کاهش سوخت گرمایش مایع خالص صفر به مصرف کنندگان برساند. این قطعنامه توسط هر ایالت و انجمن نفتی محلی گرمایش در شمال شرقی تصویب شده است.

مطلب مرتبط  جیمز سازها طراحی مجدد برای الگوهای فعال سازی سیستم پروب ویندزور را تکمیل می کند

رئیس هیئت مدیره NEFI در این باره گفت: “تصویب گسترده قطعنامه Providence نشان می دهد که NEFI با موفقیت کل صنعت سوخت گرمایش را برای آینده خود جمع می کند.” پیتر عزیز. “ما معتقدیم که نام جدید ما بهتر نشان می دهد که NEFI چیست ، اعضای ما در آنجا کار می کنند و محصولات و خدماتی اساسی که ارائه می دهیم.”

مطلب مرتبط  مارک ها و خرده فروشان برجسته جهان با تعهدات و سیاست های بسته بندی آمریکای لاتین برای مقابله با چالش زباله های پلاستیکی به هم پیوستند - español Brazil - Português

NEFI اکنون نخستین انجمن تجارت ملی عضو مستقیم است که به طور انحصاری نماینده صنعت سوخت های گرمایش مایع است که تقریباً در حدود شش میلیون خانه و مشاغل در سطح کشور خدمت می کند. برای چندین دهه ، این سازمان نقش بزرگتری را در مسائل ملی مهم برای ارائه دهندگان سوخت گرمایش مایع مهم به عهده گرفته است ، و در نتیجه علاقه بیشتری به عضویت انجمن در سراسر کشور دارد. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید nefi.com.

منبع نفی

لینک های مربوطه

https://www.nefi.com

پاسخی بگذارید