Nelson Global Products خاتمه پیشنهاد برای خرید تجارت اگزوز و تولید گازهای گلخانه ای از شرکت Donaldson ، Inc را اعلام کرد.

Nelson Global Products خاتمه پیشنهاد برای خرید تجارت اگزوز و تولید گازهای گلخانه ای از شرکت Donaldson ، Inc را اعلام کرد.

استوگتون ، ویس.، 5 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Nelson Global Products Inc. (“نلسون”) ، یک رهبر جهانی در طراحی و ساخت مدیریت مکانیکی حرارتی ، آکوستیک ، هوا و مکانیک سیالات و راه حل های ساختاری امروز اعلام کرد که با شرکت دونالدون ، شرکت ، به توافق متقابل رسیده اند (” Donaldson “) برای پایان دادن به پیشنهاد نلسون برای خرید تجارت اگزوز و تولید گازهای گلخانه ای شرکت” Donaldson “(” E&E “).

“ما به طور متقابل توافق کرده ایم که پیشنهاد ما را برای خرید تجارت E&E Donaldson خاتمه دهیم. نلسون به خدمت به مشتریان جهانی ما متعهد است. از سال 2010 نلسون با موفقیت 8 مالکیت را به اتمام رسانده و همچنان به دنبال فرصتهایی است که خطوط محصول ، فناوری و رد پای جغرافیایی ما را گسترش می دهد.” اظهار داشت استیو اسگالسکیمدیر ارشد اجرایی نلسون.

مطلب مرتبط  شرکت لوله های شمال غربی مجاز به بازگشایی عملیات کارخانه در مکزیک است

که در فوریه 2020، نلسون و دونالدون پیشنهاد نلسون برای خرید مشاغل E&E را تا زمان اتمام مراحل مشاوره ، ورود طرفین به توافقنامه خرید و رضایت از شرایط بسته شدن و مصوبات لازم اعلام کردند.

درباره محصولات جهانی نلسون
با بیش از 80 سال سابقه غنی در زمینه مهندسی و تولید ، نلسون جهانی محصولات طیف گسترده ای از محصولات اگزوز ، لوله و تولید گازهای گلخانه ای و محصولات مرتبط با تولید بالا را برای OEM و استفاده پس از بازار برای جهانی در بزرگراه ها طراحی ، تولید و روانه بازار می کند. بزرگراه ، و بازارهای ورزشی قدرت.

مطلب مرتبط  مدیر عامل شرکت American Elements ، مایکل سیلور ، روز دوشنبه در مورد فناوری سبز و ژئوپلیتیک مواد پیشرفته صحبت خواهد کرد

Nelson Global Products ، یک شرکت Wind Point Partners ، دارای بیش از 2 هزار و 800 کارمند و 18 مکان در سراسر جهان است. نلسون ساخت در ایالات متحده (6) ، هند (6) ، مکزیک (2) ، برزیل (2) ، چین (1) ، و استرالیا (1)

اطلاعات تکمیلی درباره مکان ها ، محصولات یا خدمات Nelson Global Products در وب سایت www.nelsongp.com در دسترس است.

درباره همکاران Wind Point
همکاران Wind Point همکاران هستند شیکاگوشرکت سرمایه گذاری سهام خصوصی مستقر با تقریباً 3 میلیارد دلار در دارایی های تحت مدیریت وین پوینت برای دستیابی به مشاغل مناسب بازارهای میانه با مسیری روشن برای ایجاد ارزش ، بر همکاری با تیم های برتر مدیریت کالیبر متمرکز شده است. این شرکت سرمایه گذاری در محصولات مصرفی ، محصولات صنعتی و بخش های خدمات تجاری را هدف قرار داده است. در حال حاضر ویندوز پوینت از Wind Point Partners IX سرمایه گذاری می کند ، این صندوق که در سال 2019 آغاز شد.

مطلب مرتبط  Obsidian Energy اعلام کرد که امکان تسهیلات اعتبار سندیکای ما را دارد

اطلاعات اضافی در مورد Wind Point در www.windpointpartners.com در دسترس است.

SOURCE نلسون جهانی محصولات شرکت

لینک های مربوطه

http://www.nelsongp.com

پاسخی بگذارید