New Challenger Energy، Rebel Energy ، کارگران دیجیتال منشوری آبی را در قلب برنامه های راه اندازی خود قرار می دهد

New Challenger Energy، Rebel Energy ، کارگران دیجیتال منشوری آبی را در قلب برنامه های راه اندازی خود قرار می دهد

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Rebel Energy ، دن بیتس قصد دارد از رویکردهای میراث استاندارد دور شود و سازمانی را با نوآوری دیجیتالی در هسته خود ایجاد کند. این روش Rebel Energy را قادر می سازد تا با بهره وری مورد نیاز برای ایجاد یک تجارت اولیه پایدار و دیجیتال با تفاوت در یک بازار با رقابتی شدید ، همه در حالی که خدمات مشتری را ارائه می دهد که از جمعیت متمایز است ، کار کند. استفاده از نیروی کار دیجیتالی مبتنی بر SaaS برای ساده سازی و اتوماسیون فرایند پایان کار ، به Rebel Energy اجازه می دهد تا تلاش های خود را برای استخدام بهترین ها در تیم خدمات دهی به مشتری کلاس متمرکز کند. علاوه بر این ، Rebel Energy قادر خواهد بود از پیشرفته ترین مجموعه هوش مصنوعی (AI) و قابلیت های اتوماسیون موجود برای رانندگی نوآوری که به نفع مشتریان باشد و توانمندسازی مردم خود را به دست آورد ، استفاده کند.

مطلب مرتبط  بازار خدمات حفاری جهت دار ایالات متحده ، 2015-2025 با نمایه های Baker Hughes ، Halliburton ، Schlumberger ، National Oilwell Varco ، Gyrodata ، Drilling Science Int'l و موارد دیگر

“Rebel Energy شرکتی است که بر اساس مبانی اخلاقی محکم بنا شده است ، و به جامعه و افراد درون آن اهمیت می دهد. هدف ما ایجاد سودهای پایدار با کمک به مردم و محیط زیست است. شرکت نیروی کار دیجیتال از روز اول به ما کمک می کند تا به اهداف بزرگ خود برسیم. با به کارگیری کارگران دیجیتالی برای انجام فرایندهای تکراری معمول در صنعت انرژی می توانیم نقشهای تحقق بخش و جذاب تری برای “شورشیان” ماهرانه خود ایجاد کنیم ، ضمن اینکه به آنها در توسعه مهارت در هوش مصنوعی و طراحی سیستم ها نیز کمک می کند و آنها را نیز توسعه می دهد. مشاغل آینده “، بیتس می گوید.

مطلب مرتبط  GA-ASI تیم SkyGuardian استرالیا را اعلام می کند

“ما شاهد ظهور نسل جدیدی از رهبران مشاغل هستیم که پتانسیل کامل در آغوش گرفتن اتوماسیون هوشمند را برای ابداع مدلهای تجاری کاملاً جدید را درک می کنند.” می گوید تری والبی، رئیس اجرایی ، ابر منشوری آبی. وی گفت: “با ایجاد انعطاف پذیری یک نیروی کار دیجیتالی به پارچه فعالیت های خود ، آنها در حال آماده سازی برای ایجاد اختلال در بازارها و تحویل ارزش استثنایی برای مشتریان هستند. دن در پیش روی این تغییر با ذهنیت و چشم انداز رهبری الهام بخش خود قرار دارد. ما مفتخریم که بازی کنیم نقش اصلی در ماموریت خود برای تأسیس یک شرکت انرژی که تأثیر مثبتی بر جامعه دارد ، در عین تحویل رشد از محیط زیست محافظت می کند. “

مطلب مرتبط  Sabesp - اعلامیه بازار

درباره منشور آبی
منشور آبی رهبر جهانی در اتوماسیون هوشمند برای شرکت است و روش کار را تغییر می دهد. در Blue Prism ، در بیش از 1800 مشاغل از جمله Fortune 500 و سازمان های بخش دولتی ، در بیش از 150 کشور جهان کاربر داریم که با روش های جدید کار ، باز کردن بازده و بازگرداندن میلیون ها ساعت کار به مشاغل خود ، ارزش ایجاد می کنند. نیروی کار دیجیتال ما هوشمند ، ایمن ، مقیاس پذیر و در دسترس همه است. انسانها را مجبور به تصور مجدد کار می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.blueprism.com مراجعه کرده و ما را در توییتر دنبال کنید blue_prism و در LinkedIn.

منشور آبی منشور

لینک های مربوطه

https://www.blueprism.com

پاسخی بگذارید