Newater Technology، Inc. تعویق نشست سالیانه سهامداران سهام 2020 را اعلام کرد

Newater Technology، Inc. تعویق نشست سالیانه سهامداران سهام 2020 را اعلام کرد

یانتای ، چین، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Newater Technology، Inc. (NASDAQ: NEWA) (“نیواتر” ، “NEWA” ، “ما” ، “خود” یا “شرکت”) ، توسعه دهنده ، ارائه دهنده خدمات و تولید کننده محصولات فیلتراسیون غشایی و سخت افزارهای مرتبط و سیستم های مهندسی شده که در تصفیه ، بازیافت و تخلیه فاضلاب استفاده می شود ، امروز از به تعویق انداختن مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران (“AGM”) که قبلاً برگزار می شد ، خبر داد پنجشنبه ، 29 اکتبر 2020 در ساعت 8:30 صبح پکن زمان/چهارشنبه ، 28 اکتبر 2020 در 8:30 بعد از ظهر. EST در دفتر مرکزی شرکت واقع در 1 جاده Ruida ، منطقه Laishan ، شهر Yantai ، استان شاندونگ، چین، 264003. شرکت جلسه سالانه را به تاریخ دیگری موکول می کند تا مشخص شود. پس از تعیین توسط هیئت مدیره ، شرکت تاریخ ثبت و تاریخ جدید ، زمان و مکان جلسه سالانه را اعلام می کند.

درباره Newater Technology، Inc.

در سال 2012 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در یانتای بود ، چین، نیواتر ، تجارت خود را از طریق شرکت تابعه کاملاً متعلق به خود Yantai Jinzheng Eco-Technology Co. Ltd. ، در زمینه تولید ، ساخت و فروش غشاهای DTRO (Disk Tube Reverse Osmosis) و DTNF (Disk Tube Nano-Filtration) برای فاضلاب تخصص دارد. درمان ، بازیافت و تخلیه نیواتر راه حل های فنی یکپارچه ای را در پشتیبانی و نصب مهندسی ، مشاوره فنی و خدمات تصفیه آب و سایر راه حل های مرتبط با پروژه برای تبدیل فاضلاب به آب تمیز با ارزش ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت را می توان در سایت www.dtNEWA.com یافت.

مطلب مرتبط  لنکستر ، کالیفرنیا اولین شهر هیدروژنی در ایالات متحده می شود

مشاغل اصلی شرکت شامل موارد زیر است:

  • استفاده مجدد از آب بازیافتی با کیفیت بالا ؛
  • تصفیه فاضلاب با نمک بالا و آلوده و تخلیه مایع نزدیک به صفر ؛
  • تصفیه بسیار کارآمد شیرابه محل دفن زباله ؛ و
  • استفاده از فاضلاب اسیدی یا قلیایی حاوی منابع.

اطلاعات بیشتر در مورد شرکت را می توان در: www.dtNEWA.com یافت

بیانیه های آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه است که توسط قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 تعریف شده است. بیانیه های آینده نگرانه شامل گزاره هایی در مورد برنامه ها ، اهداف ، اهداف ، استراتژی ها ، رویدادهای آینده یا عملکرد و مفروضات اساسی و سایر اظهارات غیر از بیان واقعیت های تاریخی هنگامی که شرکت از کلماتی مانند “ممکن” ، “اراده” ، “قصد” ، “باید” ، “باور” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “تخمین” یا عبارات مشابه استفاده می کند که صرفاً مربوط نیستند در مورد موضوعات تاریخی ، اظهاراتی رو به جلو دارد. به طور خاص ، اظهارات شرکت در مورد جلسه سالانه خود اظهاراتی رو به جلو است. گزاره های آینده نگر تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و شامل خطرات و عدم قطعیت هایی هستند که ممکن است باعث شوند نتایج واقعی تفاوت چشمگیری با انتظارات شرکت داشته باشند که در بیانیه های آینده نگر بحث شده است. این اظهارات در معرض عدم اطمینان و خطرات است ، از جمله موارد زیر ، اما محدود به آنها نیست: اهداف و استراتژی های شرکت ؛ توسعه تجاری آینده شرکت ؛ تقاضا و پذیرش محصول و خدمات ؛ تغییرات در فناوری ؛ شرایط اقتصادی؛ رشد صنعت فیلتراسیون آب در چین؛ شهرت و مارک؛ تأثیر رقابت و قیمت گذاری قوانین و مقررات دولتی؛ نوسانات در شرایط عمومی اقتصادی و تجاری در چین و مفروضات اساسی یا مربوط به هر یک از موارد قبلی و سایر خطرات موجود در گزارشهای ارائه شده توسط شرکت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار. به همین دلایل ، در میان سایر موارد ، سرمایه گذاران هشدار داده می شوند که در این بیانیه مطبوعاتی به بیانیه های آینده نگرانه اعتماد نکنند. عوامل اضافی در پرونده های شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مورد بحث قرار گرفته است ، که برای بررسی در www.sec.gov در دسترس است. این شرکت هیچ تعهدی در قبال بازنگری علنی این بیانیه های آینده نگر برای انعکاس وقایع یا شرایطی که پس از تاریخ این گزارش بوجود می آیند متعهد نمی شود.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor یک دستگاه سیستم هشدار (MTN-2798) توسعه می دهد

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

شرکت:


مدیر ارشد نینگ لیو

تلفن: +86 (535) 8012999

+86 15063837878

پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Newater Technology، Inc.

لینک های مربوطه

http://dtnewa.com/

پاسخی بگذارید