NextEra Energy و NextEra Energy Partners برای شرکت در کنفرانس مالی EEI و ملاقات با سرمایه گذاران در طول ماه نوامبر

NextEra Energy و NextEra Energy Partners برای شرکت در کنفرانس مالی EEI و ملاقات با سرمایه گذاران در طول ماه نوامبر

NextEra Energy، Inc.
NextEra Energy، Inc (NYSE: NEE) یک شرکت پیشرو در زمینه انرژی پاک است که دفتر مرکزی آن در ساحل جونو ، فلوریدا. NextEra Energy صاحب دو شرکت برق در است فلوریدا: فلوریدا پاور & Light Company ، که به بیش از 5.1 میلیون حساب مشتری در سال خدمات می دهد فلوریدا و بزرگترین نرم افزار برق با نرخ تنظیم شده در است ایالات متحده همانطور که توسط برق خرده فروشی تولید و فروخته می شود ؛ و شرکت Gulf Power Company ، که تقریباً به 470،000 مشتری در هشت شهرستان در سراسر شمال غربی فلوریدا خدمات ارائه می دهد. NextEra Energy همچنین دارای یک تجارت رقابتی در زمینه انرژی پاک ، NextEra Energy Resources، LLC است که به همراه نهادهای وابسته به آن بزرگترین تولید کننده انرژی تجدیدپذیر از باد و خورشید در جهان و رهبر جهان در ذخیره سازی باتری است. از طریق شرکتهای تابعه ، NextEra Energy از هفت واحد انرژی هسته ای تجاری ، برق پاک و عاری از انتشار تولید می کند فلوریدا، نیوهمپشایر و ویسکانسین. NextEra Energy که یک شرکت Fortune 200 است و در فهرست S&P 100 قرار دارد ، اغلب توسط اشخاص ثالث به دلیل تلاش در زمینه پایداری ، مسئولیت شرکتی ، اخلاق و تبعیت و تنوع شناخته شده است. NextEra Energy در فهرست “تجهیزات تحسین برانگیز جهان” در سال 2020 در رتبه 1 صنعت برق و گاز قرار دارد و در لیست 25 شرکت برتر “تغییر جهان” در فهرست 2018 Fortune قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت های NextEra Energy ، به این وب سایت ها مراجعه کنید:

مطلب مرتبط  دانا برای معرفی نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 ، تماس کنفرانس میزبان و پخش وب در تاریخ 30 ژوئیه شرکت کرده است

NextEra Energy Partners، LP
NextEra Energy Partners ، LP (NYSE: NEP) یک مشارکت محدود رشد گرا است که توسط NextEra Energy ، Inc (NYSE: NEE) تشکیل شده است. NextEra Energy Partners پروژه های دارای قرارداد پاک انرژی با جریان های نقدی پایدار و بلند مدت را خریداری ، مدیریت و صاحب آنها می شود. دفتر مرکزی آن در ساحل جونو ، فلوریدا، NextEra Energy Partners صاحب منافع در پروژه های مختلف جغرافیایی بادی و خورشیدی در ایالات متحده و همچنین دارایی های زیرساخت گاز طبیعی در تگزاس و پنسیلوانیا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکای انرژی NextEra ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.NextEraEnergyPartners.com.

مطلب مرتبط  Valvoline قیمت گذاری و افزایش اندازه پیشنهادات ارشد را اعلام کرد

منبع NextEra Energy، Inc؛ NextEra Energy Partners، LP

لینک های مربوطه

http://www.NextEraEnergyPartners.com

پاسخی بگذارید