NexWAFE با یک مدیر عامل جدید رهبری خود را تقویت می کند

NexWAFE با یک مدیر عامل جدید رهبری خود را تقویت می کند

Davor Sutija دارای تجربه گسترده ای در زمینه شرکت های پیشرو در زمینه فناوری و گسترش در سطح بین المللی است. او کهنه کار تولید ویفر سیلیکون است ، با تاسیس SiNor (بلورهای فعلی نروژ) ، خریداری شده توسط REC در سال 2004. به عنوان SVP در FAST ، یک شرکت تحقیقاتی شرکت ، و به عنوان مدیر عامل در شرکت نازک فیلم الکترونیک ، یک رهبر جهانی در زمینه الکترونیک چاپی ، با ایجاد بازارهای جدید و پیشگام بودن محصولات انقلابی فناوری با موفقیت ارزش سهامداران خود را ایجاد کرده است.

“من بسیار خوشحالم که انتصاب Davor Sutija به عنوان مدیر عامل شرکت را وارد می کنم زیرا این شرکت وارد مرحله تجاری می شود. تجربه مدیریتی گسترده و مهارتهای رهبری اثبات شده او ، همراه با گرایش تجاری قوی و سابقه چشمگیر او در ایجاد ارزش ، شرکت را بسیار سود می برد زیرا ما اوایل سال آینده به مشتری می رسانیم. ” گفت پیتر پائولی، رئیس NexWafe.

مطلب مرتبط  شركت جنوبي تغييرات رهبري در جورجيا و تنسي را به عنوان بخشي از راهبرد مداوم براي حمايت از مطالبات مشتري اعلام كرد

دکتر. استفان ربر، بنیانگذار و CTO گفتند ، “هرچه NexWafe به سمت حمل و نقل تجاری پیش می رود ، خوشحالم که از داور در هواپیما استقبال می کنم. داور تیم ما را تکمیل می کند و به ما در ساخت یک شرکت تولیدکننده محصولات تکنولوژی در سطح جهانی کمک می کند. “

NexWafe پیشگام استفاده از اپیتاکسی فرآیند مداوم برای تولید ویفرهای سیلیکون تک بلور با اثر کربن نیمی از ویفرهای معمولی بود. با به حداقل رساندن زباله ها از طریق فرآیند تولید مستقیم ویفر به گاز ، NexWafe می تواند ویفرهای مربع تر و نازک تری با ویژگی های برتر تولید کند. این شرکت در حال افزایش تولید آزمایشی 5 مگاواتی در فرایبورگ / آلمان است و قصد دارد تأمین مشتریان واجد شرایط را در نیمه اول سال 2021 آغاز کند. با اطمینان از حداکثر کارایی سلول های خورشیدی ، محصولات NexWafe بیش از 20 درصد هزینه برق را کاهش می دهد. برق فتوولتائیک. پس از تکمیل صلاحیت ، NexWafe قصد دارد مقیاس صنعتی را در تأسیسات تولید Bitterfeld خود با هدف تولید بیش از 450 میلیون ویفر در سال تا سال 2023 آغاز کند. عملکرد EPINEX ™ آماده حمل برای اوایل سال 2021 ، NexWafe آماده است تا در دوره جدیدی بر صنعت فتوولتائیک و خورشیدی تسلط یابد.

مطلب مرتبط  الکترولوکس کارستن فرانکه را به عنوان گروه جدید COO معرفی کرد

درباره NexWafe GmbH

www.nexwafe.com

NexWafe در صنعت سازی فن آوری های نوآورانه برای تولید اپتاکسیال ویفرهای سیلیکون برای فتوولتائیک تخصص دارد. در فرایبورگ ، آلمان ، این شرکت خط تولید آزمایشی ویفرهای تک بلوری با کیفیت بالا را اجرا می کند که کاملاً با تولید معمولی سلول های خورشیدی و ماژول ها سازگار است. در فرآیند اختصاصی NexWafe EpiWafer ، یک لایه سیلیکون بلوری روی ویفر دانه رسوب کرده و سپس پوست آن جدا می شود. این فناوری انقلابی امکان تولید درج هایی با هر ضخامت را فراهم می کند. به لطف فرآیند جدید تولید ساده ، سرمایه گذاری های سرمایه ای در مقایسه با روند رشد کریستال سنتی و انتشار CO 50٪ کاهش می یابد2 تولید 70٪ کاهش می یابد. NexWafe از موسسه Fraunhofer برای سیستم های انرژی خورشیدی ISE در سال 2015 مشتق شده است. سرمایه گذاران انرژی آرامکو عربستان (SAEV) و صندوق رشد سبز 2 (GGF2) سرمایه گذاران اصلی آن هستند.

مطلب مرتبط  شرکت لوله های شمال غربی آماندا کولا را به هیئت مدیره خود برگزیده است

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1246569/NexWafe_EpiNex.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1246568/NexWafe_Logo.jpg

مخاطب:

NexWafe GmbH
دکتر. استفان ربر
مدیر ارشد فناوری و بنیانگذار
تلفن: +49 761 7661 18600
پست الکترونیک : [email protected]

لینک های مربوطه

http://www.nexwafe.com

منبع NexWafe GmbH

پاسخی بگذارید