NexWAFE مدیریت خود را با مدیر عامل جدید گسترش می دهد

NexWAFE مدیریت خود را با مدیر عامل جدید گسترش می دهد

Davor Sutija دارای تجربه گسترده ای در زمینه پیشرو شرکت های فناوری و پیشبرد توسعه جهانی آنها است. وی به عنوان بنیانگذار SiNor (بلورهای امروزی نروژ) ، که توسط REC در سال 2004 خریداری شد ، به رشد فتوولتائیک کمک کرد. وی در یک سمت مدیریتی در FAST ، یک شرکت متخصص در الگوریتم های جستجوی شرکتی ، و به عنوان مدیر عامل شرکت Thin Film Electronics ، رهبر جهانی در الکترونیک چاپی ، با گشودن بازارهای جدید و معرفی محصولات فن آوری نوآورانه ، موفق به ایجاد ارزش سهامداران شد.

“من بسیار خرسندم که انتصاب داور سوتیا را به عنوان مدیر عامل اعلام کردم از NexWafe تا بتواند در زمان ورود شرکت به مرحله بازرگانی اعلام کند. تجربه قدرتمند مدیریت و کیفیت رهبری ، تمرکز تجاری قوی و سابقه چشمگیر وی در شرکت های در حال توسعه ، به منافع شرکت خواهد رسید ، در صورتی که در اوایل سال آینده صلاحیت خود را با مشتریان آغاز کنیم ، ” پیتر پائولی، رئیس هیئت مدیره.

مطلب مرتبط  ایان رابرتسون مدیر عامل شرکت Algonquin Power & Utilities Corp. بازنشسته می شود

دکتر. استفان ربر، بنیانگذار و CTO افزود: “من خوشحالم که از داور در هواپیما استقبال می کنم. کمی قبل از اینکه ویفرهای اول را به مشتریان تحویل دهیم ، Davor تیم ما را تکمیل می کند و همراه با ما ساخت NexWafe را به عنوان یک شرکت پیشرو در فناوری ادامه می دهد. “

NexWafe با فرآیند همزمانی مداوم خود در تولید ویفرهای سیلیکون مونو کریستالی پیشگام بوده است. NexWafe با فرآیند خود می تواند ویفرهای سیلیکونی کاملاً مربع و نازک با بالاترین کیفیت مواد با حداقل اتلاف مواد تولید کند. این شرکت در حال حاضر خط آزمایشی 5 مگاواتی را در فرایبورگ راه اندازی کرده و قصد دارد در نیمه اول سال 2021 مشتریان را برای احراز صلاحیت تأمین کند. ویفرها به لطف بهره وری بالای آنها باعث می شود که هزینه های تولید انرژی خورشیدی بیش از 20 درصد کاهش یابد. پس از احراز صلاحیت موفق ، شرکت قصد دارد تا سال 2023 تولید صنعتی با ظرفیت سالانه 450 میلیون ویفر را در محل خود در بیترفلد راه اندازی کند. NexWafe با محصولات بسیار کارآمد و فوق العاده نازک EpiNex® که از اوایل سال آینده در دسترس است ، آماده هدایت صنعت فتوولتائیک و خورشیدی به عصر جدید است.

مطلب مرتبط  ساخت چونگ کینگ به عنوان پایتخت طراحی

درباره NexWafe GmbH

www.nexwafe.com

NexWafe بر صنعتی سازی فناوری نوآورانه برای تولید اپتاکسیال ویفرهای سیلیکون برای فتوولتائیک تمرکز دارد. در فرایبورگ ، این شرکت خط تولید آزمایشی ویفرهای تک بلوری با کیفیت بالا را اجرا می کند که کاملاً با سلول های خورشیدی معمولی و تولید ماژول سازگار است. در فرآیند EpiWafer که توسط NexWafe توسعه یافته است ، یک لایه سیلیکون بلوری روی ویفر دانه رسوب کرده و سپس برداشته می شود. با استفاده از این فناوری پیشگامانه می توان هر ضخامت ویفر مطلوبی را تولید کرد. به لطف فرآیند جدید و ساده تولید ، سرمایه گذاری های سرمایه ای در مقایسه با رشد کریستال سنتی و CO 50٪ کاهش می یابد2-مجازات 70٪ کاهش می یابد. NexWafe در سال 2015 از موسسه Fraunhofer برای سیستم های انرژی خورشیدی ISE اخراج شد. سرمایه گذاران اصلی عبارتند از: سرمایه های انرژی آرامکو عربستان (SAEV) و صندوق رشد سبز 2 (GGF2).

مطلب مرتبط  Turquoise Hill از استعفای مدیر Alan Chirgwin و انتصاب آلفی گریگ به هیئت مدیره خبر داد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1246569/NexWafe_EpiNex.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1246568/NexWafe_Logo.jpg

مخاطب:

NexWafe GmbH
دکتر. استفان ربر
مدیر ارشد فناوری ، بنیانگذار
تلفن: +49 761 7661 18600
پست الکترونیک: [email protected]

لینک های مربوطه

http://www.nexwafe.com

منبع NexWafe GmbH

پاسخی بگذارید