NH based، Outdoor Living Startup برای پخش در برنامه تلویزیون ملی برای کیت های شومینه مدرن و DIY برای ارتقاgrade فضای زندگی حیاط خلوت شما

NH based، Outdoor Living Startup برای پخش در برنامه تلویزیون ملی برای کیت های شومینه مدرن و DIY برای ارتقاgrade فضای زندگی حیاط خلوت شما

با تمام وقت اضافی که این روزها در خانه می گذرانند ، صاحبان خانه به دنبال پروژه هایی برای افزایش فضای زندگی خود هستند. تعطیلات بی شماری لغو شده و مصرف کنندگان به دنبال تجربه ای لوکس هستند که می توانند بدون خروج از خانه از آن لذت ببرند.

وارد آشپزخانه و شومینه در فضای باز شوید. RTA آشپزخانه های فضای باز و ویژگی های آتش را برای جمع آوری تولید می کند که می توانند در یک بعد از ظهر کنار هم قرار بگیرند. همه چیز شامل می شود – و همه آنها مستقیماً به درب شما حمل می شوند.

مطلب مرتبط  XCMG مالکیت سهام خود را متنوع می کند و 49٪ سهام خود را برای باز کردن پتانسیل بازار باز می کند

با توجه به افزایش محبوبیت مکانهای اقامتی ، RTA در سال 2020 رشد چشمگیری را تجربه کرده است. در حقیقت ، انتظار می رود تا پایان سال 600 درصد رشد داشته باشند.

مدیر فروش ملی گفت: “محل اقامت در 10 سال گذشته روند رو به رشدی بوده است. با این حال اکنون بیش از هر زمان دیگری صاحبان خانه در آشپزخانه های فضای باز و ویژگی های آتش نشانی برای به روزرسانی فضای زندگی حیاط خانه خود سرمایه گذاری می کنند.” جیمز کینگ.

صحبت کردن در مورد آشپزخانه فضای باز RTA خود ، بدل را رد کنید گفت: “RTA این سیستم را کنار هم گذاشته و کاملاً جالب توجه است که چقدر عالی ظاهر شده است. این به معنای واقعی کلمه در مسیر رانندگی نشان داده شد و در عرض چند ساعت ما همه آن را در یک روز جمع کردیم ، یک فضای باز 22 شکل L آشپزخانه

مطلب مرتبط  SoCalGas و UCSB تکمیل پروژه های بهره وری انرژی را اعلام می کنند که باعث کاهش مصرف انرژی بیش از 24٪ و سالانه بیش از 66،000 دلار می شوند.

حتی طراحی آشپزخانه فضای باز RTA نیز نسیم است. در اوایل سال جاری RTA living outdoor یک نرم افزار رایگان طراحی آنلاین منتشر کرد تا به صاحبان خانه کمک کند تا چشم انداز خود را بدون تمام برنامه ریزی های انجام شده تحقق بخشند. با چند کلیک ، مشتری می تواند آشپزخانه فضای باز سفارشی خود را با پیشنهاد در نظر گرفته باشد. برای علاقه مندان می توان از اینجا به ابزار طراحی دسترسی پیدا کرد.

مطلب مرتبط  گزارش Horizon North Logistics Inc. نتایج رأی گیری از نشست سالانه و ویژه سهامداران و تأیید تحکیم سهم

SOURCE RTA زندگی در فضای باز

لینک های مربوطه

https://rtaoutdoorliving.com/

پاسخی بگذارید